Esileht Ilu ja tervis Head juuksurit Tartus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Head juuksurit Tartus

Postitas:

Sooviks juuksevärvi muuta. Soovitage juuksurit Tartus, kellel oleks silma värvide peale ja oskaks ilusat tooni juuksed värvida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sorry, aga pole sellist, isegi oma juuksur suudab peale aastatepikkust juuksetundmist s… keerata. Olen otsingutel, aga pole leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 15:30; 24.04 11:57; 27.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kui üks juuksur, kelle juures ma Tartus käinud olen tahab mu õlgadeni juustesse hoobilt sellist kohevat nn. Anne Veski soengut vormida (ehk “seeneke”). Eelmisel aasta keeras juuksur värviga täitsa puusse, pärast värvis 2 korda üle ja peale seda pidin lõikama praktiliselt poisipea. Aga edu otsimisel! Mina värvin enamasti ise nüüd – õnnetusi pole juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/pages/Juuksur-Kristine/310937629034892

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/pages/Juuksur-Kristine/310937629034892

tundub asjalik olema ja pildid ilusad, oled sa ka ise seal käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus, et isegi peale aastate pikkust kogemust suudetakse naljakaid soenguid lõigata. Olen viimasel ajal Leonika juures Mangos käinud. Olen suht rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:https://www.facebook.com/pages/Juuksur-Kristine/310937629034892

tundub asjalik olema ja pildid ilusad, oled sa ka ise seal käinud?

Inimeste maitsed on ikka nii erinevad. Kõik need pildid olid ju lilladest ja kärtspunastest ja rohelistest juustest. Sekka natuke eriti võltsi blondi ja süsimusta. Ma leidsin ühe pildi kus värv tõesti kaunistas inimest ja vabalt võinuks tegu olla inimese loomuliku juuksevärviga. Nii et minu jaoks hea värvimistöö. Kogu see roheline ja lilla krempel on ikka selline pubekate pärusmaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imago Salongis juuksur Alla. Väga hea juuksur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 00:13; 27.04 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imago Salongis juuksur Alla. Väga hea juuksur.

küsin siis kohe ära, et kas lõikab 1cm, kui talle seda mainin või lõpuks on ikka omavoli, et sul on juuksed ju katki või mis iganes põhjendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat möödas, soovitage Tartu juuksureid, hind ei tohiks väga kirves olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 15:30; 24.04 11:57; 27.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

liitu FB-s grupiga ,,Iluteenused Tartus ja selle ümbruses” ja küsi sealt. Saad piisavalt pakkumisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riho Juuksestuudiost. On silma, on kätt, on stiili. See, et pea kõik tema kliendid on juba aastaid püsikliendid, on iseenesest kindel kvaliteedimärk ja garantii. Aga odav ta teenus loomulikult pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/Geidi.Hobi/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 00:13; 27.04 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus kandis ta asub, ei leia FB infi ja hinnaklass umbeski? Senini olen teinud väljakasvu triibutamist ja lõikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 15:30; 24.04 11:57; 27.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kui üks juuksur, kelle juures ma Tartus käinud olen tahab mu õlgadeni juustesse hoobilt sellist kohevat nn. Anne Veski soengut vormida (ehk “seeneke”). Eelmisel aasta keeras juuksur värviga täitsa puusse, pärast värvis 2 korda üle ja peale seda pidin lõikama praktiliselt poisipea. Aga edu otsimisel! Mina värvin enamasti ise nüüd – õnnetusi pole juhtunud.

No täpsel sama kogemus minulgi selle nö “Anne Veski” soenguga. Mis neil juuksuritel viga on??? Kui aus olla, siis on mul Tartu juuksuritega ainult negatiivsed kogemused. Nad tahavad teha puhvis soenguid, kui räägin et lõigake juukseid oma 10 cm vähemalt julgelt lühemaks, siis hakatakse otsi tsipsima ja mina muudkui räägin, et noh ikka veel ja ikka veel, kas siis nad ei tea, kui palju on ca 10 cm???. Räägin, et tahan tugevat järku, siis nad ei oska seda teha. Lõpuks ma muudkui seletan ja seletan seal toolis ja mõtlen, et oh jumal saaks siit juba minema, sest head nahka ei paista tulevat. Jätavad sellise ebakindla mulje, et nagu ei julge lõigata, et äkki rikuvad ära, aga lõpus on kõik kõvad föönitama ja koolutama jms jama tegema. Ükskord käisin Taskus ekstra juuksur-stilisti juures ja maksin 50 euri, et nüüd saan sellise lõikuse nagu tahan, aga ei essugi. Lihtsalt ei julgegi enam kuhugi minna. Ootan ka väga tõesti soovitusi ja mitte asinult Salonge vaid ka konkreetseid juuksuri nimesid, kelle juurde võiks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ei ole tõesti eriti kohanud. Värvimistega kogemus selline, et kodus saab sama tulemuse. Soenguga on ka nii olnud, et kord lõikab sama juuksur hästi, järgmine kord lõikab mees või ema kodus üle.
Samuti föönitatakse puhvi. Üks meesjuuksur siiski õpetas, kuidas kodus poisipead või seda nn. bob- i föönitada, et jääks ilus. Tema nime ei mäleta.

Võrus oli kunagi mingis suvalises peresalongis venelannat juuksur Marta, kes ei keeranud midagi tuksi. Lõikas ja värvis ilusti. Läksid koju, tuju hea ja kallis ka ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on hea Lizzy (Liis, Vaksali tn, aga tema hetkel lapsepuhkusel), ja soovitatud on ka Lõikuspidu (Grete, Kompanii tn). Viimasel on ka FB leht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Head juuksurit Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.