Esileht Koolilaps Herliz New midi seljas kandes valus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Herliz New midi seljas kandes valus

Postitas:

Sai lapsele ostetud Herlitz New midi kott, isesulguv, sest laps tahtis. Mulle ka meeldib, et on isesulguv, sest ta on suur tuulepea ja vähemalt on kott kinni koguaeg.

Koti rihmasid pole lahti teinud. Tundus, et kott on paraja kõrgusega seljas. Läksime ükspäev selle kotiga välja, kotis oli 0,5l joogiveepudel, minu ja tema telefon ning minu rahakott. Jõudsime 20m kõndida kui laps kurtis, et seljas on valus. Tõepoolest on see plastmass põhi väga hästi tunda. Kandsin siis ise koduni tagasi, et vahetame toas teise koti vastu ja ka mul hakkas väga ebamugav, kui see äär vastu käis.

Kas tegu võib olla praak toodanguga? Kas kellelgi on veel sellist jama? Aeg vist tiksub täis ja poodi tagasi viia ei jõua. Laps ei tahagi seda tagasi viia, ütleb, et äkki harjub ära sellega. Mina ei ole nõus muidugi sellega, et kuni harjub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki külastaks enne https://schoolbags.herlitz.eu/herlitz/Pulsar/en.CMS.display.74./the-herlitz-ergonomic-system ning reguleeriks koti oma lapsele parajaks? Sa ei oma lapsega ilmselt ühepikkune ja ühelaiuse seljaga, kui kott sulle samamoodi selga läks ei ole ta ju ilmselgelt su lapsele parajaks reguleeritud – ning sellisel juhul ta ongi ebamugav! Kott ei ole praak vaid sinu kasutusoskus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen koguaeg rõhutanud, et kotti proovitakse enne ostu, koos raamatutega, pinaliga. Kotiga peaks saama joosta, hüpata. Kott peab ilusti seljas istuma. Nüüd on hilja hädaldada, võid proovida tagasi viia kui tšekk on alles äkki vahetatkse millegi vastu ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvesta seda ka, et sügisel ja talvel on lapsel rohkem riideid seljas. Praegu ilmselt kandis t-särgiga. Aga jah, kõva põhi ongi kõva põhi paraku. Kott on raske ka ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Herliz New midi seljas kandes valus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.