Esileht Ilu ja tervis geellakk tuli samal päeval maha, kui see peale pandi. Uuesti maksan?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: geellakk tuli samal päeval maha, kui see peale pandi. Uuesti maksan?

Postitas:

Lausa kahel küünel tuli maha. 🙁
Minu mure ja pean uuesti aega panema ja maksma hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:23; 20.06 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegija peaks sulle tasuta hooldused tegema. Kui uuesti maha tuleb on kas halb lakk või lihtsalt ei sobi sinu küüneplaadiga, pead proovima teise firma omasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oled sa kaalunud tegija käest ületegemise küsimist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oled sa kaalunud tegija käest ületegemise küsimist?

Ei ole, mõtlesin ennem uurida siit, et kuidas üldse sellise olukorraga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:23; 20.06 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, mida sa siin veel ootad ja loodad? Kohe järgmise päeva hommikul tulnuks teenindajaga ühendust võtta ja oma murele lahendust otsida. Nüüd tagant järgi siin miskit nõuda on puhas kraaksumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka, mis põhjusel need sul ära tulid. Kui niisama, siis jah, peaks tegija sulle tasuta hoolduse tegema. Ise ma aga pigem ei lähekski sama tegija juurde tagasi, sest üldjuhul ei tee keegi oma tööd meelega halvasti, tõenäoliselt sattusid lihtsalt oskamatu tegija juurde ja ma kahtlen, et uued küüned paremad tuleks.
Küll aga on võimalusi, et geellakk/geel tuleb ka endast tingituna maha. Näiteks on erinevaid kodukeemiaid, millega kokku puutudes isegi geelküüned lahti löövad. Selleks soovitatakse tegelikult isegi nõusid kummikinnastega pesta, kui küüned peal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ikka korralikult tehtud, ei löö midagi lahti, pole kunagi kummikindaid kasutanud nõudepesul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka murenes ja koorus maha, tegijaks väga väga tunnustatud ja hea tegija. lasin siis teisel tegijal teha, sama asi 🙁 ja ka kolmandal. ja siis küsisin kõigi käest, et miks peal ei püsi, öeldi, et oma küüs nii pehme, et minu puhul aitaks ainult geelküüned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis geellakk tuli samal päeval maha, kui see peale pandi. Uuesti maksan?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.