Esileht Beebi ja mitmikud FB Mitmike grupp

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: FB Mitmike grupp

Postitas:

Peale kaksikute sündi soovisin ka sellega liituda. Kuna tegemist on suletud grupiga siis saatsin “liitu grupiga” taotluse. Ootasin vist oma pool aastat, keegi mind ei aktsepteerinud. Samas nägin, et mõned teised sealhulgas ka mõned natuke avalikuma elu tegelased on nagu hopsti sees.. Oleks ka soovinud osa võtta mitmike kokkutulekust 🙁
Kas seal käib selekteerimine näo järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tahad sinna, kuhu sind vastu ei võeta? :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grupp ühendab mitmike vanemaid, kirjuta liitumiseks ühele adminidest!
NIi on grupi infos kirjas 😉
Mina saatsin kirja ja sain kiiresti liikmeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks pole mul mingit vajadust FB arutleda mitmikute teemal.

Riiete müümine oleks ehk ainus, mis huvitaks, aga …meil eri soost ja erinevas suuruses kaksikud, seega ka sinna ei kvalifitseeruks.

Mõned tuttavad näikse seal olevat, aga ma ausõna ei viitsiks üheskoos seal lobiseda. Oleks siis samas vanuseski lapsed, aga ka seda ju ei saa olla. Ilmselt pole ma nii sotsiaalne tüüp, et seda vajaksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 21:19; 30.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain kohe kui kirjutasin. VIP ei ole ega mingit “näo järgi” sorteerimist ka pole täheldanud, kõik võrdselt teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit näo järgi sorteerimist seal küll pole. Lisaks on olemas ka 2 gruppi mitmike asjade müümiseks: KAKSIKUTELE/MITMIKELE ostan/müün/vahetan/annan ära ning Mitmike täika. Liitumiseks tuleb tõesti adminile kirjutada, et soovid liituda ning milline on sinu side mitmikutega, sest gruppi on oodatud ainult mitmikega seotud inimesed, mitte niisama lugejad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks pole mul mingit vajadust FB arutleda mitmikute teemal.

Riiete müümine oleks ehk ainus, mis huvitaks, aga …meil eri soost ja erinevas suuruses kaksikud, seega ka sinna ei kvalifitseeruks.

Mõned tuttavad näikse seal olevat, aga ma ausõna ei viitsiks üheskoos seal lobiseda. Oleks siis samas vanuseski lapsed, aga ka seda ju ei saa olla. Ilmselt pole ma nii sotsiaalne tüüp, et seda vajaksin.

Kui vanad su lapsed on? Mul on ka eri soost ja eri mõõdus kaksikud, arvasin siianii, et me ainsad sellised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käivad 2. klassis, on varsti umbes “pooleüheksased”…ühtpidi suured seega:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 21:19; 30.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud FB Mitmike grupp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.