Esileht Ilu ja tervis Hoolitsemata välimusega naine.

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Hoolitsemata välimusega naine.

Postitas:

Kui palju jägite oma välimust ja kui palju kulutate kuus selle peale, et hea välja näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälgin, aga rahad selleks kahjuks puuduvad. Juuksuris korra 2 kuu tagant, küüned hoian kodus korras, kulmud 1 või 2 kuu tagant, vahepeal korrigeerin kodus ja teen pliiatsiga. Meigin ikka ennast enne tööle minekut, riided hoian korras ja nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema peakiri ja sisu ei lähe üldse kokku. Kas teemaks on siis hoolitsemata naine või soovid Sa teada, kuidas ja kui palju hoolitsevad enda eest naised ja kui palju kulub selleks raha?

Defineeri kõigepealt, mis tähendab Sinu jaoks hoolitsemata naine.

Juuksuris käin paari kuu tagant. Küünte hooldus kord kuus. Lash lift umbes kahe kuu tagant. Pesen, raseerin, kreemitan, meigin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus olen vist hoolitsemata 🙂 Kui kuhugi minema ei pea, siis ei meigi ega säti juukseid. Juuksed sabasse ja kõik.

Kui välja lähen, siis loomulikult meik sõltuvalt ajast ja kohast. Kuskil salongis teha ei lase, olen ise piisavalt osav. Juukseid ka juuksuris ei värvi, teen seda ise kodus. Juuksuri juurde lähen siis, kui pidulikku soengut vaja, lõigata ka ei lase, kuna hetkel kasvatan välja.

Küüsi üldiselt ei laki, v a varbaküüsi suvel.

Asjad, mille peale kulutan:
Pediküür – käin korra kahe kuu jooksul
Massaaž – käin pea iga nädal

Nii et aastas võiks mul ilutarvetele ja -teenustele kuluda umbes 1500-2000 EUR. Siia sisse on arvestatud ka meigivahendid, ostan alati kvaliteetseid ja pigem kallimas hinnaklassis. Riidekraam pole siia sisse arvatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*igapäevaselt tööl meiki ei kasuta, nägu sile, ripsmed tumedad niisamagi. Kulmud kitkutud.
*varbaküüsi lakin vaid suvel.
*juuksuris käin 2 korda aastas (juuksed üsna pikad). Ei värvi veel (kuigi halli hakkab viskama).
*kreeme/palsameid ei kasuta.
*meiki kasutan vaid teatrisse/pidulikku kohta minnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ainus hoolitsus on see, et igasugu karvad on aetud, iga päev käin duši all, kreemitan mõnuga ja paar korda nädalas pesen pead. Küüsi lõikan ja viilin vastavalt vajadusele. Raha kulub vaha, shampooni/palsami ja kreemide jaoks, rohkem mitte. Ei meigi, parfüümi ei kasuta, riideid eriti ei osta (raha pole), iluteenuseid salongis ei luba (raha pole). Kõik. Krt seda nüüd teab, kas olen hoolitsemata või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimust jälgin. Igakuiselt ei pruugigi kulutada 😀 SÕltub kuidaas asjad otsa saavad. Juuksehoodluses on šampoon, palsam, juuksevärv. Näohoodluses on silmakreem, näokreem, meigieemaldusvahendid, meigivahendid. Kehahoolduses on duššigeel, koorija, kehakreem. epilaator ja raseerija.

Üha enam peeglisse vaadates tõden, et hakkan vanaks jääma 🙁 ei meeldi enam peegelpilt, kui meiki pole 🙁 Silmade ümbruses on nii palju kortse – tahaks nt piltidel naeratada, aga ei saa, nii mega palju kortse tekib 🙁 Samal ajal on huuled kuidagi kahvatuks muutunud…võibolla on asi lihtsalt magamata öödes (2 last väikese vanusevahega, üks alles 3kuune)

Isegi olen hakanud mehel kurtma, et ma olen natuke õnnetu oma välimuse pärast – JA ma ei ole kunagi oma välimust põdenud, olen alati end kenaks pidanud, enesekindel jne – aga lihtsalt vanus surub peale 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lõikan küüsi, pesen end, raseerin. vahel värvin ripsmeid.
tahan saada tagasi oma juuksevärvi. seega ei värvi enam juukseid. ja tahan saada välja kreemitamise sõltuvusest. nii et kehakreemide kasutamine on õnnestunud juba miinimumi viia. peale kehakoorimist vaid kreemitan.
näo ja kätekreemi vajadusest ei saa vist iial lahti.
asi millega ma tegelen, on enda vormi ajamine hoopis. tahaks saada graatsiliseks, saledaks ja samas omada lihaseid. põhikulu nn ilutoodete osas läheb mul hoopis spordiriietele ja vahenditele ja trenni praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuris iga kuu 60,-
Kyynehooldus iga 3 nadala tagant 35.-
Kosmeetik iga kuu 60-100.-
Pedikyyri teen ise. Meigin iga paev. Lôhna osan iga paari kuu tagant. Riideid iga kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mõistes olen ma hoolitsemata naine. Juuksuris käin 1-2 korda aastas (20-30 euri kuus), juukseid värvin kodus, jalgu jm epileerin kodus, kulme kitkun kodus, maniküüri-pediküüri teen kodus. Nendel kipuvad ka mõnikord vahed liiga pikaks minema. Pesen iga päev, juukseid 1-2 korda nädalas. Kasutan kreeme, meigitoodetest kasutan ainult töölkäies CC-kreemi. Lõhnasid on mõned kogunenud, neid ei kasuta. Kosmeetikus ei käi. Riided on puhtad ja korralikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 16:24; 09.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see olengi :)! Olen 50-aastane ja ei ole veel kordagi oma elus käinud ilusalongis (maske teen kodus peale sauna (lemmikuim on Vestige Verdant); maniküüris (viilin ja lakin ise geellakkimise komplektiga); pediküüris (suvel lakin- talvel lõikan); vahatamises (epilaator 30 aastat olemas), juuksuris käisin 30 aastat tagasi ( värvin ise ja tuka lõikan ise, pereliige lõikab poolde selga ulatuvad pikad paksud juuksed korra kvartalis sirgelt tagasi nö. paksu kohani- et juuksed tunduksid terved ja paksud); treeningsaalis ja massööri juures pole ka elus käinud (liigun palju värskes õhus ja toitun tervislikult). Kaalun 59 kg ja pikk olen 1.74, kõrgharidus (neile, kes statistikat teevad- kasimatus=harimatus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mõistes olen ma hoolitsemata naine. Juuksuris käin 1-2 korda aastas (20-30 euri kuus), juukseid värvin kodus, jalgu jm epileerin kodus, kulme kitkun kodus, maniküüri-pediküüri teen kodus. Nendel kipuvad ka mõnikord vahed liiga pikaks minema. Pesen iga päev, juukseid 1-2 korda nädalas. Kasutan kreeme, meigitoodetest kasutan ainult töölkäies CC-kreemi. Lõhnasid on mõned kogunenud, neid ei kasuta. Kosmeetikus ei käi. Riided on puhtad ja korralikud.

Oih, ma igaks juhuks parandan, et mitte kuus ei kulu 20-30 eurot, vaid ühe korra eest. Teen kuumakäärilõikust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 16:24; 09.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näohooldustooteid ostan kuskil iga poole aasta tagant ja nende peale kulub umbes 200€ aastas.
Šampoon ja seep ning kehakreem kuskil 50€ aastas.
Juuksur kord kvartalis 30€ ehk 120€ aastas.
Meigitooted kuskil 150€ aastas.
Kuude lõikes umbes 39€/kuus iluhooldustoodete peale.
Maniküüri ja pediküüri teen kord nädalas kodus ise. Näomaski, koorimise ja aurutamise teen kodus ise.
Riided jalanõud ja käekotid lähevad kuskil 1000-1500€ kindlasti aasta peale.
Kõik kokku teeb kuskil 120-150€ kuus iseenda peale.
Pole mingi tuunitud mimm, tavaline naine 30-ndates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hoolitsetuse kriteerium on see, kui palju raha sellele kulutatakse ja palju salongides käiakse, siis liigitun ilmselt hoolitsemata naiseks. Kord kvartalis käin juuksuris. Meigin üliharva (nt teatrisse minekuks), kulme ei kitku, küüsi ei laki. Aga nagu keegi eespoolgi kirjutas, nii meeldib mullegi veeprotseduure teha (saun või vann, duši all mõnuleda) ja pärast kreemitada. Nii et peale šampooni ja palsami ongi peamine kulu erinevad kehakoorijad, õlid, kreemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusalongis ei ole elu seeski käinud. Juuksuris käin 1-2 korda aastas. Ei meigi, ei laki, ei värvi. Käin nädalas vähemalt 2 korda saunas. Saunas möksin end isetehtud möksidega, vahest lihtsal meega. Juukseid pesen ka isetehtud möksidega. Iga päev dushi all ja olen puhas ning kena küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mõistes olen ma hoolitsemata naine. Juuksuris käin 1-2 korda aastas (20-30 euri kuus), juukseid värvin kodus, jalgu jm epileerin kodus, kulme kitkun kodus, maniküüri-pediküüri teen kodus. Nendel kipuvad ka mõnikord vahed liiga pikaks minema. Pesen iga päev, juukseid 1-2 korda nädalas. Kasutan kreeme, meigitoodetest kasutan ainult töölkäies CC-kreemi. Lõhnasid on mõned kogunenud, neid ei kasuta. Kosmeetikus ei käi. Riided on puhtad ja korralikud.

Oih, ma igaks juhuks parandan, et mitte kuus ei kulu 20-30 eurot, vaid ühe korra eest. Teen kuumakäärilõikust.

Enam-vähem sama. Kusjuures minu raamatu järgi on see hoolitsetud naine.
Häh… samamoodi võiks ju kodus kokkava naise kohta öelda nälgiv naine ju, et igapäevaselt restoranis ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ise arvavad, et näevad kenad välja :D. Nähtud küll neid naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 + käisin 2x kuus maniküüris, 1x kuus juuksuris + kosmeetik +pediküür (vahatamine vastavalt vajadusele).
Nüüd olen 45+, juuksur on jäänud + pediküür+ vahatamine. Kuna kosmeetik läks teise linna, siis ei harjunud uuega ära. Ostan kallist kosmeetikat, teen ise maske jne, käin korra nädalas saunas jne.
Meigin vähem, ainult tööle minnes või õhtusele üritusele. Igapäevaselt on puuder, ripsmetushsh, huulepulk ja tiba lauvärvi + lõhn.
Samas magan korralikult, söön värsket kraami, liigun palju ja eriti metsas, mere ääres. Pereelu on jonksus, tööd on ja palk hea- seega on see parim kosmeetikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 30+ Juuksuris käin iga kahe kuu tagant, värvin ja lõikan. Muidu kannan juukseid põhiliselt lahti, peale pesu föönitan ja harjan fööniharjaga nii et siledad jääksid.
Kreeme kasutan, maske teen ka, umbes korra aastas millalgi talvel teen näoseerumikuuri. Kosmeetiku juures ei käi. Karvu ajan kaenla alt iga kord duši all käies ja jalgadelt mingi aja tagant, suvel tihemini. Pediküüri teen suveperioodil ja lakin ise varbaküüsi. Maniküür piirdub enamasti küünte lühikesena hoidmisega. Vahest harva lakin ise küüsi.
Kulme püüan ka ise korras hoida aga vahest olen lasknud korrigeerida. Meigin ennast tööpäevadel kuna töö on inimestega ja hõlmab loengute pidamist ja juhendamist. Meik koosneb jumestuskreemist, peitepliiatsist, puudrist, ripsmetušist ja kulmupliiatsist. Põsepuna kasutan ka aga see on selline vaevumärgatav. Kui mingi õhtune pidulikum sündmus on, siis teen ka silmameigi.
Muidu riietun viisakalt ja vahest üritan ka kleidi/seelikuga käia kui väljas väga külm ei ole. Üldiselt huvitun moest ja riietumisest aga väga tihti uusi riideid ei osta.
Ise arvan, et selline keskmine pingutus. Kui tööl ei käiks, ilmselt näeks vähem vaeva. Puhkuse ajal tavaliselt meigin vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti teadlikult olen ma valinud endale meigivaba elu. Meigin ennast ainult siis, kui on tõesti pidulikum sündmus. Kuna olen tundliku nahaga, siis väga paksu kihti endale nahale panna ei taha. Samas on minu vannitoas erinevaid hoolitsustooteid päris palju: šampoon, palsam, dušigeel, näopesugeel, kehakreem, näovesi, päevakreem, öökreem, silmakreem, koorimiskreem. Püüan korra aastas käia nii kosmeetiku juures kui ka pediküüris, juuksuris käin nii tihedalt, kui poisslapse juuksed lõikust vajavad. Ehk kummaline intervall, aga kuna hetkel kannan juukseid pigem kinni, siis ei ole vajadust üle kuu käia ja saab hakkama umbes korra kvartalis käimisega. Juuksuris vaid lõikan juukseid, sest juustel on loomulik pruun värv. Arvan, et aastas kulub ilutoodetele mingi 400-500€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks omajagu ikka läheb raha välimusele, aga mitte midagi metsikut. Mul ongi see kuu olnud suuremad väljaminekud – šampoon, palsam ja juukseõli läksid maksma ca 70€, lõhn 30€ ja nüüd on vaja veel ripsmeseerum osta, mis on ka 57€. See-eest mul jätkub neid kõiki umbes aastaks, tellin välismaalt üldiselt selliseid ilutooteid ja šampoon&palsam suured liitrised pudelid. Odav poekraam minu juustele (kahjuks) ei sobi, olen need ise kunagi ära rikkunud ja nüüd ravin ja hooldan juba aastaid, et ilusamad oleks ja kasvaks. Juuksuris käin otsi lõikamas ja juukseid ei värvi enam üldse, 2-3 kuu tagant 10€ juuksurile. Kulmud (ja ka muud karvad), küüned jne teen kõik ise, sest endale meeldib ja tulemus ilus, ei näe vajadust salongi minna. Trenni kuukaart 30€. Meigitooted ja muu nipetnäpet juurde, aga arvan, et üsna mõistlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Hoolitsemata välimusega naine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.