Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine enne päevi määrib

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: enne päevi määrib

Postitas:

Kas selline asi on normaalne ,et kuskil 2-4 päeva enne päevi hakkab määrima ja nii igakuu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina loen need määrimise päevad ka päevadeks. sul pole nii? või lisaks neile 2-4 päevale kestab veel 5-6 päeva menses ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ei olnud varem määrimisega probleeme (siis võtsin beebipille ka), kuid peale katkemist on ka hakanud iga kord paar päeva enne määrima kergelt, varem ikka hakkasid päevad laksust – nüüd on aega maa ja ilm, jõuan õhtuks ilusti koju ja ei pea päevade \”varustust\” isegi mitte ootamatuks juhuks kaasas kandma. Määrimine varieerub 1-4 päeva…ja ei teagi, mida siis päevade alguseks lugeda…?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eluaeg olnud nii, et esimene päev on ainult kerge määrimine ja alati lugenud seda 1. päevaks. Kas teil siis lisaks neile määrimispäevadele kestab mens ka kauem? Mul on kokku koos esimese määrimispäevaga 5 päeva ja mu meelest loetakse seda normaalseks. Pole kunagi küsimustki tekkinud, et imelik oleks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt, kui on pidevalt sama muster, siis ei olegi vahet, mida esimeseks päevaks lugeda, peaasi, et alati samamoodi. Minul oli üks kuu ka sedasi, et hakkas määrima isegi 7 päeva enne päevi, st nädal aega määris enne kui päevad hakkasid!!! ja siis küll ei tea, mida esimeseks päevaks lugeda…Siis võtangi ikka selle, kui korralikult päevad hakkavad. Samas, kui paar päeva enne kergelt määrib, siis arvestaksin justkui alates sellest esimesest päevast….siit ka igakordne segadus :S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on ka nii…aga hakkab määrima juba umbes 10 päeva ennem päevade algust. Jubedalt segab elamist. selgus et mul polüüp. Nüüd lähen seda ära lõikama. Peale seda ehk tõmbab normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka määris enne päevi 3-7 päeva keskmiselt siis 2-3 verist päeva ja 2-3 päeva määris, kuna oli soov rasestuda (hetkel 7+5) tehti ka igasuguseid uuringud, ning päevi pidin arvestama alates verisest päevast, kuna progesterooni tase ei olnud organismis paigas ning see põhjusts siis nii sama määrimist.

Kohe kui rasedusest teada sain pidin progesterooni juurde süstima hakkama, praeguseks õnneks juba tabelitde peal ja tibu kasvab ilusti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkas enne sünnitamist määrima 6-9 päeva enne päevade algust. päevade esimeseks peävaks seda kuidagi lugeda ei saanud. miongeid päevade tundemärke polnud. OV määrimine see ka polnud kuna OV tundsin alati ära ja see polnud see päev. OV määrimine poleks kestnud ka nii pikalt. tehti igasugu uuringuid ja isegi LAP aga midagi ei leitud. päevad hakkasid siiski alati 28 päeval ja kestid 6 päeva(määrimine oli iga kuu aga algas erinevatel aegadel. kõige pikemalt 9 päeva enne, tavaliselt 6 päeva ja kasvõi 3 päeva enne aga alati määris)
päevad hakkasid väga vererohkelt ja kohutavate valudega. peale sünnitust sai korda. nüüd oli katkemine ja peale seda on teine tsükkel. esimene hakkas 22 päeval ja 1 päev enne määris. nüüd teise tsükliga hakkas 23 päeval määrima, sisi üks päev ei määrinud. täna on 24 päev ja jälle määrib. päevade tunnet pole. ei saa enam midagi aru, mis seal kehas toimub. tundub, et tuleb samasugune 2a saaga, et rasestuda 🙁

mul olid kõik hormoonide analüüsid korras ja mingit polüüpi – mitte midagi ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine enne päevi määrib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.