Esileht Beebi ja mitmikud hobusefännist emale katsikukingitust

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: hobusefännist emale katsikukingitust

Postitas:

Otsin katsikukingitust beebipoisile, kelle ema on suur hobusefänn. Kas kellegil on kuskil e-poes silma jäänud mõni armas asi, millel hobusepilt vms. Saunalina, beebitekk, mänguasi vms. Muidu alati kõik kohad hobuseteemat täis, aga nüüd järsku ei leia midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa võid ju lasta bodyle ise hobusepildi + lapsenime printida. T-särgipoes.

Ja kindlasti on mänguasjapoodides hulgaliselt hobuse-mänguasju – nii pehmeid kui ka täitsa korralike farmihobuseid. Sinna vahele jäävad veel kõiksugu mänguhobused ja ponid.

Minu tütar sündis hobuseaastal ja ta sai nt heegeldatud poni kingituseks 🙂 See on nüüd tal kaisukaks, kui juba suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et katsikukink võiks olla ikka lapse järgi, mitte ema hobi järgi valitud. Minu hobi on muusika, aga ma küll ei pea vajalikuks, et mu kinkidel oleks mingi muusikasümbol, pigem on see imelik. Eriti katsiku puhul eeldaks ikka lapsele nt tavalisi ilusaid sipukaid, mitte viiulivõtmega vm. Kui ma tahan hobiga tegeleda, kuulan plaati või lähen kontserile, mitte ei vaata bodi oma lapse seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud hobusefännist emale katsikukingitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.