Esileht Kodunurk *

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: *

Postitas:

*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee joonised koos mõõtudega. Mõtle välja mida tahad ja käi mõned salongid läbi. Kasuta nende poolt antavaid ideid, jooniseid sa ei saa. Käi läbi ehituspoodidest vaata mida nad pakuvad, vahest kampaaniaid olnud ja siis otsusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin vanu teemasid, aga ei saanud abi ja teen uue. Soovin koju garderoobi sisustust, nii esikusse (ca 2 meetrit) kui magamistoa walk-in garderoobi (ei tea eestikeelset nimetust). Kes on viimase aasta-kahe jooksul garderoobi ehitanud, kust olete tellinud? Või on mõistlikum endal joonis teha, plaadid ja garderoobitorud osta? Kus sellisel juhul furnituur Tallinnas kõige soodsam võiks olla? Olen varem kolm garderoobi ise ehitanud, siis sain materjalid soodsalt Pärnu mnt Vineeri- ja Mööblikombinaadist. Ehituspoodidega võrreldes oli sääst märkimisväärne. Tulemus jäi kena, aga tänapäeval on juba moekamad lahendused, mida asjatundmatuna ei oska ehk leida (püksi- ja kingahoidjad, siinidel sahtlid). Olen mitmest kohast pakkumise võtnud ja hinnad jäävad 1000 € kanti (ilma usteta), mis tundub kallis.

Ma pole küll inglise keelt õppinud aga WALK on ilmselt kõnd ja IN on sisse või sees siis ilmselt võiks sellest järeldada, et kõnni sisse ehk suur sees käidav garderoob?!
Otsingust siis nii palju, et ütle ausalt et ei viitsinud seda teha:

http://foorum.perekool.ee/otsing/?q=garderoobid#gsc.tab=0&gsc.q=garderoobid&gsc.page=1

Viis lehte, kust peaks vägagi palju leidma infot selle kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:27; 18.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

garderoobituba peaks see sõna olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin vanu teemasid, aga ei saanud abi ja teen uue. Soovin koju garderoobi sisustust, nii esikusse (ca 2 meetrit) kui magamistoa walk-in garderoobi (ei tea eestikeelset nimetust). Kes on viimase aasta-kahe jooksul garderoobi ehitanud, kust olete tellinud? Või on mõistlikum endal joonis teha, plaadid ja garderoobitorud osta? Kus sellisel juhul furnituur Tallinnas kõige soodsam võiks olla? Olen varem kolm garderoobi ise ehitanud, siis sain materjalid soodsalt Pärnu mnt Vineeri- ja Mööblikombinaadist. Ehituspoodidega võrreldes oli sääst märkimisväärne. Tulemus jäi kena, aga tänapäeval on juba moekamad lahendused, mida asjatundmatuna ei oska ehk leida (püksi- ja kingahoidjad, siinidel sahtlid). Olen mitmest kohast pakkumise võtnud ja hinnad jäävad 1000 € kanti (ilma usteta), mis tundub kallis.

Ma pole küll inglise keelt õppinud aga WALK on ilmselt kõnd ja IN on sisse või sees siis ilmselt võiks sellest järeldada, et kõnni sisse ehk suur sees käidav garderoob?!
Otsingust siis nii palju, et ütle ausalt et ei viitsinud seda teha:

http://foorum.perekool.ee/otsi…..gsc.page=1

Viis lehte, kust peaks vägagi palju leidma infot selle kohta.

Tänud! Otsisin sõnaga “garderoob” ja tulemusi tuli küll rohkem, kuid teemal – milline on sinu garderoob, mis riided sul garderoobis on jne. Leidsin ka mõned täpsemad vasted aastast 2012 ja 2013, aga aeg on sealt palju edasi läinud. ????

Tänu sinu abile leidsin põneva artikli: http://nipiraamat.ohtuleht.ee/…..-ehitasime

Kahjuks ei ole mainitud mööblitootja nime, kust plaate otse osta saaks. Oskab selles osas keegi aidata?

Artiklist on ju täpselt välja loetav, kus kohast asjatajad oma kapi materjali said. Mis tootja nime sa veel ootad? Said ju hinnapakkumisi firmadelt ja kirjutasid, et jube kallis on 1000 maksta selle eest. Odavamalt saab ainult kõva töö ja vaeva nägemisega. Tee detailijoonised ja mine samasse kohta, mis artiklis mainitakse ning telli ära. ISe keerad kokku kruvidega ja oledki 1000-st ehk pool säästnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:27; 18.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime ise. Materjal läks umbes 100.-, eraldi ostsime korvisüsteemi. Need vist läksid umbes 60.-
No ja uksed tellisime Baltes Mööblist – täis peeglid, vaikselt sulguvad, umbes 400.- Oleks ilmselt ehituspoest soodsamalt saanud, aga ei viitsinud sellega tegeleda.
Ah jah, laiuseks ka 2m

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk *

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.