Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Häll

Postitas:

Kust ma leiaksin mõistliku hinnaga hälli voodi kärvale, mis oleks nö vooditaskuks? Mõistlik hind on u 100.- ringi. TROLL beebihälli tean, aga tahaksin natuke soodsamalt, kuna kasutusaeg nii lühike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:10; 12.08 09:05; 13.08 15:43; 15.08 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vooditaskuid alla 100€ vist väga ei olegi saada. Praegu on kõikidel poodidel allahindlused (suvekaup – sügiskaup vahetus) ja soovitan käia ringi ning otsida. A la Beebicenter, Beebikeskus, kaubanduskeskused. Internetiportaalid alates okidoki.ee lõpetades buduaar.ee jne .. Natuke võiks endal ju ka initsiatiivi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:45; 12.08 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vooditaskuid alla 100€ vist väga ei olegi saada. Praegu on kõikidel poodidel allahindlused (suvekaup – sügiskaup vahetus) ja soovitan käia ringi ning otsida. A la Beebicenter, Beebikeskus, kaubanduskeskused. Internetiportaalid alates okidoki.ee lõpetades buduaar.ee jne .. Natuke võiks endal ju ka initsiatiivi olla.

Ma tegelikult istungi ainult perekoolis ja mujalt ei googelda.
Järelturult pole sobivat leidnud ja ühes e-poes on otsas ja ei tule ka lähiajal, kuigi näitab, et on. Mõtlesin, et ehk keegi kusagil X poes näinud ja teab. Igal poel pole e-poodi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:10; 12.08 09:05; 13.08 15:43; 15.08 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vooditaskuid alla 100€ vist väga ei olegi saada. Praegu on kõikidel poodidel allahindlused (suvekaup – sügiskaup vahetus) ja soovitan käia ringi ning otsida. A la Beebicenter, Beebikeskus, kaubanduskeskused. Internetiportaalid alates okidoki.ee lõpetades buduaar.ee jne .. Natuke võiks endal ju ka initsiatiivi olla.

Ma tegelikult istungi ainult perekoolis ja mujalt ei googelda.
Järelturult pole sobivat leidnud ja ühes e-poes on otsas ja ei tule ka lähiajal, kuigi näitab, et on. Mõtlesin, et ehk keegi kusagil X poes näinud ja teab. Igal poel pole e-poodi

Ei tasu olla naiivne. Eesti turg on nii väike, et paljudel poodidel millel on isegi e-pood, pole suur osa kaupa isegi mitte laos. Ükski ettevõte ei hakka igaks juhuks kogu sortimenti lattu varuma ja kui keegi neist müükski natukene soodsamalt, siis ühe tellimuse pärast ei hakka keegi seda sebimist ette võtma (tellimusdokumendid, võibolla ka tollivormistus, saatekulud, töötajate aeg jne asja puhul, mille kate on hea hinna tõttu võibolla 30€).
Kui tahaks sellist mitte-levinud ja samas kallimavõitu lahendust soodsamalt, siis ongi suht ainuke võimalus vaadata järelturult. Aga kuna väga suur hulk Eesti beebisid kasutab järelturu kaupa, siis on sellegi tõenäosus leida suht väike, sest pole nii palju emmesid, kes nii kallist varjanti poest välja ostaks esimesena. Ja isegi väljapool Eestit ei saa kõike “äkki kusagil keegi müüb odavalt”, sest ega müüjad rumalad pole. Kui sa väga väga seda soovid ja oma lapsele natuke suuremast kulutusest kahju pole, siis osta ära mis leiad.

PS. Soomes järelturul müügil Chicco vooditasku häll 120€. See on hind natuke suuremal järelturul kui Eestis. Uuest hällist ei maksa vist unistadagi alla 100€. https://www.tori.fi/uusimaa/Chicco_next2me_kehto__matkasanky_39151964.htm?ca=18&w=3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:45; 12.08 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult Klups Piccolo on kuni 100.- ka Eestis, aga arvasin, et ehk leidub midagi veel. Eks ostan selle Läti Trolli ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:10; 12.08 09:05; 13.08 15:43; 15.08 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see vooditasku on mingi uus ja eriline asi? Mu lapsel on tavaline võrevoodi, üks külg maha võetud, jalgupidi meie voodi külge seotud – millepoolest vooditasku erineb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see vooditasku on mingi uus ja eriline asi? Mu lapsel on tavaline võrevoodi, üks külg maha võetud, jalgupidi meie voodi külge seotud – millepoolest vooditasku erineb?

Ei ole uus ja eriline. Lihtsalt meil kitsas tuba ja kui tahan, et laps oleks voodi kõrval, siis kahjuks tavaline võrevoodi teeb elu väga ebamugavaks. Tuba ümbertõsta ka ei ole mõistlik. Võrevoodisse kolib siis, kui enam minu kõrval ei maga (ja päevauned ka võrevoodis).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:10; 12.08 09:05; 13.08 15:43; 15.08 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peab kindlasti vooditasku olema? Mina ostsin kasutatult 20.- eest korraliku kiikuva hälli. Kasutusaeg ju küllalt lühike mõlemal. Muksula grupis FBs praegugi erineva hinnaga hälle ja Moosese korve müügil, buduaari turul samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.