Esileht Hobinurk .

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla tõesti ei saa nad piisavalt tunnustust ning see FB grupp on neile selleks ainus väljund. Või on neile selle paari rea tegemine ka saavutuseks. Sina pead saavutuseks suuremahulisi, kaua kestnud ning valmis tehtud töid. Neile piisab vähemastki. Tunnustust soovite ikka ju mõlemad. Sind ei käsi keegi neid sinu standarditele mittevastavate tööde eest tunnustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt poolikute tööde esitlemine (mitte nõuküsimine kuidas edasi teha) on mulle ka üllatav avastus. Saan aru “enne” ja “pärast” piltidest, kui on ka võrdlusmoment kõrval, aga niisama poolikut tööd ei eksponeeriks.
Mis tunnustamisvajadusse puutub, siis netist seda tahta on jah imelik, aga eks otsija ise teab. Minu jaoks on näiteks veel kummalisem oma hakklihakastet või praeräimi pildistada, mille peale siis ohhetatakse ja “ah, mis te siin näitate vastu ööd oma hõrgutisi” kirjutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB onki ju täiega feikmaailm, seal toimuvat ei tohiks kunagi tõsiselt võtta. Kindlasti mitte nii tõsiselt, et sellega oma pead vaevata või foorumitesse postitusi teha.

Kui inimene selles illusoorses maailmas oma tunnustusvajaduse rahuldatud saab, no tore siis ju. Praeräimede üle ohhetamine aga on lihtsalt kohustusliku rituaali täitmine – no katsu sa ohhetamata jätta, kohe on skandaal majas, et ta ei laikinudki mu pilti. Niimoodi siis kõik kappavad läbi piltide, annavad neile ettenähtud laigid ja viskavad juhusegeneraatorist mingi kommentaari peale – tihti ühe ja sama kommentaari paljudele piltidele.

Milleks sellise nähtusega üldse oma pead vaevata. See on niikuinii võltselu, lühike vastus. FakeBook.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla tõesti ei saa nad piisavalt tunnustust ning see FB grupp on neile selleks ainus väljund. Või on neile selle paari rea tegemine ka saavutuseks.

Just. Rohkem tolerantsust. Me ei tea, milline nende inimeste sisemine elu on. Võibolla nende hing on katki ning käsitöö ja virtuaalne suhtlemine on neile esimene samm mustast august välja. Las nad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB onki ju

Ma mõtlesin, et see vastus on soome keeles kirjutatud, edasi lugedes selgus et vist ikka eesti keeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.