Esileht Beebi ja mitmikud ID kaart beebile

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: ID kaart beebile

Postitas:

Kas olete vajalikuks pidanud alla aastasele beebile ID kaarti teha ja kuidas seda üldse teha (sõrmejäljed ja pilt)?

Me sattusime pooleaastase beebiga kiirabiga traumapunkti ja kiirabibrigaad küsis lapse dokumenti, meil oli ainult A4 sünnitõend, mida on väga ebamugav kaasas kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin esimesele lapsele kui ta oli 10-kuune. Fotograafi juures tegime pildi, hoidsin teda põlvedest, et istuks toolil ja väga ilusad pildid tulid. Sõrmejälgi polnud vaja, kas nüüd on?
Teisele lapsele teen järgmisel suvel, meil saavad kõigil korraga ID-kaardi tähtajad läbi, siis hea koos teha. Aga teine laps siis juba 2,5a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:58; 30.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, seda ka, et ainult arstil käimise pärast küll pole vaja teha, minu teada pole ID-kaart alaealistele veel kohustuslikuks tehtud. Isikukoodi pead teadma, milleks muuks nad ikka ID-kaarti vajavad. Ise lasin aga Euroopa ravikindlustuskaardid teha, sealt hea isikukoodi vaadata (teisel lapsel oli retseptiga RPA, käisin kord kuus apteegis).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:58; 30.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 1,5 aastasele, kuna tahame suvel soome minna. Foto tegime ise- kodus kõige lihtsam. Nii väiksel pole sõrmejälge ega allkirja vaja. Kas haiglas ei piisa isikukoodist? Minu lapsel ei olegi paberil sünnitunnistust ning haiglasse minnes ei tuleks pähegi isegi sünnitõendit kaasa võtta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka just poole aastasele lapsele. Pildi tegin kodus ise, lapse nägu peab valgel taustal olema. Ankeedi täitsin ka ise kodus ära, ei pidanud kuskile kohale minema.

Muidu siin on kõik kirjas
https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/id-kaart/lapsele/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime 1 k vanusena, ka passi igaksjuhuks et kui tekib reisiplaan siis ei oleks tõmblemist. kodus ise pilt valmis ja ei mingeid näpujälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll sellist asja ei tea, et beebil peab olema isikut tõendav dokument. Ikka ainult isikukoodist peaks piisama. Mul ka rahakoti vahel kõigi laste Euroopa ravikindlustusekaardid. Sealt hea isikukoode vaadata. ID kaart või pass on ainult ikka reisimiseks esialgu. Keskmine laps oli 3-kuune, kui tegime talle passi. Reisisime nimelt Egiptusesse. ID kaarti polnud mõtet sel hetkel teha. Pildi tegime fotograafi juures. Beebi istus minu süles. Minu rinna ette pandi valge lina ehk siis hele taust beebi selja taha. Täitsa ok pilt tuli. Nüüd lapsed juba suuremad. Kõigil passid ja ID kaardid. Seisavad mul sahtlis ja neid vaja pole küll läinud, v.a reisimisel. Pangas konto avamisel vist oli ka ID kaarti vaja. Lapsed kasutavad igapäevaselt õpilaspileteid. Kolmas laps praegu 5-kuune. Hetkel reise ei plaani ja pole vaja ka passi ega ID-kaarti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime 6-kuusele beebile id-kaardi, et saaks Soome näiteks reisida. Foto tegime büroos fotokabiinis, laps istus isa süles. Paari katsega oli sobiv foto olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegime reisile mineku pärast esimesele lapsele ca 5-kuuselt (ise kodus: laps istus söögitoolis ja mees hoidis taga valget plagu ja mina fotografeerisin).
Teisele lapsele tegime juba kohe nimepaneku ajal: vist ca 2-3-nädalane oli siis, tegime igaks juhuks kohe ära, et muidu jääbki, sest mõni reis tuli väga ootamatult.
See oli küll üks paras nali, kui üritasime sealsamas kohapeal KMAs pilti teha. Aga saime tehtud ja nüüd on sellest üks lõbus mälestus ja veelgi naljakam lapse pilt :DD.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui välismaale ei plaani sõita, siis tee rahvusvaheline ravikindlustuskaart https://www.haigekassa.ee/et/kontaktpunkt/euroopa-ravikindlustuskaart see on tasuta ja lapse isikukood seal ilusti olemas, et arstil käija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime lapsele passi, sest mõlemat pole vaja ja kui EUst välja oli vaja sõita, siis pass enivei vajalik.
Mujal kui reisimisel pole kunagi dokumenti küsitud, hea kui on lapse isikukood peas, saab kohe öelda.
Ükskord olin EMOS nii närvis, et kood läks meelest, siis sai nimi + sünniaeg ka ilusasti hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime just (4kuune) Mustika keskuse foto poes. Tüdruk istus mul süles, suu jäi sutsu lahti, aga õnneks pilti aktsepteeriti. käisime reisil, seega hea kui ID kaart olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tegin mõlemle pojale kohe peale sündi –

Esiklaps oli viiepäevane, teine kahenädalane.

Kenasti said pildile. Ei mingeid sõrmejälgi. Hea, kui dokument siin segases maailmas olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete vajalikuks pidanud alla aastasele beebile ID kaarti teha ja kuidas seda üldse teha (sõrmejäljed ja pilt)?

Me sattusime pooleaastase beebiga kiirabiga traumapunkti ja kiirabibrigaad küsis lapse dokumenti, meil oli ainult A4 sünnitõend, mida on väga ebamugav kaasas kanda.

Sõrmejälgi on ainult passi jaoks vaja.
Kui te reisida ei kavatse, siis ei näe mingit mõtet lihtsalt tegemise pärast id-kaarti teha. Vaja on teada lapse isikukoodi ja kui tahad kaasaskandmiseks midagi, siis telli eesti.ee-st euroopa ravikindlustuskaart, see on tasuta, pilti pole vaja ja isikukood on seal peal. Ja kui lähete reisima, siis on seda ka nagunii vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud ID kaart beebile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.