Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Fertilitas kas väga krôbedad hinnad?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Fertilitas kas väga krôbedad hinnad?

Postitas:

Täna sai mul lôpuks villand oma naistearstist. Plaan minna Fertilitasse. Olen 5 kuud rase. On siin kedagi, kes hetkel seal kliinkus arvel? Palju visiiditasu maksate? Kui iga kuu kontrollis käite, siis palju läheb muude asjade peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta siis arsti. Miks see Fertilitas nii piimajõgi ja pudrumägi on? Pole ta midagi…seal samamoodi hoolimatud arstid kes ei viitsi sinuga tegelda vaid ainult raha küsida iga väiksema asja eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin krooniaja lõpus seal esimese lapsega arvel, summad küündisid üle 10 000kr (6k, edasi tulin Pelgusse). Kõik maksad kinni ja see on totaalselt mõttetu, sest mitte midagi erilist seal ei tehta. Ka ei meeldinud mulle paljukiidetud ämmaka igakuine vastuvõtt. Pool tundi kestis, näitas raamatust, kui kaugel rasedus on, mis toimub. Siis lasi südamelööke kuulata 10min ja oligi kõik. Mille eest ma iga kord suure summa maksan siis?
Vaheta lihtsalt arsti/ämmakat. Või ka kliinikut, kui kliiniku siseselt pelgad mingit “kättemaksu” või ma ei tea mida. Tegelikult on see ämmakavahetus suht tavaline, kõik inimesed ei sobi omavahel ja rasedad on teadupoolest veel eriti tundlikud. Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:55; 13.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti on võimalik, et hinnakirja ei ole kodulehel üleval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin krooniaja lõpus seal esimese lapsega arvel, summad küündisid üle 10 000kr (6k, edasi tulin Pelgusse). Kõik maksad kinni ja see on totaalselt mõttetu, sest mitte midagi erilist seal ei tehta. Ka ei meeldinud mulle paljukiidetud ämmaka igakuine vastuvõtt. Pool tundi kestis, näitas raamatust, kui kaugel rasedus on, mis toimub. Siis lasi südamelööke kuulata 10min ja oligi kõik. Mille eest ma iga kord suure summa maksan siis?
Vaheta lihtsalt arsti/ämmakat. Või ka kliinikut, kui kliiniku siseselt pelgad mingit “kättemaksu” või ma ei tea mida. Tegelikult on see ämmakavahetus suht tavaline, kõik inimesed ei sobi omavahel ja rasedad on teadupoolest veel eriti tundlikud. Edu!

Ma olen nõus, et haigekassa raha eest saab rase Eestis üldjuhul igati korraliku jälgimise, ega kaalukski erakliinikus rasedusega arvelevõtmist ja raseduse jälgimist. Samas jääb mulle arusaamatuks, mida see ämmaemand siis visiitidel Sinu meelest tegema oleks pidanud. Raseduse jälgimine on ju ikka raseduse jälgimine, ükskõik kas selle eest tasub haigekassa või patsient ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas jääb mulle arusaamatuks, mida see ämmaemand siis visiitidel Sinu meelest tegema oleks pidanud.

Sa ei saanud mu mõttest aru. Ma vihjasin, et ämmakas ei teinud midagi erilist – paraku teemaalgataja ju ka ootab ja eeldab rohkemat ja ma vihjangi, et tegelikult on asjad samad, mis igal pool mujal. Tasulise klliniku kohta eeldatakse ikka rohkem, ma ju maksan! Paraku ei saa sa raha eest rohkem. Lihtsalt kliinik teenib!
Mina olin seal jälgimisel, kuna mu naistearst on seal. Loomuliku jätkuna peale tuvastamist ma jäin sinna jälgimisele. Olime 3 aastat tulutult proovinud last saada ja sel hetkel ei olnud ka rahast kahju. Pelgusse kolisin puhtalt selletõttu, et elasin sellele lähemal ja ei jaksanud lõpuks enam 3-4 tundi edasi-tagasi bussisõitudele kulutada.
Ja veel – Pelguga olin palju rohkem rahul. Visiit oli küll lühem, aga ämmakas ei tutvustanud mulle raamatut, mis mul endalgi olemas on ja kust kodus lugeda saan. Küll aga vastas alati põhjalikult küsimustele ja pigem tegi lisaanalüüse (mis osutusid ka vajalikuks). Fertis kästi aga tervislikult toituda ja minu kahtlused ja mured olid “tavalised, seda on paljudel”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:55; 13.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin eelmisel aastal kogu raseduse ajal Fertis, Tammsaare tee omas. Kogu raseduse periood ca 1000€. Arsti visiit 50€, ämmaka oma 28. Uuringud ja analüüsid lisaraha eest. Endal võrdlus ka Pelguga varasemast olemas. Jäin teenusega väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti olnud eelmise lapsega Fertilitases, esimesega Pelgus ja nüüd jälle Ferdis tagasi. Raha tuleb ja läheb aga teenusel ja teenusel on ikka meeletu suur vahe. Alati on seal nii soe ja tore vastuvõtt. Saabudes on arst sinu looga kursis ja ootab sind rõõmuga. Lisaks on ultraheli masinatel ikka väga suur vahe. Pidin erakorralisena ka vahepeal mujal olema ja no ei saa üldse aru mida seal tavalises haiglas ultraheliga vaadatakse 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti olnud eelmise lapsega Fertilitases, esimesega Pelgus ja nüüd jälle Ferdis tagasi. Raha tuleb ja läheb aga teenusel ja teenusel on ikka meeletu suur vahe. Alati on seal nii soe ja tore vastuvõtt. Saabudes on arst sinu looga kursis ja ootab sind rõõmuga. Lisaks on ultraheli masinatel ikka väga suur vahe. Pidin erakorralisena ka vahepeal mujal olema ja no ei saa üldse aru mida seal tavalises haiglas ultraheliga vaadatakse ????

Mida sa ajad. ITK´s on masinad väga heas korras. Olen nüüd teist korda seal rasedusega arvel ja teeninduse ning arstidega väga rahul. Kui sul tõesti raha pole kuskile panna, siis muidugi istu seal ja kujuta peas edasi ette, et ainult seal on niiii hea teenindus. Ei ole vaja siin teistele kärbseid pähe ajada. Kindlasti ka seal halva tujuga ämmaemandaid/arste tööl olnud ja on ka edaspidi. Olen fertilitases naistearsti juures käinud. Uh masin oli täiesti tavaline, mis on igas korralikult haiglas olemas. Teenindus samuti ei erinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Fertilitas kas väga krôbedad hinnad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.