Esileht Väikelaps Etendust või kontserti 1,5-aastasele.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Etendust või kontserti 1,5-aastasele.

Postitas:

Palun soovitage, mida ja kuhu (Tallinnas) minna vaatama 1,5aastasega. Estonias on käidud ja lapsele väga meeldis. Nukuteatri luttidega etendused ei sobi, aga kõik teised on alates 3+. Kas neid 3+ etendusi võiks vaadata ka väiksema lapsega? Kas on veel mõni koht, mis pisikestele üritusi korraldab? Ma ise ei suutnud leida alla 3-4aastastele rohkem midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nukuteatri Hanel oli auto sobib küll kindlasti väiksematele. Tsuh tsuh mu meelest ka. Mulle endale eriti Nuku etendused ei meeldi, aga muud valikut suurt pole. Ja muide lapsed vaatavad suurima heameelega ühte ja sama asja uuesti ka. Iseasi kas vanemad viitsivad 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see luttidega etendus on ikka paljudele lastele täielik trauma, hoiatan.
Lastel tuleb lutiigatsus peale ja osa hakkavad nutma, valige mõni muu etendus.
Muidu raiskate vaid etenduse raha kui peate juba 5-10 min pärast saalist lahkuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina tahtsin 1,5-aastasega igal pool käia, aga nüüd, kui laps on viiene, mõtlen, et miks küll nii vara kippusin, ta ei arene veel sellega, kogu lapsepõlv ees, mil saab käia küll ja veel ja eakohaseid asju nautida. Ma ei ütle, et ei peaks minema, kui midagi sobivat leiab, aga et kui ei ole midagi sobivat kavas, siis järelikult ei olegi nii väikesed veel sihtgrupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti 1,5aastased püsivad niimoodi rahulikult paigal ja suudavad pikalt süveneda? okei, ma kujutan ette, et etendus kestab mingi 30 min? ma ei kujuta isegi oma 2-aastast ette, et ta suudaks 30 min keskenduda etenduse vaatamisele – no võibolla suudaks, kuni muusika tuleb – sisi ilmselt jookseks lavale tantsima 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kahesega käisin küll “Hanel oli auto” vaatamas nukuteatris, talle meeldis väga. Minu meelest on see etendus 4-5-sele natuke liiga titekas. Aga eks lapsed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Etendust või kontserti 1,5-aastasele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.