Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Esimene visiit ja ämmaemanda vahetus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Esimene visiit ja ämmaemanda vahetus

Postitas:

Tere,

Hetkel olen 5nädalat rase ja tahtsin panna ÄE juurde aega kirja. Vaatasin ITK iPatsiendi lehelt aegu ja tuleb välja, et ÄE kes ka eelmise raseduse ajal oli, puhkab terve märtsi kuu. Märtsi alguses on üks aeg küll Tõnismäel olemas, aga eelistaksin pigem minna Ravi tänavale. Kui võtaksin selle aja, siis oleks mul päevade järgi täpselt 7 nädalat. Haiglasiseselt asukoha vahetus on vist mõeldav? 7 nädalat pole ka liiga vara esimeseks visiidiks, kuigi ise eelistaksin minna natuke hiljem.

Kui ma läheksin 8-10nädalal teise ÄE juurde, siis tahaksin kindlasti ÄE hakata hiljem vahetama. See tundub palju tülikam.

Kellelgi veel sellist olukorda olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:35; 21.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvele võis võtta ennast rasedusega hiljemalt 12 nädalal, aga vaata üle, kas mu ingo on veel pädev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahetasin ämmaemandat itks, ei mingit probleemi. Kui keegi küsib, miks (vaevalt), siis selgitagi, et soovid eelmise korra ÄE juurde. Pane kohe mõlemad ajad. Ära 12. nädalani küll oota, igasugused vereproovid tehakse tavaliselt varem, sh Oscari testiks vajalik proov. Lisaks saad UHs kindlust, et süda lööb ja loode õiges kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsustasin siiski minna oma ÄE juurde 7.nädalal. Veidi vara on, aga mis teha. Ei viitsi jamada ÄE vahetusega hiljem.
11. nädalani kindlasti ei ootaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:35; 21.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Pelgus kolmel korral vahetunud ÄE ja seda ilma minult küsimata. Seega nende vahetamine vist väga suur asi olla ei tohiks 😀 Kui sul esimene kord on teise ämmaka juures siis ma ei usu, et hullu on. Tegelikult ma ei tea, kas tavaliselt ämmakatega üldse tekib mingi kontakt või ei, mul need nii vahetunud et ausaltöeldes enam vahet pole kes seda vererõhku mõõdab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Esimene visiit ja ämmaemanda vahetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.