Esileht Pereelu ja suhted Firmaüritus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Firmaüritus

Postitas:

Sattusin hiljaaegu pealt nägema sellist situatsiooni. Oli väike firma üritus, võis osaleda perega.
Enamus oli paaris ja siis oli üks vallaline noormees ja üks veidi vanem naine (kellel mees ja mõni laps olemas). Oli õhtu ja kõik jõid, ning see naine kõikide kuuldes meelitas selle noormehe endale kaissu.
Mul nüüd raske olla, sest neiu on minu mehe assistent, aga kui nii lihtsalt end meestele pakutakse. Truudus on juhuse puudus, aga see ei hooli ju minu jaoks normaalsetes väärtustest üldse. Kuseb oma pere peale peaasi, et saaks tähelepanu või ke..i. Tavaliselt veel käib kollektiiv kord paari kuu jooksul pisiüritustel, mis lõppevad samuti klubis. Kuidas Teie saate usaldada oma meest sellises olukorras, et teema ei segaks argipäeva elu elamist.

Mind hetkel häirib väga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru – kord “vanem naine” ja siis järsku “neiu”? Kummast siis jutt käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See häirib sind väga? Mida siis teha? Pane oma mees lühema keti otsa ja hakka ise tema sekretäriks? Kas nii?? Kui keegi tahab petta, siis seda ka tehakse, selleks pole vaja eraldi firmapidusid või mis iganes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:30; 25.04 16:36; 25.04 19:30; 26.04 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kõik sõltub ikka su oma mehest. Kui sa teda ei saa usaldada, siis kardadki eluaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh vanus tal 36,
Ei soovi meest muutma hakata, aga kuidagi on halvad mõtted sellise vulgaarsuse nägemisest ja segab lihtsalt olemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh vanus tal 36,
Ei soovi meest muutma hakata, aga kuidagi on halvad mõtted sellise vulgaarsuse nägemisest ja segab lihtsalt olemist.

Mehe töökaaslaste vanused kohe nii täpselt välja uuritud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 13:47; 25.04 15:01; 25.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab “meelitas kaissu”?
Kas sa ise pole mingil oma üritusel, kus ilma meheta, ühegi teise mehega natuke.. tantsinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 13:53; 25.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaissu magama kogu öö.
Ma küsisin talt, kui vana ta on, ei nõudnud uurimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi nüüd natukene arusaamatuks, et oli vallaline mees ja pereelu omav naine. Naine “meelitas” mehe endale kaissu ja nüüd käib arutelu, et mis meestel viga on?

Kas sa taandad selle, et naised suvaliselt ringi hooravad automaatselt meeste peale? Äkki räägiks selle näite puhul pigem naistest, keda ei saaks usaldada. Või on sinu jaoks imelik, kui vallaline mees annab järele oma loomulikele ihadele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi nüüd natukene arusaamatuks, et oli vallaline mees ja pereelu omav naine. Naine “meelitas” mehe endale kaissu ja nüüd käib arutelu, et mis meestel viga on?

Ei, teemaalgataja kardab paaniliselt, et see naine nüüd tema mehe ka “kaissu meelitab”. Sest lihtsalt on selline naine, kes absoluutselt iga mehe “kaissu meelitab”. Ja see naine on teemaalgataja mehe assistent. Nüüd proua kardabki, et järgmisena meelitab too naine tema mehe “kaissu”.

Mehed ei puutu asjasse. Üks mehiõgiv naistont käib mööda firmat ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 13:47; 25.04 15:01; 25.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisin talt, kui vana ta on, ei nõudnud uurimist.

Küsimine ongi ju uurimine.

Aga küsi talt, kuna tal päevad on. Siis saab ohtlikud päevad välja arvutada ja mehe nendeks päevadeks kappi kinni panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 13:47; 25.04 15:01; 25.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mehe ja lastega 36-aastane vanem neiu on su meest juba “assisteerinud”?
Nüüd hakka kähku muretsema ka selle pärast, mis võib-olla on juba olnud.

Või mis ma ikka norin. Eks olen isegi olnud selles seisus, kus äkki tundusid mu mehega kokkupuutuvad naised sõnulseletamatult ohtlikena. Võisin mõistusega aru saada, et minu muretsemine ei muuda midagi, mehe kontrollimine ei muuda ka midagi, aga see istus minus nii sügavalt sees, et hirm tuli peale. Ma ikka tõsiselt proovisin oma mõtlemist paika saada, aga ei õnnestunudki. Maailm naistevabaks ka ei muutunud. Ainus asi, et mehele ma kraesse ei karanud ja talle oma ärakeeramisest märku ei andnud. Oleksin võinud, sest see sunnik pidas tegelikult armukest. Aga mitte kedagi nende hulgast, keda mina ohtlikuks pidasin, ei, ta murdis ikka mulle lähedaste hulgast.
Rohkem pole ma elus selliseid meelesegaduse hetki tundnud, ei teagi, kas tookord tulid need hirmud alateadvuslikust taipamisest, et elan vales, või oli lihtsalt ajus lühis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:21; 26.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 15:01 sõnastas ilusasti teema ära, mida ma võiksin karta.
Mis mõttes viimane kägu ei saanudki mõtlemist paika. 🙂 polegi kahtluseussirohtu?!
KRT, ma esimest korda nägin, et mees ei pea ise vaeva nägema, et midagi meelitada vaja oleks. Olen vist väga vanamoeline.
Ma ei saanud mehelt selget vastust, püüdsin olukorda ümber mängida a kui mind poleks kaasa kutsutud, kas siis tema oleks seal voodis maandunud. Tema sõnul on igaühel omad mured ja me ju ei tea, mis seis mehega tal hetkel on 🙁 Mis kui hetkel naisega tülis siis peaksin koguaeg hirmus olema või???

Ei teagi kohe, kuidas seda näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ussitangi ju siin foorumis. Sain selle vaatepildiga samas kogemuse võrra rikkamaks ja neid firmaüritusi võib julgelt karta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain selle vaatepildiga samas kogemuse võrra rikkamaks ja neid firmaüritusi võib julgelt karta

Arvatavasti otsinguga leiab siit foorumist piisavalt teemasid, kus on kirjeldatud neid nn. firmapidusid ja suvepäevi. Loe, saad veel targemaks ja laiendad kõvasti oma kitsast ja vanamoelist silmaringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:30; 25.04 16:36; 25.04 19:30; 26.04 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt veel käib kollektiiv kord paari kuu jooksul pisiüritustel, mis lõppevad samuti klubis. Kuidas Teie saate usaldada oma meest sellises olukorras, et teema ei segaks argipäeva elu elamist.

Mind hetkel häirib väga…

Käib, siis käib – kätt ette panna ei saa. Ma ei ole mehest sõltuv, ega omandiinstinktiga. Meil on suhe rajatud usaldusel: vbl olen sinisilm, aga vbl ongi nii, et vähemalt üks mees peab pereelu prioriteetsemaks, kui firmakatel ringi hoorata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, ja sa elad mehega, keda sinu arvates võib iga vanem neiu kaissu meelitada? Muide, kuidas sa ta ise endale meelitasid?

Osadele meestele meeldivad vägagi elukogenud , julged, ja kompleksivabad “vanemad neiud”. Ei maksa nii kindel olla, et su enda mees sellesse võrku ei satu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:30; 25.04 16:36; 25.04 19:30; 26.04 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead osades peredes on kokkulepped, et võib sexida teistega, sest suhtes yks pool pole sexist erinevatel põhjustel huvitatud.
Normaalne naine ju, võtab mida tahab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll hullult miinustatud, aga isegi mingil määral teie vastused aitasid mu oma teele tagasi. Enam nii väga ei mõtle (minu jaoks moraalitu käitumise peale) 🙂 Elud võivad olla nii ja naa, seda tean isegi, aga lihtsalt polnud näinud varem ka selliseid külgi. Lugeda ma siiski ei julge siin foorumis firmaüritusest, sellel alal ei soovi oma silmaringi avardada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, ja sa elad mehega, keda sinu arvates võib iga vanem neiu kaissu meelitada? Muide, kuidas sa ta ise endale meelitasid?

Teemaalgataja oma mehega on ikka “Neiust” vanemad vist? Või…? Hakkas kohe huvitama nüüd 🙂

Lugeda ma siiski ei julge siin foorumis firmaüritusest, sellel alal ei soovi oma silmaringi avardada.

Kas sa ei ole kunagi kuskil firmapeol varem käinud? Kas sa ise tööl ei käi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 13:53; 25.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mehe ja lastega 36-aastane vanem neiu on su meest juba “assisteerinud”?
Nüüd hakka kähku muretsema ka selle pärast, mis võib-olla on juba olnud.

Või mis ma ikka norin. Eks olen isegi olnud selles seisus, kus äkki tundusid mu mehega kokkupuutuvad naised sõnulseletamatult ohtlikena. Võisin mõistusega aru saada, et minu muretsemine ei muuda midagi, mehe kontrollimine ei muuda ka midagi, aga see istus minus nii sügavalt sees, et hirm tuli peale. Ma ikka tõsiselt proovisin oma mõtlemist paika saada, aga ei õnnestunudki. Maailm naistevabaks ka ei muutunud. Ainus asi, et mehele ma kraesse ei karanud ja talle oma ärakeeramisest märku ei andnud. Oleksin võinud, sest see sunnik pidas tegelikult armukest. Aga mitte kedagi nende hulgast, keda mina ohtlikuks pidasin, ei, ta murdis ikka mulle lähedaste hulgast.
Rohkem pole ma elus selliseid meelesegaduse hetki tundnud, ei teagi, kas tookord tulid need hirmud alateadvuslikust taipamisest, et elan vales, või oli lihtsalt ajus lühis…

Aga välja tuli ju ,et sul oligi õigus ja sa polnudki ära keeranud ega luuludes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei ole kunagi kuskil firmapeol varem käinud? Kas sa ise tööl ei käi?

Iga firma ei korralda jõulupidu kõigile töötajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme ainult mõni aasta vanemad.

Käin tööl. Üle öö kestvatest firmaüritusest tavaliselt ei võta osa…vaid juhul, kui koos kaaslasega üritused on olnud ja ka siis ainult kui soovime minna ja üritusel Sisu on.
Sõbrannadega käime vahel väljas.
Mul on kodu, pere, lapsed ja mulle meeldib kodus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mehe ja lastega 36-aastane vanem neiu on su meest juba “assisteerinud”?

Raudpolt on. Teemaalgataja mees tüdines lihtsalt ühel hetkel ära ja nüüd ollakse uudel jahimaadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin tööl. Üle öö kestvatest firmaüritusest tavaliselt ei võta osa…vaid juhul, kui koos kaaslasega üritused on olnud ja ka siis ainult kui soovime minna ja üritusel Sisu on.

Arvestades teemapüstitust on teemaalgataja mehe firmaüritustel päris kindlasti Sisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaata teemaalgataja – hoolitse siis selle eest, et mees saaks kodus regulaarselt rahuldatud ja rohkem kui 2x kuus seksi ja siis tavaliselt ei lähe ta kuhugi. No mõni eriline imelik eksemplar läheb aga need oma mehe või oma naise kõrvalt “kaissu” pugemised tulevad ikka sellelt pinnalt, et oma kodus ei võta keegi juba kuude kaupa kaissu rääkimata seksist. Ja iga alla 50-aastane inimene ikkagi üldjuhul soovib vahel, et teine inimene teda silitaks ja kallistaks ja seksiks ka. Ja kui siis tekib võimalus ja tahtmine, siis on väga raske ütleda “EI”, kui tegelikult oled ju ilma ja kodus ka ei taheta.

On muidugi kahte sorti inimesed – need kelle jaoks seks ja füüsiline lähedus on väga olulised ja kes saavad seksist naudingu. Ja siis on sellised mehed ja naised, kelle jaoks seks on lihtsalt üks tore tegevus aga see võib vabalt ka olemata olla ja no milleks seda üle tähtsustada ja ma parem teen remonti või loen raamatut jne. Ja siis need teised ei saagi aru, mis valu nende teisel poolel on kogu aeg seksida, imelikud olete või, perverdid, ilma ei saa või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mehe ja lastega 36-aastane vanem neiu on su meest juba “assisteerinud”?
Nüüd hakka kähku muretsema ka selle pärast, mis võib-olla on juba olnud.

Või mis ma ikka norin. Eks olen isegi olnud selles seisus, kus äkki tundusid mu mehega kokkupuutuvad naised sõnulseletamatult ohtlikena. Võisin mõistusega aru saada, et minu muretsemine ei muuda midagi, mehe kontrollimine ei muuda ka midagi, aga see istus minus nii sügavalt sees, et hirm tuli peale. Ma ikka tõsiselt proovisin oma mõtlemist paika saada, aga ei õnnestunudki. Maailm naistevabaks ka ei muutunud. Ainus asi, et mehele ma kraesse ei karanud ja talle oma ärakeeramisest märku ei andnud. Oleksin võinud, sest see sunnik pidas tegelikult armukest. Aga mitte kedagi nende hulgast, keda mina ohtlikuks pidasin, ei, ta murdis ikka mulle lähedaste hulgast.
Rohkem pole ma elus selliseid meelesegaduse hetki tundnud, ei teagi, kas tookord tulid need hirmud alateadvuslikust taipamisest, et elan vales, või oli lihtsalt ajus lühis…

Aga välja tuli ju ,et sul oligi õigus ja sa polnudki ära keeranud ega luuludes. Mina selliseid muidugi meesteks ei nimetaks ja sellised nais inaisteks ei nimetaks. Mehed on H tähega ja naised L tähega.

Õigus küll, aga ma siiski mõtlesin valesti. Asi oli mu oma mehes (ja mingil määral ka minus endas), mitte naistes, keda ma kahtlustama kippusin. Samuti tuli mu ebakindlus minust enesest, midagi oli tingitud ka mehe käitumisest, mehega tööalaselt kokkupuutuvad naised ei olnud üldse milleski süüdi.
Ma otsisin põhjust väljast, tegelikult mädanes asi seestpoolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:21; 26.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ei ole ju naises, vaid mehes. Pead oma mees kergesti mõjutatavaks ,kuna said mehe samade võtetega, mida naine kasutas? Ehk siis võtsid mehe rajalt maha ja nüüd kardad, et keegi teine teeb seda sama. Ilmselt teebki. Kui su mees on äraveetav, siis teeb seda varem või hiljem nagunii keegi. Ja sul tuleb selle teadmisega nüüd edasi elada. Eks mõtle läbi, kas oled valmis lahutama, kui selgub, et mees pole truu. Kui ei ole valmis lahutuseks, siis keskendu endale ja jälgi et sa ei elaks läbi teiste, vaid ikka ise. Muidugi on kurb kui enda valitud mees osutub truudusetuseks. Aga see on enda valitud ju. Seetõttu kui mees oma loomust ilmutab, see ei peaks sinu elu ja enesetunnet mõjutama. Sest see on tema elu. Sinu elu ei ole teise elus toimuvast sõltuvuses olemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud ma oma meest samade võtetega. See oli hallil ajal,u kui mehed nägid vaeva veel, et naine näeks neid.
Antud juhul pole mõjutusi vajagi, lihtsalt ju pakutakse. Loodan, et mehel on oidu peas ja kiusatusele ( alkohol, mis pea segi löönud või peretüli, pinged…jne) vastu panna. Kahjuks olen liiga kõrge moraaliga ja vajadusel olen valmis ka loobuma suhtest, kus mind ei austata. Hetkel, nagu juba eile mainisin sain oma mõtted paika ja enam ei häiri antud teema selles kontekstis enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.04 12:54; 25.04 13:34; 25.04 14:16; 25.04 16:12; 25.04 16:29; 25.04 22:08; 25.04 23:51; 26.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle öö kestvatest firmaüritusest tavaliselt ei võta osa…vaid juhul, kui koos kaaslasega üritused on olnud

Olen viibinud firma peol,kus mees siiski suutis petta oma naist, kuigi oli peole tulnud koos oma naisega! Nii et täitsa vabalt võib öelda, et need firmapeod on saatanast!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:30; 25.04 16:36; 25.04 19:30; 26.04 16:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Firmaüritus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.