Esileht Imetamine Enneaegne, imetamine, luksumine, toidutagasiheide – ema stressis. Palun abi!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Enneaegne, imetamine, luksumine, toidutagasiheide – ema stressis. Palun abi!

Postitas:

Mida teha, laps võtab rinda, võtan ta püstisesse asendisse ja siis, ta hakkab luksuma (iga jumala kord) ja pool söödud toidust tuleb sellega välja. Laps võtab juurde miinimumi lähedal ehk siis 20 gr päevas, vahel ei tule sedagi. Ma olen täiesti stressis, imetamisnõustaja juures käinud paaril korral, suhtleme telefonitsi. Peale luksumist ja osaliselt toitu välja ajades laps enam pärast rinnale ei taha. Hoian teda tükk aega püstises asendis ja pahatihti jääb ta siis magama. Imetamisnõustaja soovitas rp topsist juurde anda, näitas ka tehnikat, seal võttis laps ilusasti topsist, kuid kodus ajab ta selle söögi välja, kuigi annan ise topsist ehk isegi ettevaatlikumalt kui nõustaja näitas. Ma ei tea mida teha, mul on stress, pisarad, sest 3 päeva pärast peaks olema sünnikaal taastunud ja täna ma ei näe et seda juhtuks. Palun nõu, nippe, mida ma valesti teen. Tunnen end nii läbikukkununa, kuigi see on mu kolmas laps, siis ei oska ma kuidagi praegu hakkama saada. Laps sündis 36+0 nädalal, koju saime juba 3-dal päeval. Laps arstide järelevalvet ei vajanud ja kõik oli korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid oma 2 nädalat enne tähtaega (seega pmst ajaline laps) súndinud kolmanda lapsega samuti imetamisprobleemid. Kõigepealt – mida ma arvan sellest, et lapsed on nagu tikud karbis, kõik peavad juurde võtma x grammi päevas ja taastama sünnikaalu y elupäevaks. Piiks-piiks-piiks ma ütlen… Samas, selleks end sind rahule jäetaks ja saaksid oma beebile keskenduda, on vaja need nõmedad nõudmised täita. Esimese koduse nädala toitsime oma last iga 2,5 tunni tagant. Äratasime ja tissi otsa. Kui tundus, et sealt piisavalt ei saa, siis andsime süstlaga juurde. Topsiga ahmib laps jube palju õhku sisse (proovisime), selles suhtes on süstal parem. Kui väljalüpstud rinnapiima polnud, sai Aptamili juurde (Nb! Ainult esimesel nädalal, et see pagana kaalutõus ette näidata). Saime kaalu niimoodi tõusma küll. Toidu tagasiheitega meil probleeme polnud, aga mu sõbranna 1 kuu enneaegne laps purskas toitu esimesed 6 kuud muljetavaldava survega tagasi. Kaalus võttis sealjuures normaalselt juurde. Päris alguse kohta ei oska öelda muidugi – nemad olid palju kauem haiglas kui sina. Tublid olete, et juba kodus. Küll saavad muud asjad ka korda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Enneaegne, imetamine, luksumine, toidutagasiheide – ema stressis. Palun abi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.