Esileht Beebi ja mitmikud Gefilus tilgad D3-ga või teised D3-vitamiinid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Gefilus tilgad D3-ga või teised D3-vitamiinid?

Postitas:

Kes on mõlemat proovinud vastsündinule, siis kas olete vahest aru ka saanud? On Gefiluse omad paremad, tekitavad vähem gaase? Või annate üldse mingit probiootikumi beebile lisaks? Näiteks Linex või Biolatte? Jekovit D3 vitamiin üldse veebaasil erinevalt teistest, ehk on see kõige parem beebile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps oli koolkiulaps ja tellisin Jekoviti. Ehk oli kisa natuke vähem.
Teisele olen sünnist saati Gefiluse D-vit andnud. Mulle ja meie perearstile tundus mõistlik mõte. Mingit suvakat D- vitamiini ei katsetaks enam elutarkusest, probiootikumi juurde andmine (kui ei anna Gefilust) võib, aga ei pruugi efekti anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olemas “kõige paremat” mis ühtviisi kõigile lastele sobib, eks ise pead proovima ja katsetama milline just sinu omale sobib.
Minu lapsele näiteks ei tekitanud ükski d-vitamiin mingeid gaase ega muid vaevusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai esimese purgi gefilusega d3, sest ta sai haiglas antibiootikume ka kodus kästi seda anda. Mina sain vahest ainult nii palju aru, et see piimhappebakteritega d vit sai kuidagi kiiremini otsa. Oli koolikulaps ja sai ka tol ajal aegajalt jekoviti d2 vit. Kolm aastat tagasi seda d3-na polnud. Nüüd on. Aga ega ma sedeagi väga julgenud anda. Põhimõtteliselt võib öelda, et kooliku perioodil(2kuud-4kuud) ei andnudki ma üldse d vitamiini. Vahel harva kui uuesti proovisin, röökis ennast taas siniseks. Ka gefiluse omadega.

Meil täpselt sama case. Haiglas peale sündi antibiootikumid, seedimine sellega pea peal. Proovisin ka Jekovit D3 anda ja ikka gaasid, välja ei saa, pool ööd jutti röökimine. Kuna oli suvealguse beebi, siis alustasin D vitamiiniga uuesti septembri alguses. Vahepeal suvel tegin ka proovi, et ehk on juba võimalik ilma lisaprobleemideta anda, aga see lõppes jälle unetu ööga nutvat beebit rahustades. Tuttav lastearst kommenteeris veel, et neile on nö. vanasti juba Tartus õpetatud, et nendel kuudel, millel puudub R täht (ehk mai, juuni, juuli, august), ei peagi mingeid lisavitamiine andma. Peale 3 esimest kuud oli mul juba võimalik igapäevaselt D vitamiini anda ning siis polnud ka enam vahet, kes on tootja, ise eelistan Gefilus +D3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu pojale see gefiluse oma üldse ei sobinud näiteks. Hoopis minisun läks hästi peale .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Gefilus tilgad D3-ga või teised D3-vitamiinid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.