Esileht Ilu ja tervis Evra plaastrid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Evra plaastrid

Postitas:

Tere. Kes on kasutanud evra plaastreid olles ülekaalus. Lugesin läbi infolehe, et ülekaalulistele ei sobi. Arst kirjutas siiski need mulle välja teades, et olen ülekaalus. Kas teil kõrvalmõjud tekkisid? Kas kehakaal tõusis veelgi (eelkõige huvitab just nende puhul kellel oli enne juba suur kehakaal)? Aitäh kõigile vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 11:33; 21.04 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellepärast ei sobi, et läbi paksu pekikihi on ainel raske imenduda.
pane see plaaster kuhugi, kus ei ole paksu rasvapolstrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.. väga hea nõuanne, aitäh. Seljale/turjale sai neid vist ka kleepida ja seal seda rasvapolstrit vast kõige vähem.
Aga kuidas lood siiski kõrvalmõjudega ja kaaluga?
Ütlen etteruttavalt ära, et olen muidugi googeldanud ka ja erinevaid vastuseid lugenud, kuid ei tea mina ju kas inimene oli ülekaalus või normkaalus. Äkki sellest tulenevalt võivad ka kõrvalmõjud erinevad olla.. või ei? Äkki keegi oskab sõna sekka öelda? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 11:33; 21.04 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole ülekaaluline. Proovisin neid plaastreid 2a tagasi. Ei sobinud, kuna tekitasid hullu peavalu, sõna otseses mõttes. Rääkisin arstile ja tema ütles, et siis mulle ei sobigi hormonaalsed vahendid. Sel juhul ainult kondoom, spiraalid või minipillid (need on ainult ühe toimeainega). Kaalu suhtes ei mõjunud kuidagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kerges ülekaalus, kasutasin kokku neli kuud. Kaalu tuli juurde 10kg ja tekkisid vahemäärimised. Lõpetasin ära, hakkasime rasedust planeerima. Tekkisid probleemid: anovulatoorsus, tsüklid 60-70päevased. Rasestusin 1,5 aasta pärast viljatusarsti abil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Evra plaastrid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.