Esileht Beebi ja mitmikud Fliisist riided/tekid/magamiskotid beebidel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Fliisist riided/tekid/magamiskotid beebidel

Postitas:

On silma jäänud, et väga palju müüakse fliisist asju beebidele. Küll kombekaid, dresse, tekke, magamiskottide/soojakottide sisemised voodrid on fliisist… Fliis ju pole väga lastesõbralik materjal? Mul on endal üks k/s jope fliisist voodriga ja mina seda kanda ei suuda. Kohutavalt ajab higistama, siis ei hoia sooja, üldse tundub nahale halb materjal. Aga beebid ju ei ütle, et neil palav või külm on, lihtsalt hauduvad selle fliisi sees? Pean silmas siin siiski seda kõige tavalisemat fliismaterjali. On ka selline veidi karusnahksem ja pehmem materjal (kutsutakse vist minky kangas), selle vastu mul pole nagu midagi. Milline on Teie arvamus seoses fliisist riiete ja muude asjadega beebil, kas ostate või jätate pigem poeriiulile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole higine. Kombedel on siiski enamasti puuvillavooder. Mõnel jopel on fliisvooder, hoiab mõnusasti sooja. Ei ole öko-austaja, vaatan, et materjal oleks pehme ja muidugi jälgin, et ei tekitaks probleeme (allergilised nähud, higistamine jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb lapsest. Kui fliisi õigesti kasutada, siis tavaolukorras on ta ok. Täiesti oleneb, milline on kombeka pealismaterjal, kas laps hakkab kergesti higistama, kas tal on kuiv ja kare nahk, jne. Viimastel juhtudel ei sobi jah eriti.

Mul endal on üks fliisvoodriga jope, mille pealismaterjal on natuke kummine. Seda saab jah kanda ainult jaheda vihmaga.

Ehk siis täiesti peab proovima. Mõnele sobib, mõnele mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on ju olemas villafliisi ja puuvillafliisi. fliis ei tähenda sünteetikat vaid kindlat kangakudet nagu ntx frotee. froteed on ka igast erinevatest algmaterjalidest. kui on korralik ja kvaliteetne fliis, siis seda ei tasu karta. higistama ajavad ja topiliseks lähevad need kõige odavamad ja prostamad fliisid. sama ka ntx odava puuvillaga, mis läheb kiiresti koledaks ja kangeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on fliis mõnus materjal, just puuvillafliis. Leidsin lapsele fliismütsi, meie pere vaieldamatu lemmik: http://bebee.ee/toode/orgaanilisest-puuvillast-beebimuts-sleepy-fox/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Fliisist riided/tekid/magamiskotid beebidel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.