Esileht Pereelu ja suhted Firmaüritus

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Firmaüritus

Postitas:

Nii et täitsa vabalt võib öelda, et need firmapeod on saatanast!!

Sula kulda pudeneb sinu suust!

Sest sama mees võib vabalt ilusa vallalise naissoost matkakaaslasega kahekesi telgis magada (naine smal ajal kodus), vallalise sõbra ja tema sõbrannadekambaga kõrtsus käia, tööl kontoris ainuke mees olla naistekarja keskel ja mitte midagi ei juhtu!
Aga nagu firmapeole satub, siis läheb kõik viltu.
Muidu, jumalast normaalne mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka tutvuskonnas naine, kes sõna otseses mõttes vihkab petjaid mehi. teda ennast petetud ei ole ja kunagi ta ei süvene, mis konkreetses peres tegelikult lahti oli (meeste versioone ta ilmselgelt ei usu), tema emotsioonitseb kõikide teiste naiste nimel, loeb omaenda mehele moraali ilmselt kodus veel pealegi. nähes selle naise emotsioone, olen üpris kindel, et ta on võimeline minema oma mehele kallale füüsiliselt, kui mees peaks võõra naise poole pilgukesegi heitma. edu teile, te oma meeste emmed, lapsehoidjad ja ketihoidjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alguses lugesin, et loos oli vanem naine, siis mingi neiu ja siis keegi 36-aastane naine. Aga teemaalgataja on osav sulesepp, tuli välja, et need tal puha sünonüümid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alguses lugesin, et loos oli vanem naine, siis mingi neiu ja siis keegi 36-aastane naine. Aga teemaalgataja on osav sulesepp, tuli välja, et need tal puha sünonüümid.

nuh, arvatavasti on see 36a küllaltki kobe ja nooruslik 36 siis, Ines, Maarja, Ithaka-Maria ju u. samas vanuses ja välimust ja keha on ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viibinud firma peol,kus mees siiski suutis petta oma naist, kuigi oli peole tulnud koos oma naisega!

Kuidas sa nii täpselt tead?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 17:19; 29.04 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui igav elu peab olema, et selliseid libasid treida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui igav elu peab olema, et selliseid libasid treida.

Appi kui igav elu peab olema, et käia siin lugemas ja selekteerimas, mis on liba, mis mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 17:19; 29.04 17:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Firmaüritus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.