Esileht Pereelu ja suhted Huvitab selline küsimus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Huvitab selline küsimus

Postitas:

Kas olete nõus et on olemas inimesi, kes ei sobi mitte kellelegi sõltumata sellest kui palju ta püüab sobida ja kui palju ta ennast selles ära kaotab? Kui paljudele on nii tööl kui eraelus tuttav suhtumine või kui paljud on ise sellist suhtumist väljendanud a’la sa oled tore/oskad ja täidad oma ülesandeid hästi aga mulle/meile ei sobi et sina seda teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 13:43; 23.04 15:27; 23.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen üks nendest inimestest, kes ei sobi absoluutselt mitte kellegagi. Vahel tundub, et olen see nahkhiir multifilmist:

Ei lind ega loom

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi ilmselt just sellepärast, et nii hirmsasti püüab ja ennast ära kaotab. Keegi ei suuda lugu pidada tüübist, kel puudub isiksus. Midagi tüütumat ja igavamat on raske ettegi kujutada kui inimene, kelle elu peamine tegevus on ära arvata, mis teistele meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:36; 23.04 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi ilmselt just sellepärast, et nii hirmsasti püüab ja ennast ära kaotab. Keegi ei suuda lugu pidada tüübist, kel puudub isiksus. Midagi tüütumat ja igavamat on raske ettegi kujutada kui inimene, kelle elu peamine tegevus on ära arvata, mis teistele meeldib.

Aga kui ilma püüdmata ei tõmba sedagi tähelepanu? Ma pidasin tegelikult silmas seda nagu ma osaliselt juba ka kirjeldasin, et oma isiksuse juures, mis on kõike muud kui pahatahtlik, oma oskuste, teadmiste, hobide ja kirgedega on ta see kellelt ei soovita seda lihtsalt näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 13:43; 23.04 15:27; 23.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on järjekordne teema sellest mehest, keda tema naine enam ei austa ega armasta? Või äkki sellest mehest, kes tahab saada supernaist ilma ise supermees olemata ja enda juures midagi muutmata?

Vastuseks: ei usu, et on inimesi, kes kohe mitte kellelegi ei sobi. Kellelegi vähenõudlikule kusagil sobib ikka. Otsi edasi, ega vägisi armsaks ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on järjekordne teema sellest mehest, keda tema naine enam ei austa ega armasta? Või äkki sellest mehest, kes tahab saada supernaist ilma ise supermees olemata ja enda juures midagi muutmata?

Vastuseks: ei usu, et on inimesi, kes kohe mitte kellelegi ei sobi. Kellelegi vähenõudlikule kusagil sobib ikka. Otsi edasi, ega vägisi armsaks ei saa.

Ei. Teema ei ole ei supermehest, supernaisest ega supernõudmistest või superootustest. Ega ka valmiduse puudumisest midagi muuta kui vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 13:43; 23.04 15:27; 23.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ka valmiduse puudumisest midagi muuta kui vaja.

Vat sellest valmidusest saagi lahti. Äkki leiad naise kah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:36; 23.04 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on ikka see, et ise ei suuda pakkuda ja siis imestatakse, et miks keegi anda ei taha 🙂
Muidugi oleks tore, kui saaks elu lõpuni olla see laps ja sind tingimusteta armastatakse. Sellise eeldusega jäetakse ilmselt alatiseks üksikuks.
Vastasel juhul, iga inimese jaoks on olemas sobiv. Lihtsalt võimalik et otsid oma sobivat valest kohast. Noh nt – mees, kes on ekstreemsportlane otsib kaasat käsitööringist, kes temaga tahaks koos ekstreemi teha 🙂 väga väike võimalus.
Kui tahad olla maameees, siis pead kaasaks võtma ka maanaise, seda juba naljalt klubist ei leia. Maanaine on õhtuks väsinud ja tahab maal magada.
Eksju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lausa logisin sisse, et öelda sulle, et ei, sellist inimest ei ole olemas. Küll aga on olemas inimesed, kes iseennast ei armasta ja neid võivad teised armastada palju tahavad aga nad ei näe seda. Ja siis on olemas sellised inimesed, kes lihtsalt on väga nõmedad ja ebaviisakad ja käituvad nagu algklassides, et ei, sina küll ära mulle seda koopiat tee, ma tahan, et Sirje teeks.
Ühesõnaga, ei ole sina mingi erakordne inimene, kes üldse kellelegi ei sobi, sa pead lihtsalt alustuseks iseendale hakkama sobima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nõus et on olemas inimesi, kes ei sobi mitte kellelegi sõltumata sellest kui palju ta püüab sobida ja kui palju ta ennast selles ära kaotab? Kui paljudele on nii tööl kui eraelus tuttav suhtumine või kui paljud on ise sellist suhtumist väljendanud a’la sa oled tore/oskad ja täidad oma ülesandeid hästi aga mulle/meile ei sobi et sina seda teed?

Ei sobi, mitte enda ärakaotamise tõttu, vaid seetõttu, et ei leia end. Tuleb end ikka nii ülesleida, et suhtes pole vaja end ärakaotada. Suhtledki nendega, kes on samasugused. Kus tuleb arvamine, et suhtes peab end ärakaotama. Teisega arvestamine ei tähenda enda ärakaotamist. Teise tunnustamine ei tähenda enda alandamist ja mahategemist. Teisest vaimustumine ei tähenda ju enda mahategemist. Suhted, kus ennast ärakaotatakse ei toimi mitte iial pikalt. Isik, kellega suhtes olles tuleb end kaotada, pole suhet väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ilma püüdmata ei tõmba sedagi tähelepanu? Ma pidasin tegelikult silmas seda nagu ma osaliselt juba ka kirjeldasin, et oma isiksuse juures, mis on kõike muud kui pahatahtlik, oma oskuste, teadmiste, hobide ja kirgedega on ta see kellelt ei soovita seda lihtsalt näha.

Kui sind huvitab mingi küsimus ja soovid pisutki abiustavat vastust saada, siis proovi see sõnastada nii, et vastaja aru saaks, millest jutt käib.
Alusta sellest, et kas ülemuse-alluva või mehe-naise suhe; seal on ju mäekõrgune vahe.
Tööl on mul jummala savi, kas mu alluv mulle isiklikult meeldib või mitte, aga kui ta minu firmat rahaliselt aitab kasvatada, siis järelikult ta meeldibki mulle. Olgu tal pealegi halb hingeõhk või viltused hambad, aga kui tema tehtud programm müüb – super.

Eraelus on teisiti, saad vist isegi aru.
Kui ikka ei meeldi, siis ei meeldi ja jutt lõppenud. Ole sa või maailma ilusaim mees või naine, tee kõik õigesti, vahet pole, kui seda miskit pole, siis nägemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Huvitab selline küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.