Esileht Kodunurk Garderoobisüsteemid

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Garderoobisüsteemid

Postitas:

Kallid perekoolikad, aidake! 🙂

Teemaks on garderoobisüsteemid – ei taha hakata jalgratast leiutama, äkki on keegi kokku puutunud sama teemaga ja oskab nõu anda.
Mul on plaanis teha garderoobituba st ei ole mitte nagu walk-in garderoob vaid eraldi tuba, kus on sees kapid – kappidel tulevad kindlasti ette uksed. Peaks tulema 2 suurt kappi

Mis oleks soodsaim variant – kas tellida Eesti firmade käest, meisterdada ise või tellida IKEAST.
Pean tunnistama, et Eesti firmade käest ma veel hinnapakkumisi küsinud ei ole. On jäänud mulje, et need on kallid ja kui ma ka vaatan neid galeriisid nende kodukatel, siis muljet ei avalda. Mul on vana maja ja ei sobi selline uus stiil (just kapi uksed) .
Laseks mehel ise ehitada – kui vaatan ehituspoes neid sahtleid ja riiuleid jms, siis hinnad on päris krõbedad. Kas tuleb üldse odavam ise ehitada – arvestades juurde veel see aeg (ja närvikulu 🙂 ) , mis sa ise ehitamise peale kulutad.
Või minu kolmas variant on tellida IKEAST – valik on suur, just kapiuste tellimise kohapealt. Miinus on see, et tahan kappe maast laeni aga need seal on väiksemad.
Midagi sellist näiteks http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/S89123408/

Niisiis, kas on keegi kokku puutunud sama dilemmaga? Mis oleks soodsaim variant?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 13:08; 13.04 17:12; 19.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul tuleb IKEAst soodsam. Nende asju saad ju kombineerida ka, nii et ehk saad vajaliku kõrguse kätte. Meil on ostetud IKEAst kontorisse kaustakapp, see on 2,35m kõrge – suht maast laeni, eriti kui veel mingid laiemad iluliistud juurde panna. Sama kõrgusega peaks seal ka riiete jaoks vajalikke 60cm sügavusi kappe olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ehitasime kappe küll päris kaua aega tagasi, aga hinnapakkumised, mis firmadelt saime, olid ikka üle mõistuse. Nii tellisimega ainult uksed ja ehitasime kapisisu ise, IKEA materjalidest. Ma ei mäleta enam, mis see hinnavahe oli, aga vähemalt kolmekordne oli küll, kui mitte rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ehitamine on ikka neile, kes seda TAHAVAD teha mitte ei mõtle närvikulule ja ajale. Raha kulub jah ise tehes seeläbi vähem, et töötasu ehitajale sa ei maksa. Kui siis ehk seksid oma mehega kordades rohkem.
Ma muidugi ei tea, kui suur pere ja vana maja Teil on aga kas garderoob suurusega 1 TUBa ei ole liialt priiskav ja tõusiklik, arvestades seda et sa tundud olevat ihne vingats?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sellist dilemmat ei ole olnud, aga on olemas IKEA sarnased kapid. Need 236 kõrged on ikka nii kõrged, et ilma toolita ülemiselt riiulilt asju kätte ei saa, milleks veel kõrgemat? Vajadusel võid kapi otsa mõne korviga asja panna.
Peab olema ikka kogemusega meisterdaja, et ise tehes kõik need korvid ja sahtlid toimima saab. Isegi ise selle IKEA kapi kokkupanek on paras konstruktor – et sahtlisiinid ei oleks kinnitatud sinna, kuhu just uksehinged minema peavad jne.

IKEA miinus on see, et moodulite laiusmõõdud on 50 ja 100 cm. Kui sul oleks ideaalne ava +/9cm, siis see osa jääb kasutama. Aga kui mõõdud ja materjal sobivad, siis ma arvan, et ülehinnatud need kohe kindlasti ei ole. Ausalt ei ole ka odavad, aga täitsa oma hinda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on terve sein kunagi elfa-ga tehtud. pidi vaid paar siini seina panema ja ülejäänud asjad sai klips-klõps paika. uksi jäimegi valima….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Suur tänu vastajatele. Kisub sinna IKEA poole jah 🙂
Tahtsin sellepärast maast laeni, et ruumikasutus oleks maksimaalne – kappi tuleb “kogu elamine” ehk mitte ainult riided vaid ka voodipesu jms kraam. Aga saab jah korviga/kastiga midagi kapi otsa panna. Annabki nüanssi juurde 😉

Ma juba kujutan ette, milline pusimine tuleb, et need kapid kokku saaks 🙂

Ilusaid pühi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 13:08; 13.04 17:12; 19.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ehitas mees kapi sisu ise ja ostis materjali siit Eestist K-rauast. Tuli väga soodne ja kapp on samuti maast laeni. Uksed tellisime eraldi aastaid hiljem, sest 600€-700€ tavaliste peegeluste peale panna tundus ikka ajuvaba. Lõpuks tuli see väljaminek ikkagi teha, sest ilma ei olnud ka ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid perekoolikad, aidake! ????

Teemaks on garderoobisüsteemid – ei taha hakata jalgratast leiutama, äkki on keegi kokku puutunud sama teemaga ja oskab nõu anda.
Mul on plaanis teha garderoobituba st ei ole mitte nagu walk-in garderoob vaid eraldi tuba, kus on sees kapid – kappidel tulevad kindlasti ette uksed. Peaks tulema 2 suurt kappi

Mis oleks soodsaim variant – kas tellida Eesti firmade käest, meisterdada ise või tellida IKEAST.
Pean tunnistama, et Eesti firmade käest ma veel hinnapakkumisi küsinud ei ole. On jäänud mulje, et need on kallid ja kui ma ka vaatan neid galeriisid nende kodukatel, siis muljet ei avalda. Mul on vana maja ja ei sobi selline uus stiil (just kapi uksed) .
Laseks mehel ise ehitada – kui vaatan ehituspoes neid sahtleid ja riiuleid jms, siis hinnad on päris krõbedad. Kas tuleb üldse odavam ise ehitada – arvestades juurde veel see aeg (ja närvikulu ???? ) , mis sa ise ehitamise peale kulutad.
Või minu kolmas variant on tellida IKEAST – valik on suur, just kapiuste tellimise kohapealt. Miinus on see, et tahan kappe maast laeni aga need seal on väiksemad.
Midagi sellist näiteks http://www.ikea.com/fi/fi/cata…..S89123408/

Niisiis, kas on keegi kokku puutunud sama dilemmaga? Mis oleks soodsaim variant?

700 koos toomisega ainult sisu eest soodne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on IKEA PAX-süsteemi kapid ja oleme väga rahul. Meil pole küll selline IKEA poolt valmismõeldud komplekt nagu teemaalgataja välja tõi, vaid panime ise oma soovide järgi PAX-süsteemi toodetest oma komplekti kokku. Otsuse nende kasuks tegimegi just hinna tõttu. Eesti tootjad pakkusid täpselt samasuguste kappide hinnaks 2-3 korda rohkem. NB! Kappide kokkusaamine küll erilist pusimist ei nõudnud, väga libedalt ja kiiresti läks kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kas garderoobitoas ikka peaks üldse uksed olema. Meil on eraldi garderoob, küll walk-in, aga uksi küll ette ei kujutaks kui ka oleks toana. Liigne ajakulu nende ustega mängida iga eseme pärast. Hind ka muidugi veel lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 20:25; 17.04 17:41; 18.04 11:55; 19.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasi teha tuttaval mööblimeistril. Täpselt oma soovide ja esiku mõõtude järgi. Kallis oli küll (2 200 eurot), kuid sai täpselt selline, nagu soovisin. lükandusega (siinid põrandal ja laes) ja maast laeni peeglitega. sees erinevad sahtlisüsteemid ja anduritega led-valgusti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 00:55; 15.04 13:53; 17.04 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kas garderoobitoas ikka peaks üldse uksed olema. Meil on eraldi garderoob, küll walk-in, aga uksi küll ette ei kujutaks kui ka oleks toana. Liigne ajakulu nende ustega mängida iga eseme pärast. Hind ka muidugi veel lisaks.

Ma samuti ei paneks uksi, kui juba eraldi tuba. Mõjuks liiga raskepäraselt. Pigem teeksin midagi sellist:
http://student20367.bucomputing.uk/wordpress/wp-content/uploads/iStock_000012882915Large.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a6/b1/f7/a6b1f7e7cbd583dee9d02b0b450d16eb.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kas garderoobitoas ikka peaks üldse uksed olema. Meil on eraldi garderoob, küll walk-in, aga uksi küll ette ei kujutaks kui ka oleks toana. Liigne ajakulu nende ustega mängida iga eseme pärast. Hind ka muidugi veel lisaks.

Ma samuti ei paneks uksi, kui juba eraldi tuba. Mõjuks liiga raskepäraselt. Pigem teeksin midagi sellist:
http://student20367.bucomputin…..5Large.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a6/b1/f7/a6b1f7e7cbd583dee9d02b0b450d16eb.jpg

Ilus küll, aga ehk uksed aitavad tolmu riietest ja jalanõudest paremini eemale hoida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 00:55; 15.04 13:53; 17.04 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus küll, aga ehk uksed aitavad tolmu riietest ja jalanõudest paremini eemale hoida.

Eraldi toast oli jutt ju? Mismoodi need uksed siis rohkem tolmu aitavad ära hoida? Kapi sees tekib tolm täitsa sõltumatult sellest, kas uksed ees on või mitte, kui me garderoobitoast räägime. Iseasi on esik vms tuba, kus pidevalt tolmutatakse või liivaste jalanõudega käiakse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 20:25; 17.04 17:41; 18.04 11:55; 19.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus küll, aga ehk uksed aitavad tolmu riietest ja jalanõudest paremini eemale hoida.

Eraldi toast oli jutt ju? Mismoodi need uksed siis rohkem tolmu aitavad ära hoida? Kapi sees tekib tolm täitsa sõltumatult sellest, kas uksed ees on või mitte, kui me garderoobitoast räägime. Iseasi on esik vms tuba, kus pidevalt tolmutatakse või liivaste jalanõudega käiakse.

Kas eraldi toas siis ei teki tolmu? Ma usun, et ruumis, kus on palju riideid ja jalanõusid, tekib veel eriti palju tolmu. Ja kui uksi ka ees ei ole, siis liigub see tolm seal rohkem kui ustega garderoobis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 00:55; 15.04 13:53; 17.04 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sul on tuba täis kappe ja seal mingit tegevust ei toimu, siis see tolm tekib ikka, aga loomulikult sama palju kapi sisse kui väljaspool kappi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 20:25; 17.04 17:41; 18.04 11:55; 19.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen … ideaalis ma ei taha üldse kapiuksi ja väga meeldivad sellised walk-in garderoobid, kus on ainult riiulid.
Kuid kapiuksed on jah, et tolmu kinni pidada.
Kunagi kui korteris elasin, siis tegime ka ühte tuppa midagi garderoobilaadset – lahtised riiulid ja stanged riidepuude jaoks. Muidu seal toas ei käidud kui ainult riideid võtmas. Riietumine ise toimus magamistoas üldjuhul. Ja see oli hämmastav kui palju tolmu tuli sinna riiete peale. Ma ei tea kuskohast. Aknast? Kuigi aknaid hoidsime kinni. Tuba koristasin regulaarselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 13:08; 13.04 17:12; 19.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riided ise tolmavad ju. Ja kapi sisse ikka nad tolmavad, kui kapil on uksed ees, ega´s sellepärast tolm ei jää tekkimata. Kui tahad tolmuvaba kappi, siis ära hoia seal riideid:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 20:25; 17.04 17:41; 18.04 11:55; 19.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Garderoobisüsteemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.