Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hüsteroskoopia

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Hüsteroskoopia

Postitas:

Tervitus! Kindlasti juba läbikäinud teema ja olen ka otsingut kasutanud aga siiski tekkisid mõned küsimused, millele ma ei ole arsti käest veel vastust saanud, kuna protseduuri aja panime telefoni teel.
Nimelt, kui on miski leid emakas, polüübid või müoom, siis kuidas taastumine on? Millal võib teha edasi trenni, elada suguelu?
Arst rääkis nii napisõnaliselt hüsteroskoopiast. Kas kellelegi on sellest protseduurist abi ka olnud? Ja kui on, siis kui kiiresti toimus rasestumine?
Tänud juba ette vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.09 12:17; 15.09 23:44; 16.09 10:35; 17.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi neid küsimusi arstilt vastuvõtul olles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne hüsteroskoopiat ja LAP-i (tehti korraga üldnarkoosi all) nõustamine hüsteroskoopiat tegeva arsti juures. Arst selgitas protseduuri, riske, sai kõike küsida. Kas sa lähed otse hüsteroskoopiale ja enne arstiga ei kohtu?

Taastumine võttis mul natuke üle nädala, kuni valud kõhus ja rinnus järgi andsid. Veritsus kestis kauem. Ma täpselt ei mäleta, aga seksida võis jälle vist siis, kui veritsus oli lõppenud, niidid väljas ja arsti juures käidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen tõesti nö. otse. Meil on arstiga sellest juttu olnud varasemalt aga juhtus nii, et protseduuri aeg sai kokkulepitud telefoni teel, kuna ma ei viibinud eestis ja järjekordselt hakkas mul määrima ca 10 päeva ennem päevi ja seda juba mitmendat korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.09 12:17; 15.09 23:44; 16.09 10:35; 17.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks enam täpselt ei mäleta.
kuid eelmise käo kirjeldatud valud rinnas on lap-ist, mitte hüsteroskoopiast.
minule tehti hüst ilma lap-ita. peale protseduuri polnud üldse valus. hüsteroskoopia käigus ei ole vaja ka õmmelda. järelkontrolli kui sellist polnud minu meelest ka. seksimisega nüüd võin eksida, aga ehk oli 2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüsteroskoopial ei ole õmblemist ega valusid, nagu Arara juba kirjutas.
Veritsus kestis umbes nädalajagu ja seksida võis siis, kui veritsus lõppenud.
Sõitsin rongiga peale protseduuri koju ja oli veidi uimane olemine, aga ei miskit hullu.
Kahjuks rasedaks ei ole nende kolme kuuga jäänud, mis protseduurist möödas. Minul midagi ei leitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sulle tehakse üldnarkoosis või ilma?
mul oli kohaliku tuimestusega ja peale seda ma läksin tööle, st minul polnud uimast olemist.
minul leiti 7-8 väikest polüüpi, rasedaks jäin 10k pärast, olin juba uue hüst järjekorras. olen ennegi triipe saanud, kuid need ei saanud korralikult pesastuda ja katkesid kohe ära. selle tõttu hakkatigi polüüpe kahtlustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse üldnarkoosis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.09 12:17; 15.09 23:44; 16.09 10:35; 17.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldnarkoosis. Minult arst küsis kas vajan lehte et koju töölt jääda. Sexist ei rääkinud midagi. Kaks nädalat möödas ja veel veritseb 3 okt kontrolli.
Kas rasestumine võtabki siis peale seda protseduuri kauem aega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 12.23, miks peaks kauem aega võtma? kui protseduurist on kasu, siis peaks just kiiremini minema.
minu 10k oli isegi kiire varasema üritamisega võrreldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma mõnest teemast nagu lugesin välja,et paljudel on kauem aega võtnud.Kui kiiresti siis ju see sinult positiivne.Loodan sellele väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 16:55; 16.09 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sealt midagi ei leita, siis ei soodusta see kuidagi rasestumist.
kui soodustaks, siis vaid kohe peale seda, kuid põletikuohu tõttu ei tohiks mõnda aega seksida. kohe peale läbiviimist soodustab hüsteroskoopia pesastumist, sest hüst käigus võetakse tavaliselt ka proov ja selle võtmine kiirendab vereringet seal vms ja see soodustabki pesastumist.
mulle oli kasu – eemaldati polüübid.
aga kui pole midagi eemaldada/parandada, st kui selle käigus ei leita midagi, siis ei avalda see mingit mõju rasestumisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma see teisest teemast kägu.Kellel oli peetumine 19*4 nädalal.Kirurgiline platsenta eemaldamine.Ja siis kolm nädalat hiljem hüsteroskoopia,keisriarmi küljest leiti veel platsenta tk mis oli platsenta küljes.Ei teagi kuna reaalselt võin proovida triipe saada.Soovitati 4 kuud vahet pidada.Viimased korrad võttis rasestumine suht pikalt aega 11kuud ja 7 kuud.
Ei jõua nii kaua oodata 4 kuud tundub igavik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 16:55; 16.09 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, täna on minek! Vaatame, mis leitakse ja kas leitakse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.09 12:17; 15.09 23:44; 16.09 10:35; 17.09 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab,kas lapi ja hüsteroskoopiat tehakse koos mujal ka ,kui Elites? Fertilitases? Kui Kägu | 15/09/2014 20:35 veel loeb, siis kus sina tegid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pelgulinnas tehakse. usun tegelikult, et igalpool, kus neid eraldi tehakse, tehakse neid ka koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minulgi hüsteroskoopia selja taga. Leiti polüüp, mis eemaldati.

Kahe nädala pärast kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema väga vana, kuid ma ei viitsi uut teha ja kirjutan siia.

Need kes on hüsteroskoopial käinud, siis kuidas suguelu on taastunud?

Mul üle kuu aja opist möödas ja valus seksida. Kõik on nagu hell ja kui mees ‘põhja’ läheb, siis just lööbki valu läbi… Naistearstilt abi ei saanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, pole veel julgenud proovida. Op oli 19.12 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem kui 2 aastat tagasi oli hüsteroskoopia ja rasedaks pole peale seda enam jäänud.

P.S
Leidsin, et olin selles teemas juba täitsa kommenteerinud =) ehk siis aastal 2014
Kägu 16.09.2014 22:56

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hüsteroskoopia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.