Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela tugiõmblus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Emakakaela tugiõmblus

Postitas:

Tere! Kellel on tehtud kõhusisene emakakaela tugiõmblus? Kuidas on rasedus peale seda kestma jäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 04:40; 28.03 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on sellest nii palju juttu olnud, pane otsingusse parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa öelda, et siin foorumis selle teema kohta just palju infot leidub. Või üldse internetis. Kõhusisest tugiõmblust tehakse siiski suhteliselt vähe Eestis.
Mind ootab see ees. Tegemist on ennetava tugiõmblusega juba enne raseduse planeerimist. Ilma õmbluseta oleks lühikese emakakaela tõttu raseduse lõpunikandmine võimatu.
Hea meelega loeks ka kogemustest, nii õmbluse paigaldamise kui ka raseduse kulgemise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Logisin ekstra sisse, et teemale vastata, selle kõhusisese õmblusega tõesti eriti infot pole.
Minul on see õmblus tehtud raseduse ajal, kandsin lapse kenasti muretult lõpuni. Õmblus peale lapse sündi ära ei võetud, veel teisegi lapse olen saanud, samuti ka see sai muretult lõpuni kantud.
Ja õmblus ise pandi tartus, seda vist tehaksegi ainult seal. Ka paigaldamisel polnud mingeid komplikatsioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldati septembri kuus…paigaldus kestis 1,5 tundi..minul paigaldati õmblus Soomes, kuna kaks eelnevat rasedust on katkenud 20 nädalal, emakakaela nõrkuse tõttu.Hetkel olen 19 nädalat rase ja kui aus olla siis hirm on ikka päris suur…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 04:40; 28.03 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka kogemusi. Mulle paigaldati augustis. Kuidas kulgeb rasedus ja kaua aega läks järgmise rasestumiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgimst rasedust pole olnud, aga teist last oodates pandi 20ndal nädalal pelgulinnas. Põhjuseks lühike emakakaela pikkus ning osaline avatus. Võeti maha 36+0 nädalal ning järgmise päeva hommikuks oli laps sündinud. Peale õmbluse eemaldamist algasid kokkutõmbed (jäin haiglasse jälgimise alla), mis küll vastu õhtut taandusid, kuid vastu hommikut tulid järsku veed ning 2 h hiljem oli laps käes. Viimane raseduskuu oli olemine raskem ning arst oli murelik, et laps hakkab enne õmblusr mahavõtmist sündima, kuid vedasime ikka lõpuni välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks teada kuidas on rasestumine õnnestunud peale abdominaalse emakakaela tugiõmbluse paigaldamist? K

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 12:28; 02.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paigaldati augustis see emakakaela tugiõmblus, mis paigaldatakse enne rasedust ja jääbki peale ehk siis võimalik sünnitada vaid keisrilõike abil. Paigaldus polnud midagi hullu. Paigaldati üldnarkoosis. Aga rasestuda pole õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldati septembri kuus…paigaldus kestis 1,5 tundi..minul paigaldati õmblus Soomes, kuna kaks eelnevat rasedust on katkenud 20 nädalal, emakakaela nõrkuse tõttu.Hetkel olen 19 nädalat rase ja kui aus olla siis hirm on ikka päris suur…

Sa oled läbinud kujuteldamatult raske teekonna, juba see, kus sa oled praegu, näitab, kui tugev sa oled. Minul isiklik kogemus emakakaela tugiõmblusega puudub, aga mul on suur usaldus arstide vastu, kui nad on sellist prodseduuri soovitanud ja usuvad selle õnnestumisse, siis ma usun, et ka sina jõuad positiivse tulemuseni.

Saadan sinu poole palju positiivseid mõtteid ja usun, et juulis-augustis saad siia panna juba kirja oma positiivse kogemuse ka teistele jagamiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole ka rasestunud peale õmbluse paigaldamist 9 kuu jooksul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 12:28; 02.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela tugiõmblus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.