Esileht Koolilaps Herlitz ranitsad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Herlitz ranitsad

Postitas:

Mulle hakkas meeldima ja ka lapsele aga koti kaal 975g mis kindlasti selle koti miinus just I klassi lapsele https://pood.minulaps.ee/et/a/herlitz-ranits-seljakott-bliss-erinevad-varvid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 23:20; 01.05 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka lapsele koolikoti otsinguil, tütar läheb sügisel 1. klassi. Juba eelmisel aastal vaatasin ja uurisin erinevaid mudeleid ja tegelikult ca 1kg on täitsa keskmine. Herlitz ranitsad tunduvad olevat hästi ergonoomilised ja vastupidavad. Hetkel kaldun ka Herlitzi poole. Näitasin tütrele erinevaid mudeleid arvutist ja talle baleriinidega variant ikka väga-väga meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina välistasin need kohe (minu arvates) liiga suure kaalu tõttu, lisaks veel mitme teise tootja ‘parimad väiksele koolialustajale’ kotid… kahjuks ei jäägi palju valikuid…
aga arvan, et kui lapse enda kaal on 17kg, siis tema tühi kott peaks ikkagi vähem kaaluma, kui 1kg 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 30.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvestage, et täidetud koolikoti kaal läheb väga kiirelt kontrolli alt välja ja kerkib 3-4-5 kiloni. Mida väiksem algkaal (tühi kott), seda parem hiljem. Paarsada grammi vähem on ka juba positiivselt tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:45; 29.04 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kott istub korralikult seljas siis ei tundugi nii raske. Proovige ikka enne kuskil selga ja pange asju ka sisse, laske lapsel kotiga joosta ja hüpata. Netist ärge kohe tellige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb see aasta teine laps esimesse klassi, esimene laps läks eelmine aasta ja Herlitziga.
Herlitzi ämbrisse ma enam ei astu! Kui koolis koolikottide kaalumine oli, siis võite ise arvata, millised kotid seal esirinnas olid. Vaesed lapsed, kelle emad heade soovitustega kaasa lähevad, kaasa arvatud mina. Ikka tahad lapsele parimat ja siis avastad, et “parim” kott on kõige raskem ja ebamugavam lapsele. Minu laps oma kotiga rahul pole, osadel pidid nii kerged kotid olema, et ei tunnegi (ju nad siis on katsetanud).
Ma muidugi loodan, et leian mõne kergema, aga samas hea koti. Kui keegi teab, siis soovitage!
Samas, see selga toetavus? Kas seda on nii hirmsasti vaja kui laps kõnnib päeva jooksul kokku max 1km? Seda enam, et laps ei kanna kotti nii, et seljaosa olekski reaalselt vastu selga, ikka laseb rihmad lõdveamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka oma lapsele Herlitz koti, sest seda on palju kiidetud ja tegu on kvaliteetse kotiga. Nüüd aga järgmiseks aastaks olen otsustanud osta mõne teise koti, see Herlitz kott on KOHUTAVALT raske. Tõsiselt raske kohe. Ootaksin ka väga soovitusi, milline kott oleks hea kvaliteediga ning ilus, aga kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin on kerge koti teemasid mustmiljon olnud… Jeva 830-grammised, kui on suuremat kasvu laps. Jack Wolfskini 600-grammine Berkeley S, kui on väiksem laps. Berkeley on juba 700 grammi millegagi, sobib nats suuremale. Jeval on ka 700-grammised, aga need alates pigem keskastmest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:45; 29.04 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eccol ja legol ka 700g-seid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina välistasin need kohe (minu arvates) liiga suure kaalu tõttu, lisaks veel mitme teise tootja ‘parimad väiksele koolialustajale’ kotid… kahjuks ei jäägi palju valikuid…
aga arvan, et kui lapse enda kaal on 17kg, siis tema tühi kott peaks ikkagi vähem kaaluma, kui 1kg ????

kooli minev laps kaalub 17 kilo???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteeri

täna jah, aga täna õnneks veel kooli ei lähe… ega ta eriti pikk ka pole, 120cm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 30.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina välistasin need kohe (minu arvates) liiga suure kaalu tõttu, lisaks veel mitme teise tootja ‘parimad väiksele koolialustajale’ kotid… kahjuks ei jäägi palju valikuid…
aga arvan, et kui lapse enda kaal on 17kg, siis tema tühi kott peaks ikkagi vähem kaaluma, kui 1kg

kooli minev laps kaalub 17 kilo???

Minu oma kaalus ka ca 17, kui kooli läks. Pisike tüdruk. Meie valisime väiksema lego koolikoti. Seni rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin on kerge koti teemasid mustmiljon olnud… Jeva 830-grammised, kui on suuremat kasvu laps. Jack Wolfskini 600-grammine Berkeley S, kui on väiksem laps. Berkeley on juba 700 grammi millegagi, sobib nats suuremale. Jeval on ka 700-grammised, aga need alates pigem keskastmest.

kus poes seda Berkley S kotti saab tallinnas osta või ongi need ainult interneti poodides müügil ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 23:20; 01.05 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus poes seda Berkley S kotti saab tallinnas osta või ongi need ainult interneti poodides müügil ?

https://www.mommibeebi.ee/products/show_product/2375

http://www.matkasport.ee/products/Jack-Wolfskin-BERKELEY-S

mõlemal on ka “päris” poed olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Herlitz ranitsad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.