Esileht Ilu ja tervis Hea katvuse ja pika kestvusega jumestuspõhi tundlikule nahale

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hea katvuse ja pika kestvusega jumestuspõhi tundlikule nahale

Postitas:

Tere

Ehk on keegi maadelnud sama murega, mis mina ja on leidnud lahenduse. Mul on väga tundlik nahk ja igasugune poekosmeetika ajab naha kipitama. Mulle tundub, et asi on talgis või vismutis vms, mida tavaliselt jumestuskreemid sisaldavad.

Olen proovinud mineraalkosmeetikat, täpsemalt Everyday Minerals tooteid ja need sügelemist-kipitamist ei tekita, kuid ma pole väga rahul katvusega. Enne kui kõik vead peidetud saavad jääb tulemus juba liiga puudrine. Parematel päevadel sellest piisab, kuid mõnikord tahaks ka sellist ideaalset tulemust nagu jumestuskreemidega olen saanud. Lisaks võtab selle puudri peale kandmine 20-30 minutit aega, sest minu nahaga on neid kihte ikka palju vaja.

Kas on olemas mineraalpuudrit, mis oleks parema katvusega ja ei peaks nii kaua puuderdamisega tegelema ning kataks ka hullema punetuse?
Lisaks ei kestab selle puudriga tehtud meik sama kaua kui selle peale kandmine ehk kui umbes tunni aja pärast juba tööl end peeglist vaatan, siis nägu on juba “laiali”. Higistan ka näost üsna palju nii et ehk on see ainult minu probleem?

Kellel on veel väga tundlik nahk, siis milliseid jumestustooteid kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Avoni kirgastavat jumestuskreemi Calming effects,mis on rahustava toimega sisaldades rahustavat kummelit ja aaloet.
Vaata kataloogi http://www.avon.ee,lk.53.
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee
TELLIMISEL TESTRID TASUTA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tundlik nahk,eriti silmad,mistõttu ei saa peaaegu ühtegi jumestusvahendit kasutada.
Lõpuks siiski leidsin jumestuskreemi,mis silmi kipitama ei pane ja katab hästi,kui sul nägu tunni aja pärast juba läikima hakkab,siis kindlasti ära kohe puuderdama hakka,vaid õhukese salvrätiga tupsuta rasu ennem ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jane Iredale press- või tolmpuuder.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks parema katvusega mineraalpuudreid, mida olen kohanud, on Lucy Minerals’i oma. http://www.lucyminerals.com/product-category/foundation/ aga ka see peab vastu nii 4-5 tundi ja siis vajab värskendamist (mul väga rasune nahk).

Aga ma küsiks: mis retseptuur on sellel EDMi puudril ning kas olete kasutanud ka nt hüdrosooliga ülepritsimist (aitab “jahusust” kaotada) või niisket aplikatsiooni (saab katvama tulemuse) ?

(Enne kui see firma mu välja vihastas, olin nende usin klient. Mulle tundus küll, et Intensive-formula katab väga hästi.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka tundliku nahaga, kuid olen leidnud v hea jumestuskreemi Lancomelt, kevadel tuli müügile, selle nimetuses on AIR, hind oli ca 45 EUR. Pipetiga ja vedela tekstuuriga. Mulle isiklikult väga sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]käbikuningas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen ka tundliku nahaga, kuid olen leidnud v hea jumestuskreemi Lancomelt, kevadel tuli müügile, selle nimetuses on AIR, hind oli ca 45 EUR. Pipetiga ja vedela tekstuuriga. Mulle isiklikult väga sobib.[/tsitaat]

Aga kuidas katvusega on?
Ma kunagi kasutasin pikalt Lancome omi, aga siis mingis totras tootearenduses kadus minu lemmik müügilt ja ükski asendusvariant pole nii hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katvus on minu arvates väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Hea katvuse ja pika kestvusega jumestuspõhi tundlikule nahale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.