Esileht Beebi ja mitmikud Espumisani andmine gaasivalude puhul

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Espumisani andmine gaasivalude puhul

Postitas:

Ei leidnud sarnast teemat ja küsiks ehk ilmselge küsimuse, aga igaksjuhuks. Kas 6-päevasele beebile võib anda Espumisani tilkasid? Nimelt märkide järgi, mis gaaside kohta käivad, on meil juba gaasivalud 🙁 Espumisani infolehel on aga vaid kirjas, et imikutele kuni 25 tilka… imik on aga minu meelest nii lai mõiste. Kas nii väiksele võib anda? Mitu tilka? 5 söögikorra eelselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:10; 11.04 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire otsing andis sellise tulemuse: Soolegaasidega seotud vaevuste leevendamiseks antakse vastsündinutele ja imikutele kümme tilka iga söögikorra ajal. Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) võib lisada toidupudelisse või anda pärast rinnaga toitmist beebile väikese lusika abil.
Minu teada on Espumisani kahesugust – üht tohib anda 25tilka, teist 10 tilka. Ma ei tea, kumb sul on. Aga imik on imik. Anna siis esialgu vähem, annagi 10tilka. See ei imendu, lõhub ainult mullid ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss hakkas juba sünnitusmajas saama (ei olnud veel ööpäevanegi). Kogust ei mäleta, süstlaga anti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omal hakkasid ka gaasivalud umbes nädalaselt. Alguses sai ka espumisani , aga see aitas ainult kahel päeval. Edasi ei olnud tast tolku. Cuplaton on palju suuurema kontsentratsiooniga, see aitas hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Aitäh vastuste eest 🙂 Olen lugenud jh, et paljudel see Espumisan ei aita, aga alustan sellega, et pidi kõige leebem olema. Vaatame ja elame. Enda menüü mõtlesin ka läbi ja enda meelest ei ole söönud gaasetegevaid asju nüüd, aga võimalik, et talle just midagi ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:10; 11.04 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just Cuplaton ei aidanud (ostsin seda ikka pudelite viisi). Proovisin kõik (!!) gaaside vastu müügil olevad ning koolikute rohud läbi (Soomes), aga aitas ainult simetikooni baasil olev vedelik. Eestis on see Espumisan. Ühele mõjub üks, teisele teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Espumisani andmine gaasivalude puhul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.