Esileht Pereelu ja suhted Hambad ristis

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hambad ristis

Postitas:

Perekoolist on näha, et suur osa naisi elab, hambad ristis. Hambad ristis, talutakse oma meest. Hambad ristis, talutakse oma mehe lapsi eelmistest eludest. Hambad ristis, talutakse mehe ema. Hambad ristis, talutakse mehe teisi sugulasi. Ämma saab tegelikult kohe välja visata, mehe ju samuti koos kõigi sugulastega. Tehke seda ometi, tehke kohe, kui hambad hakkavad risti minema, ja te saate õnnelikuks. Hambad tulevad ristist lahti, keegi ei sega teie eneseteostust, mees on kohustatud pool aega lapsi hoidma ja teie olete neistki pooleldi siis lahti, ei pea, hambad ristis, rügama. Kogu aeg teiste heaks. Te pole mingid orjad, lõpetage see meeletu altruism ja teiste heaks elamine. Hakake elama endale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 19:40; 20.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen ka selle “hambad ristis” kategooria alla, aga õnneks ainult siin nimetamata punkti järgi – tööl käin hambad ristis. Pikemalt juba plaanin töökoha vahetust, aga ikka ei julge seda sammu ette võtta, sest nende põhjust kõrval, mis sunnivad tööl hambaid risti, on seal ka plusse. Mehe, perekonna, sugulast jmt õnneks ei pea hambaid kulutama, nende osas on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolist on näha, et suur osa naisi elab, hambad ristis. Hambad ristis, talutakse oma meest. Hambad ristis, talutakse oma mehe lapsi eelmistest eludest. Hambad ristis, talutakse mehe ema. Hambad ristis, talutakse mehe teisi sugulasi. Ämma saab tegelikult kohe välja visata, mehe ju samuti koos kõigi sugulastega. Tehke seda ometi, tehke kohe, kui hambad hakkavad risti minema, ja te saate õnnelikuks. Hambad tulevad ristist lahti, keegi ei sega teie eneseteostust, mees on kohustatud pool aega lapsi hoidma ja teie olete neistki pooleldi siis lahti, ei pea, hambad ristis, rügama. Kogu aeg teiste heaks. Te pole mingid orjad, lõpetage see meeletu altruism ja teiste heaks elamine. Hakake elama endale!

Kui sul on ehk mingid vahendid nägemaks, kuidas inimene väljanäeb oma igapäeva elus, siis ehk on sul õigus.Minule jääb pigem mulje, et üks osa lugusid on ilukirjanduslikud ja tundub et kirjanikud kogunevad siia, et saada oma teostele inspiratsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vada, täiskasvanu elus on tihtipeale asju, mis lihtsalt tuleb ära teha, ära kannatada jne. Hambad ristis on ilukirjanduslik, imelik, et see sind niiii häirima hakkas veel päevi lugemisest hiljem, ikka tuleb aga meelde ja paneb aga kirjutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad ristis on ilukirjanduslik,

Aa! Ma arvasin, et päriselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 19:40; 20.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad ristis, talutakse mehe ema.

Appi, kui hästi sa tead:) Kui minu 49-aastase mehe ema täna hommikul kl 8 meile helistas ja helina peale üles ärganud mehelt “Loodetavasti X nii hilja enam voodis ei vedele” (see käis minu kohta) ja “Kas sulle täna ikka süüa on antud” küsis, siis oli küll kange tahtmine ta pikalt saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa üldse aru, millest Sa räägid, sest olen terve elu elanud elu, mida tahan: viskab üle:nägemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mõttetark on kunagi öelnud: “Issand, anna mulle meelekindlust muuta asju, mida ma muuta saan ja taluda asju, mida ma muuta ei saa, ning neil alati vahet teha!” 🙂
Siia teemasse sobiks see suurepäraselt. Jah, on õige, et inimene peaks suutma seda “hambad ristis” elamist jõudumööda minimeerida – mida vähem, seda parem, eks. Samas jällegi ei maksa siin ka äärmustesse kalduda. Päris nii ka elada ei saa, et Mina teen mis Mina tahan, teiste arvamus ei morjenda ja pärast Mind tulgu või veeuputus. Ämm ei meeldi- katkestame vanamutiga kõik suhted, mees ei meeldi- läheme lahku, laps ei meeldi- annan ta lastekodusse, kolleeg ei meeldi- lähen töölt minema (ja otsin pärast seda aasta aega uut töökohta). Nii ma siis muudkui astun minema ja viskan välja, astun minema ja viskan välja – kui Perekooli kägude soovitusi tõena võtta.

Inimeste oskus probleeme lahendada on erinev, elusaatusedki on erinevad. Küll ma kadestan neid, kes siin teiste murede peale üleolevalt viskavad – “Ilukirjanduslik liba!” Muuseas, tunnen päriselus üht sellist teiste muredesse ülbelt suhtujat, ja temal endal on noidsamu probleeme vaat et rohkemgi kui neil, kelle üle ta naerab. Aga eks Oma Mure ole ju ikkagi kõvasti kaalukam kui tühine teiste mureke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Hambad ristis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.