Esileht Sünnitus Emakakael kinni

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Emakakael kinni

Postitas:

Nädalaid 40+6 käisin täna ÄE juures ja selgus et emakakael täiesti kinni, esilekutsumisaeg 7 nov. Kas on üldse veel lootust et varem sünnitama saan? Ja kuidas ise emakakaela avanema sundida, jalutuskäigud ja kükid mul vist läbi ei lähe vaagnaluu valu on jube. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see emakakael võib sul ka ootamatult nt täna öösel avanema hakata 😀 Ega seda ette tea, 7. novembrini on veel terve nädal ja see on nö viimane aeg, et kui ise sünnitama ei hakka, siis pole mõtet enam oodata. Samas pole kohustuslik sinna esilekutsumisele minna – tegelikult on see sinu isiklik otsus ja sa võid alati ämmaemandalt paluda üle täpsustada, et miks peab 7. novembril ära sündima – et kas lapsele on kuidagi ohtlikum kauem olla, kas looteveed on “halvaks” läinud vmt. Et ei pea ju lihtsal tnädalate järgi asja vaatama, kui lapsega kõik korras. No näiteks kas on võimalik, et tähtaeg on valesti määratud (võrdle UH-sid ja päevasid).

Võid proovida nt nõmmliivateed, vaarikavarreteed – need peaksid emakakaela pehmendama, kuigi neid peaks ikka paar nädalat varem juba jooma hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 40+4 emakakael kinni ja pikk, arst vangutas pead, et siin küll ise sünnitada lootust pole. 41+0 (3 päeva hilisemaks) sain saatekirja ja siis hommikul haiglasse sisse minnes oli avatust juba 1,5 cm. Oleks 2 cm olnud, oleks veed lahti tehtud. Hakati siis pulbriga/joogiga emakakaela ette valmistama, sain 4 doosi, rohkem ühes päevas ei anta ja jäin uut päeva ootama. Kell 2 öösel oli aga avatust juba 4 cm ja veed tulid ise ära.
Olen kindel, et oleksin paari päeva jooksul ise ka sünnitama saanud, aga mul diagnoositi algav polühüdramnion (liigveesus) ja laps oli ka suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus Emakakael kinni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.