Esileht Ilu ja tervis Hästi kattev küünelakk

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hästi kattev küünelakk

Postitas:

Ütlen, et ei ole olnud suur küünte lakkija. Aga suvi on käes ja minu puhul tähendab see palju mullas-metsas-marjades sonkimist ja küüned pole loomulikuna kuigi ilusad. Olen ostnud paar küünelakki, aga pole nendega rahule jäänud. Palun soovitage hästi katvat küünelakki. Et ei peaks olema kärtspunane selleks, et halle küüsi varjata. Jah, ma tean, et on olemas kummikindad, aga terve metsamatka aja ei saa neid käes hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eduka lakkimise tagab kvaliteetne alus- ja pealislakk. See värviline lakk mis seal vahel on võib olla ka kõige odavam turuputkast ostetud. Paned kõigepealt aluslakki- see kaitseb sinu enda küünt, siis õhukese kihi värvilist lakki. Niikaua lakid neid õhukesi värvilisi kihte kuni tundubki, et katvus on juba sobiv ja siis pealislakk peale- see tagab selle, et küüntel lakk püsib. Iga kihi vahel lased natuke lakil kuivada ka. Kuna “õhuke kiht” on igal inimesel erinev, siis kuivamise aeg on samuti erinev. Minul näiteks piisab sellest, kui 10 sõrmega olen lõpule jõudnud võin juba algusest jälle alustada 😉 Ise kasutan Sparitual-i alus- ja pealislakki, värvilakid on neil ka mõnusad. http://tradehouse.ee/et/?b=1646

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan hästi katvat Avoni Gel Finish küünelakki,millel on geelküünte sarnane tulemus.Selle küünelakiga lakkimisel ei ole vaja kasutada alus-ja pealislakki.Hind 2,99 ¤.
Vaata kataloogi http://www.avon.ee,lk.62!
Tellimine ja info:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

avoni gel finish kulub üsna kiiresti äärtest maha ja minu arvamus on,et geellaki välimust selle lakiga küll ei saavuta.Kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]/Kustutatud Perekooli moderaatori poolt/[/tsitaat]Kas nüüd võib Perekoolis müügiga tegeleda?
Üsna tüütu iga iluteema all Avoni promo lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need bourjousi lakid on head (peale kirjutatud Gel, 1 sec vms), katavad hästi – laia pintsliga, paks lakk, kuivab väga kiiresti, püsib ülihästi. Endal töö, kus vaja pidevalt latekskindaid vahetada ja kanda, lakk püsib ilusti peaaegu nädalakese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Hästi kattev küünelakk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.