Esileht Ilu ja tervis Et lokid püsiksid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Et lokid püsiksid

Postitas:

Palun põhjalikke soovitusi, kuidas teha songut nii, et pikkades (peaaegu vööni) juustes lokid hästi püsiksid.

Lokke keeran koonustangidega. Eelkõige ootan juuksurite soovitusi ja näpunäiteid, alates sellest, kas juuksed peaksid olema kindlasti äsja pestud või pole vahet, kui on pestud eelmisel õhtul; kas kuivatada fööniga 100% kuivaks või jätta kergelt niiskeks; kas kasutada mingit vahtu, soenguvedelikku (kas tigi foxy curls on hea?), spetsiaalset lakki või midagi muud?

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhastesse, samal päeval pestud kuivadesse juustesse, kuhu on pandud veidi vahtu või mingit muud viimistlusainet, teeksin mina lokid.
kui lokid on valmis, fikseeriksin laki ja läikelakiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]puhastesse, samal päeval pestud kuivadesse juustesse, kuhu on pandud veidi vahtu või mingit muud viimistlusainet, teeksin mina lokid.
kui lokid on valmis, fikseeriksin laki ja läikelakiga.[/tsitaat]

Kas oskad ka konkreetseid vahendeid soovitada või mingeid maha laita? Oleksin väga tänulik 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuli järsku meelde, äkki saad siit soovitusi http://www.stellaarium.blogspot.com/2014/05/lokid-rullidega-ehk-mida-sa-vajad.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samuti vööni juuste omanikuna tahaksin ma kõigepealt teada, kuidas sa üldse lokke keerad – kas salku mitmes osas (sest pikk juus ei mahu ju kõik tangidele pealegi)?

olen ise ka korduvalt üritanud, aga no ei saa ma selle asjaga hakkama. võibolla vajab pikalt harjutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püsivaima tulemuse saab hoopis rullidega. aga nii pikkade juuste puhul on see üks gravitatsiooniga võitlemine lihtsalt (ehk siis suht vaevarikas ettevõtmine)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:06; 20.06 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]püsivaima tulemuse saab hoopis rullidega. aga nii pikkade juuste puhul on see üks gravitatsiooniga võitlemine lihtsalt (ehk siis suht vaevarikas ettevõtmine)[/tsitaat]

Rulle (takjarulle, kuumarulle, tavalisi, suuremaid ja väiksemaid jne) olen proovinud, ei jää piisavalt hästi sissegi. Kõige mõttetumad olid babylissi kuumarullid. Koonistangidega jäävad sisse väga hästi, aga just nimelt raskusega vajuvad volüümist välja. Püsivuse lisamiseks olen kasutanud enne keeramist tavalist juukselakki, aga esiteks pole see tangidele hea ning teiseks arvan, et ka juustele mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]samuti vööni juuste omanikuna tahaksin ma kõigepealt teada, kuidas sa üldse lokke keerad – kas salku mitmes osas (sest pikk juus ei mahu ju kõik tangidele pealegi)?

olen ise ka korduvalt üritanud, aga no ei saa ma selle asjaga hakkama. võibolla vajab pikalt harjutamist.[/tsitaat]

Mul on ekstra pikk Femelli koonustangid, salk mahub ilusti ümber ja jääb ruumi ülegi. Youtubest vaatasin \”how to use curling wand\” jms videosid. Kuna tangidega jääb mul kohe hästi sisse, siis suht kiirelt läheb kogu pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumarullid on muidugi mõttetud pikkade juuste puhul. Ja suured rullid ka, need on rohkem kohevuse andmiseks mõeldud.
Ikka tavalised väiksemapoolsed rullid niisketesse juustesse keerata, enne ohtralt vahtu või soenguvedelikku ka ja siis oodata TÄIELIKU kuivamiseni. Igal juhul jäävad rullilokid paremini püsima kui tangilokid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:06; 20.06 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuumarullid on muidugi mõttetud pikkade juuste puhul. Ja suured rullid ka, need on rohkem kohevuse andmiseks mõeldud.
Ikka tavalised väiksemapoolsed rullid niisketesse juustesse keerata, enne ohtralt vahtu või soenguvedelikku ka ja siis oodata TÄIELIKU kuivamiseni. Igal juhul jäävad rullilokid paremini püsima kui tangilokid.[/tsitaat]

Väiksemapoolsetesse rullidesse keerates hoiab paremini see osa, mis jääb lokirulli vastu. See juuste osa, mis keeran omakorda teiste peale, see jääb nõrgalt sisse. Ja mida pikemad juuksed, seda rohkem väline keerd nõrgaks jääb. Mulle tundub, et rullid sobivad seetõttu mitte väga pikkadele juustele. Aga võib olla eksin..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka vööni paksud ning rasked juuksed. Seni olen parima tulemuse ka koonusega saavutanud, kuigi nii pikki juukseid tülikas peale keerata 😀

Täitsa kuivadesse juustesse. Mingit eeltöötlusvahendit ei ole kasutanud, aga iga lakki lasen pidevalt, mitte alles päris lõpus. st iga mingi 3-4 salgu keeramise järel lasen kohe lakki peale ja lõpuks kõikidele veelkorraga ja korralikult. Peavad magamisele vastu ja järgmisel päeval isegi peale kammimist on juuksed lokkis.

Rullidega ei jää ka mul sisse, pikad rasked juuksed tahavad ikka kuumtöötlust saada :d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis parim soenguvedelik lokkide keeramiseks on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 23:11; 18.06 22:48; 19.06 22:32; 19.06 22:36; 21.06 00:13; 26.06 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga pikkades ühepikkustes juustes ei jää mingi lokk juba algusest peale kuigi hea. Mingi jõnks jääb vast kolmandiku ulatuses, ja see ei ole kuigi kaunis.
Võti oleks pikad järgud (vt long layers http://media-cache-cd0.pinimg.com/236x/47/d7/b7/47d7b752b85e6d63341d2f497cf3b993.jpg). Sellised järgud sirgetes juustes pika juukse muljet ära ei kaota, aga lokkidele annavad oi kui palju juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis parim soenguvedelik lokkide keeramiseks on?[/tsitaat]

ma panini siia lingi, kus ka juttu soenguvedelikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Et lokid püsiksid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.