Esileht Kodunurk Hea/kvaliteetne WC-paber

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Hea/kvaliteetne WC-paber

Postitas:

Milline firma toodab head WC-paberit (vähemalt 3-kihilist), millest piltlikult öeldes siiski sõrm läbi ei läheks või ikka mitut paberit ei pea võtma, et paksem oleks? Muudkui ostan reklaami järgi kvaliteetseid WC-pabereid, kuid kvaliteeti pole tegelikult ollagi. Samas aga olen kunagi head paberit ostnud, kuid tootjat ei mäleta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 20:26; 06.08 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Zewa omadega pole küll näpp läbi tulnud. Lambi omadega ka mitte.
Tglt täiesti lambi teema. Kui oled erinevaid proovinud ja ikka ei sobi, siis on ju viga ikka pühkijas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen neid ostnud, millel pilvekesed peal on jne. Alati vaatan, et oleks kolmekihiline, aga pühkides keeran isegi selle paberi kahe korra. Need vetsupaberid, millel sõrm läbi ei lähe, kraabivad tagumikku. Aa, vanasti, kui vetsupaber defka oli, ei läinud ka ajalehest näpp läbi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel sellele tulnud, et 1-kordsega pühkida, nii ihne ka ei tasu olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nats imelik teema jah, aga ütlen siis ka oma arvamuse:

tahtsin head teha ja ostsin Kodutunde märgistusega paberi. Tootja oli vist äkki Zewa/ Ziwa? No igatahes kahju küll, aga rohkem ma Kodutundele selle tootega annetada ei kavatse, sest paber on küll aupärast mitmekihiline, aga pühkides läheb kohe katki ja – uh, kui loll on sedasorti asju kirjeldada! – eriti tagumikku pühkides läheb paber “rullikesteks”, mis siis naha ja karvade külge kinni jääb. Olen sellist fenomeni ka kunagi varem kogenud, aga külas ja nii ei teagi tootjat.

Mina ostan üldjuhul Maximast Favorite paberit – väga hea hinna-kvaliteedi suhe, lisaks ilus värviline muster. Mul on üldse sellega kiiks, et minu vetsupaber peab mingit tooni sisaldama, päris valged ei meeldi ja kollakad tekitavad täitsa vastumeelsust (samas suht kallis Regina kummeliõiekestega ilus paber jälle ei meeldi, sest selle paanid tulevad väga kergelt lahti ja nii võib pikema riba korral pihutäie eraldatud kehti saada).
Mingit Grite luxi ka ei soovita – kallis ja sealt ei tule üldse paanid lahti.
Igasuguseid säästu jm. versioone ei ole kasutanudki. Kasutan siinkohal ütlust, et pole nii rikas, et odavaid asju osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nats imelik teema jah, aga ütlen siis ka oma arvamuse:

tahtsin head teha ja ostsin Kodutunde märgistusega paberi. Tootja oli vist äkki Zewa/ Ziwa? No igatahes kahju küll, aga rohkem ma Kodutundele selle tootega annetada ei kavatse, sest paber on küll aupärast mitmekihiline, aga pühkides läheb kohe katki ja – uh, kui loll on sedasorti asju kirjeldada! – eriti tagumikku pühkides läheb paber “rullikesteks”, mis siis naha ja karvade külge kinni jääb. Olen sellist fenomeni ka kunagi varem kogenud, aga külas ja nii ei teagi tootjat.

Samas suht kallis Regina kummeliõiekestega ilus paber jälle ei meeldi, sest selle paanid tulevad väga kergelt lahti ja nii võib pikema riba korral pihutäie eraldatud kehti saada).
Mingit Grite luxi ka ei soovita – kallis ja sealt ei tule üldse paanid lahti.
Igasuguseid säästu jm. versioone ei ole kasutanudki. Kasutan siinkohal ütlust, et pole nii rikas, et odavaid asju osta.

Ega ma ühte lehte ka ei kasuta, nii ihne ma pole 🙂 kuid juhtub nii nagu ülalpool kirjutaja kirjutas. Tean vaid, et kunagi ostsin mingit valget (st ilma värvita) mingi mustriga paberit, mis tõesti oli tugevam ja ,,tihkem” kui nii saab öelda, kuid selle leidmiseks olen juba üksjagu paberit pidanud ostma. Ja olgugi, et kehv paber, et kulu seda nii palju kui leiba, et iga paari päeva tagant pean uue paki ostma. Seetõttu juba pikemat aega otsingul ja mõtlesingi küsida, mis firma toodangut kasutate, mis oleks hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 20:26; 06.08 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan Rainbow 24-rulliseid pakke soodukate ajal. Täitsa kasutatav ja tugev paber, kihid ei lagune pühkimise käigus ega rullu maha 🙂 Saab ka märjalt kasutada, kui vaja peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid taaskasutatud paberist wc-pabereid ostan, öökulli või orava pildiga. Kolmekihilised ja piisavalt paksud. Mõnda muidugi võib häirida, et ei ole lumivalged

sama siin. ma väldin teadlikult trükimustriga ja värvilisi vetsupabereid. olgu see pisikegi panus minu poolt looduse reostamata jätmisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Serla paberid on öökulli või orava pildiga ja pleegitamata, ostan neid või valgeid zewa omasid. Ei mäletagi kas on kahe või kolmekordsed, panen tavaliselt topelt. Zewad on kindlasti kolmrekordsed. lambisid olen ka ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zewa – ostan seetõttu, et rulli saab samuti potti ära visata. Tavalised on 3-kordsed, mingi luks-variant 4-kordne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lambi ja kui sellel soodukat pole läheb Zewa ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 21:10; 13.08 11:41; 16.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zewa Deluxe ostan soodukaga kogu aeg. Kas on veel paksemaid? Lambi?
Hea teada 🙂 http://pluss.postimees.ee/2776016/kui-pikk-on-wc-paberi-rull

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zewa Deluxe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli ka mingi 4 või 5-kihiline. Nimi kõlas nagu “Just one sheet” vms. Ühest muidugi ei piisanud, aga kolmest küll ka kõige raskemal juhul.

see ongi Lambi, 4 kihti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 21:10; 13.08 11:41; 16.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli ka mingi 4 või 5-kihiline. Nimi kõlas nagu “Just one sheet” vms. Ühest muidugi ei piisanud, aga kolmest küll ka kõige raskemal juhul.

see ongi Lambi, 4 kihti

Ei ole, see on Lotuse Just 1, mis on 5kihiline. Parim WC-paber, mida kasutanud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.lambi.com/et-ee/products

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 21:10; 13.08 11:41; 16.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan seda, mida kätte satub ja siiani ei ole suutnud sõrme WC-paberist läbi torgata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lotus Just-1 on see, mida otsid. Parim, mida ma kasutanud olen. Praegu enam ei kasuta, sest laps kasutab ikka pool rulli korraga, ükskõik millise paberiga tegu ja see lotus on selle jaoks liiga kallis ja paks ka. Igapäevaselt zewa deluxe ja ka näpp läbi ei tule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid taaskasutatud paberist wc-pabereid ostan, öökulli või orava pildiga. Kolmekihilised ja piisavalt paksud. Mõnda muidugi võib häirida, et ei ole lumivalged

sama siin. ma väldin teadlikult trükimustriga ja värvilisi vetsupabereid. olgu see pisikegi panus minu poolt looduse reostamata jätmisse.

Sama. Pluss tõesti ei taha enda intiimpiirkonda neid pleegitavaid aineid jm jama. Sellest ajast kui hakkasin normaalset tualettpaberit ja Mooncupi kasutama, pole ka tupeseenega kordagi probleeme olnud. Juba ikka aastaid. Varem oli mitu korda aastas.
Näpp läbi pole vist kunagi läinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Hea/kvaliteetne WC-paber

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.