Esileht Ilu ja tervis Head, kuid odavad kosmeetikavahendid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Head, kuid odavad kosmeetikavahendid

Postitas:

Öeldakse, et head ja odavat asja pole olemas, kuid vähemalt osadel juhtudel see õnneks ei kehti. Olen aastaid kasutanud suht kalleid kreeme jms, kuid mõnikord täitsa juhuslikult avastanud kordi odavama toote, mis koostise ja mõju poolest kallimatele sugugi alla ei jää. Näiteks kui seni kasutasin Biothermi kehakreeme, siis nüüd leidsin hoopis Natura Siberica saialille kehakreemi. Jube mõnus ja umbes 6 korda odavam.
Pange kirja, kui ka teil on selliseid häid leide. Hoiame koos raha kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne jaoks õuduste õudus, aga mina kasutan näokreemina kõige tavalisemat Orto kurgikreemi (ei ole isegi Puhta Looduse oma, vaid peale ongi kirjutatud Orto). Olen proovinud ka kallemaid kreeme (Vichy, Dr Hauscka jms), aga millegipärast ei ole ükski neist sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen totaalvaimustuses Lõuna-Korea kosmeetikatoodetest, mis on üldiselt üsna odavad ja on siiani eranditult kõik mulle ülihästi sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Essence’i silmapliiatsid. Imepehmed, kauapüsivad (enamasti neid kahte kuidagi ei saa koos) ja ca 2 eurot, ka kümme korda kallimad on kehvemad olnud.

L-Cosmetics kehatooted (koorijad, kehakreemid), aga need võivad vahel vesised olla (lahjad, kuigi koostis tipp-topp).

H&M küünelakid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mineraalkosmeetika, sääst tuleb minu jaoks sellest, et need ei lähe kunagi pahaks, osasid värve kasutan nii harva, et pmst piisab ühest topsist eluks ajaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 8 juhul 10st kallima asja ostmine olnud pettumus… Väga hea üllatus olid Palmer’si kehakreemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobivad odavatest asjadest JOIK sügavpuhastav näoõli, Stridex salitsüülhappe padjakesed (tellin iHerbist), BelKosmex Hialuron+ tooted (ostan L-Cosmetics poest) ja Granuflex hüdrokolloidplaastrid (apteegist, 5x10cm suure plaastri lõikad vastavalt vajadusele väiksemateks tükkideks, “imeb” mädase punni üleöö siledaks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ühinen maybelline ripsmetushi kiidulauluga-odav ja tõeliselt hea, kasutanud olen sadu erinevaid, kuid nüüd ainult see!
narura siberica tooted kõik väga head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole neid päris kalleid kunagi kasutanudki. Minu jaoks on kallimad siis need, mida apteegist ostan, näiteks Eucerin on olnud kõige kallim toode mulle, mida olen ostund harva. Aga Sebamedi niisutavad kreemid ja silmakreem on mulle sobivad, osta katsun, kui on omakorda kampaaniahinnad.
Nivea tooteid olen ka ikka läbi aegade kasutanud, loreali kreeme ja Palmersi kehakreemid on ka olnud. Säästukast ostsin ikka näovett, mingit Oreon nimega, mulle lõhn meeldib ja sellel firmal on kreeme ka, kehakreemi kasutan, ostan suure potsiku sealt ja mees määrib ka kätele. Oreon on kõige odavam neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui odav on odav?

no nt mina olen rahul, kui näokreem on alla 10 euri. Tavaliselt kasutan mingit Garnieri vmt, mis parasjagu soodushinnaga. Kortsudevastast toimet nagunii ei usu, peaasi, et mingeid vistrikke vmt ei teki (liiga rasvane vmt).

Meigieemaldusvahendeid kasutan Johnsons näopesugeeli ja puhta looduse näovett + parasjagu soodsaim silmameigieemaldusvahend.

kehakreemid meeldivad sellised vedelama koostisega, ikka hinna järgi valin ka.

Nö dekoratiivkposmeetika osas on ajaga kujunenud mingid eelistused. No nt lauvärve valin konkreetselt hinna järgi – kasutan neid ju nii harva. Must lainer on mul küll võibolla kallim – make-up store, aga see eest on tegemist kuiv-laineriga (näeb välja nagu väga kõva lauvärv, mille kaustamiseks tuleb eelnevalt pintslit niisutada), ja see kestab mul ilmselt elu lõpuni 😀 Just selles mõttes on tegemist soodsaima tehinguga, kuna ei kausta lainerit igapäevaselt ja tihti tavalised vedelad lainerid olid järgmiseks kasutuskorraks lihtsalt kuivanud 😀 Kuivlainer peabki olema kuiv 😀
Ka musta lauvärvi ostsin kallima, et olek sikka “must”, mitte tegelikkuses hall (vaja aegajalt ka tugevat lavameiki teha).

Kõik kosmeetikatooted, kus on värv oluline (jumestuskreemid, huuleläiked vmt), need valin ikka värvi järgi, kuid loomulikult on hinnalagi ees. Aga ei sa aju lihtsalt odavaimat jumestuskreemi võtta, kui pole sobiv värv 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:12; 02.09 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Essence’i üks ripsmekatest on samuti väga hea. Pikendab väga hästi ja maksab 2 eurot ja sente peale.
Näokreem on Sebamed ja maksab 5-6 eurot. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kosmeetikatooted, kus on värv oluline (jumestuskreemid, huuleläiked vmt), need valin ikka värvi järgi, kuid loomulikult on hinnalagi ees. Aga ei sa aju lihtsalt odavaimat jumestuskreemi võtta, kui pole sobiv värv

Sellest loogikast küll aru ei saa. Toodete hind erineb ju firmade lõikes ja alati on palju toone valida. Ei ole nii, et seda värvi asjad maksavad nii palju ja seda värvi naa palju. Paljudel firmadel on valikus sarnaseid toone, aga hind ja koostis erinevad, selle järgi ikka inimesed valivad. Täpselt sama tooni võib leida väga erineva hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korea kosmeetikat tellin meon.ee lehelt, eriti meeldivad mulle sealne jalgade koorija ja jalgade niisutav mask. Näokreemiks Orto kreem, ripsmetušš Maybelline. Puhta Looduse värskendav greibišampoon on mõnusalt värskendav, Palmersi kehakreem ja hügieeniline huulepulk on aastaid lemmikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kosmeetikatooted, kus on värv oluline (jumestuskreemid, huuleläiked vmt), need valin ikka värvi järgi, kuid loomulikult on hinnalagi ees. Aga ei sa aju lihtsalt odavaimat jumestuskreemi võtta, kui pole sobiv värv

Sellest loogikast küll aru ei saa. Toodete hind erineb ju firmade lõikes ja alati on palju toone valida. Ei ole nii, et seda värvi asjad maksavad nii palju ja seda värvi naa palju. Paljudel firmadel on valikus sarnaseid toone, aga hind ja koostis erinevad, selle järgi ikka inimesed valivad. Täpselt sama tooni võib leida väga erineva hinnaga.

Tead, ei ole tegelikult see värvivalik nii suur. Või noh,a jaga on asi paremaks muutunud. Aga pikalt oli enamusel firmadel nt valgustpeegelduvat peitekreemi ainult kahte tooni – medium ja tume. No ja väga heleda nahaga on sisi raske. Või tihti kui on väga hele jumestuskreem, on ta ikka liiga roosaka põhjaga – aga enamuse inimesi nahk ei ole tegelikult roosa vaid on pigem mingi…ma ei teagi…helebeež või midagi 😀 Ja raske on just, kui oled heleda nahaga. ET tumedamaid toone on küll erinevaid, aga heledad on siis kas väga heledad või liiga roosakad. Mina eelistan, kui jumestuskreemid-värgid on suht märkamatud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:12; 02.09 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natura Siberica Rukkilille päevakreem. See parim üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest loogikast küll aru ei saa. Toodete hind erineb ju firmade lõikes ja alati on palju toone valida. Ei ole nii, et seda värvi asjad maksavad nii palju ja seda värvi naa palju. Paljudel firmadel on valikus sarnaseid toone, aga hind ja koostis erinevad, selle järgi ikka inimesed valivad. Täpselt sama tooni võib leida väga erineva hinnaga.

Naerukoht. Heledanahalistel on väga raske leida sobivat tooni. Enamus pakutavast on kas oranž või tugeva roosa alatooniga – ja kes kurat tahaks ringi käia, nägu roosa nagu miss piggy’l? Siinkohal tulebki appi eelpoolmainitud korea kosmeetika, seal osatakse heledat nahka hinnata ja esile tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lily Lolo mineraalpuuder. On heledad neutraalsed toonid olemas ja ma ei näe mingit vahet ei Micabella ega Jane Iredalega, mis on oluliselt kallimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Head, kuid odavad kosmeetikavahendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.