Esileht Ilu ja tervis epileerimine ja sissekasvanud karvad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: epileerimine ja sissekasvanud karvad

Postitas:

Tahan jalgu epileerida. Aga mure, et karvad kipuvad sisse kasvama ja sisi tekivad ju põletikulised punnid. EHk ilusa sileda sääre asemel saan küll karvadest sileda, kuid punnilise sääre. Kord nädalas teen dušši all ka koorijaga.

Kas on soovitusi, mõtteid, kuidas olukorda lahendada, et ei tekiks niipalju punne? Või tulebki žileti ja pideva siilikesega leppida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas koorimisest ei piisa. Mul endal on sama probleem ning osati siiani maadlen sellega. Olen kasutanud AHA hapetega kreemi nahal ja see on aidanud. Tegemist on nahka kooriva tootega, minu kogemuse põhjal on see parem, kui mehhaaniline koorimine mingite graanulite või kuivharjamise tegemine. Ahaga kreemi osas peab jälle koostisosi jälgima (et see hape oleks koostisosadena pigem eespool, kui taga) ning toote pH peab ka õige olema. Üle pH 4 see lihtsalt ei tööta. Need kreemid on aga nii kallid, et ma ei ole praegu rohkem raatsinud tellida. Lähevad ca 30-40 või rohkem eurot maksma. Unistan sellest tootest http://www.makeupartistschoice.com/MUAC-AHA-Hand-and-Body-Lotion_p_296.html (algajale väga ei soovitaks esimese kreemina võtta, sest see on liiga kange), kuid toode maksab 25 USD, saatekulud sama palju + tollis deklareerimine. Natuke kahju hakkab rahast.

Praegu teen nii, et pesen ennast kas duššigeeliga, millel on koorivad graanulid sees või tavalise duššigeeliga, kuid kasutan selleks karedaid kindaid. Seega koorin nahka absoluutselt iga kord, kui dušši all käin. Kuna mul on dehüdreeritud nahk (vajab veebaasil tooteid, mitte õlibaasil), siis kasutan alguses sellist toodet nagu https://fiftyshadesofsnail.com/2015/11/10/scinic-snail-all-in-one-ampoule-and-snail-sheet-mask-reviews/. See annab mu nahale esimese niisutuskihi ning peale selle määrin veel rasuse kreemiga ennast üle, et eelnevalt antud niisutus “kinni siduda”. Varasemalt kasutasin ainult rasust kreemi ning kuna mu nahk tahtis veebaasil tooteid saada, siis mul ei imendunud see kreem naha sisse hästi ära ja nahk oli ikka kuiv. Ja tükk aega sügeles ebameeldivalt kogu selle kreemikupatuse all. Ma varem alati vihkasin dušši alla minemist, kuna teadsin, et sealt väljatulemine on nahale õudne piin. Kreemitan ennast vahepeal ka niisama, ilma dušši all käimiseta. Kipun muidu nõmedalt laisk kreemitaja olema, eks see laiskus muidugi kingib mulle rohkem sissekasvanud karvu juurde. Praegu on asjad igatahes palju paremaks läinud. Isegi ootan juba suve ja lühikesi pükse/seelikuid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis epileerimine ja sissekasvanud karvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.