Esileht Ilu ja tervis Hammastele laminaadid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hammastele laminaadid

Postitas:

Arstile aeg pandud, et lasta ülemistele esihammastele laminaadid panna. Paar hammast tuleb kroonida, kuid et tulemus ühtlasem saaks, siis ülejäänutele laminaadid.
Jagage kogemusi. Kas olete kahetsenud? Jäid ikka loomulikud? Enseskindlus tõusis? Süda verd ei tilkunud, sest nt mina pean natuke isegi laenu võtma?. Samas no ei julgenud enam naeratada, sest ma päris vanamutt veel pole, kuid üldmulje oli suht nigel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:02; 27.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin panna ühele hambale laminaadi, kuna see hammas oli oluliselt väiksem teistest ja rikkus kogu naeratuse ära. Väga ilus ja loomulik on, keegi pole aru saanud (enne oli see hammas plommimaterjali kasutades suuremaks “ehitatud”, kuid see muutus ajapikku hallikaks, mind häiris see toonierinevus). Protseduurist ma eriti rääkida ei mäleta, lihtne oli, nagu tavaline hambaarstivisiit.
Süda ei tilgu mul kunagi verd, kui investeerin iseendasse. Kaunid hambad annavad inimesele niipalju juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tahtsin küsida, et kui on laminaadid pandud, kas nad siis on ilusti nagu nö igeme all, nagu päris hambad? Või on seal ikkagi mingi pilu vahel, mis paistab tume?
Teisisõnu:
Kas tulemus jääb selline:
http://smileforevernyc.com/wp-content/uploads/2011/10/Porcelain-Laminate.jpg
Või selline:
https://www.google.com/search?q=laminates+on+teeth+gum+line+dark&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjros35nsTTAhUe0IMKHdAECXoQ_AUIBigB&biw=1680&bih=920#tbm=isch&q=teeth+crowns+dark+gum+line&imgrc=598qFJxqoKfwBM:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö tellija materjalil. Mulle veel laminaadid pannakse, kuid selle teise lingi pealt on näha, et need on vanad kroonid ja laminaadid. Aga on ju loomulik, et kümme aastat tagasi olid materjalid ning tegemise viisid väga erinevad. Kusjuures arvestada tuleb ka oma hambumust. Minul on üle kümne aasta vana kroon, mis nägi minu teiste tervete hammast kõrval väga loomulik, kuid nüüd on kroon paigalt nihkunud, mistõttu on ikka näha, et kroon. Kusjuures üldjuhul on vaja teha igemeplastikat, mis aeganõudev ja kallis, kuid see annabki hea tulemusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:02; 27.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Hammastele laminaadid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.