Esileht Kodunurk Espressomasin

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Espressomasin

Postitas:

Tundub, et mul on aeg vaatama hakata omale uut espressomasinat. Kuna oleme abikaasaga ainukesed, kes joovad kohvi, siis hinnapiir kuni 350€.
Hetkel sõelal Philips ja De’Longhi (kirjapilt kindlasti vale).
Oskate midagi kosta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:38; 14.04 10:43; 14.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi ei oska kommenteerida?
Silma jäi jura masinate järelturg. Kas ikkagi uus või kasutatud ja kotrollitud jura?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:38; 14.04 10:43; 14.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks pigem uue odavama. Mul mitmel tuttaval on Jura remondis käinud ja kui garantiiaeg on läbi, on need remondid ikka absurdselt kallid. Uue masinaga saad ikka 2 aastat garantiid.
Kõige odavam on vist see Siemens
https://www.kohvisemu.ee/kohvimasin-siemens-tk53009
endal selline olnud ja töötas küll mitmeid aastaid, miinuseks oli vali müra kohvi jahvatamisel, aga muidu tip-top masin. Ostsime uue just müra pärast, uus on deLonghi, pisut kallim ja ka täitsa ok (parem kui eelmine, aga paarsada kallim ju ka).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 16:07; 15.04 10:59; 18.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen ka välja valinud Delonghi. Maksab sama, mis too Siemens. 319.-. Tahangi küsida, kas on ok? Ilus on ja kiitvaid kommentaare on ka.
Selle Siemensi ja sarnase Boch-i olen välistanud, just see hirmus müra.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:38; 14.04 10:43; 14.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen ka välja valinud Delonghi. Maksab sama, mis too Siemens. 319.-. Tahangi küsida, kas on ok? Ilus on ja kiitvaid kommentaare on ka.
Selle Siemensi ja sarnase Boch-i olen välistanud, just see hirmus müra.

Müra ja puhastusprotsess on ka väga keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eluaeg Jurad olnud ja müra teevad ikka. Töö juures on mingi odavam Siemensi masin ja mina müras väga suurt vahet ei näe, kuigi Jura üks masin maksis kunagi 25 000 krooni ja teine 1200 eurot. Esimesega käisime tõesti pidevalt remondis, teisega pole viis aastat probleemi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen ka välja valinud Delonghi. Maksab sama, mis too Siemens. 319.-. Tahangi küsida, kas on ok? Ilus on ja kiitvaid kommentaare on ka.
Selle Siemensi ja sarnase Boch-i olen välistanud, just see hirmus müra.

Müra ja puhastusprotsess on ka väga keeruline.

Mis puhastusprotsessis keerulist on? Mina nende aastate jooksul, mis ta meil oli, küll midagi keerulist ei märganud. DeLonghi vajab küll sagedamini puhastamist kui see Siemens vajas.
Voolikutega vahustamissüsteem tundub mulle väga tülikas (jända iga kord peale vahustatud kohvi tegemist selle voolikuga), seepärast on praegune ka sama vahustamissüsteem. Ka veab see vahustamissüsteem vähem alt kui see voolikuga jamamine, tuttavad on ühtelugu hädas nende voolikutega, et jälle ei vahusta korralikult need Jurad oma voolikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 16:07; 15.04 10:59; 18.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selle Siemensi sarnende Boschi masin. Mina olen küll rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline eespool lingitud Siemens. Miinuseks see, et kohvi kangust saab ainult elektrooniliselt reguleerida, seega joome kogu aeg algseadistuse kangusega. Kui peres tahab üks kanget ja teine lahjat, siis vist pole parim valik. Töö juures delonghi, sellel saab kohvi kangust nupust keerates reguleerida.
Eelmises töökohas oli voolikutega vahustaja, nende voolikute puhastamnine iga kord spets puhastusvahendiga oli tüütu ja läheks ilmselt ka üsna kulukaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen oma DeLonghile ka alati juhendi järgi seda puhastust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 16:07; 15.04 10:59; 18.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Espressomasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.