Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IFV , punktsioon ja vaba päeva võtmine!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: IFV , punktsioon ja vaba päeva võtmine!

Postitas:

Tere! Varsti eest ifv punktsioon. Tean, et selleks peaks ikka terve päev vaba olema. Kas olete siis töölt lihtsalt vaba päeva saanud või keegi lehe ka selleks võtnud ja kas lehe saab siis perearstilt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:44; 15.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vaba päeva küll võtta, endal parem olla, see võtab natukene aega ka. Kui tahad, ehk saad ka perearstilt haiguslehe haigestumise tõttu, pole tal muud vaja teada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole võtnud vaba päeva. anna teada, kas perearst andis haiguslehe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et paljud lähevad pärast tööle ja elavad normaalset elu edasi. Mina olin pärast punktsiooni ca 4 tundi haiglas ja seejärel magasin kodus. Narkoos mõjus nii. Haiguslehte võtnud küll ei ole, olen enda tööandja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Nova Vitas, seal soovitati vaba päev võtta. Proovin töögraafiku ümber sättida, kui ei saa, eks siis leht. Tänud kõigile vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:44; 15.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punksiooniga ma arvan et on nii kuidas sa ise tunned, ise arvan et võiks puhata küll. Oled ikkagi narkoosis olnud. Aga peale siirdamist on sul õigus võtta 2nädalat leht, mida ma tean paljud ei kasuta. Mina ise soovitan küll seda, juba sellepärast et saad sisemise rahu endasse et oled omalt poolt kõik andnud. Näiteks ma ise proovisin rasetuda 5 aastat ja täiesti tulutult. Ivf teel jäin esimese katsega rasedaks. Kui vereproov näitas rasedust siis olin kõikse õnnelikum koos abikaasaga. Järgnes aga see et kui pisutki rohkem liikusin,kükitasin, tõstsin täiesti lubatud asju siis kohe hakkas veritsema. Seda juhtus mitu nadalat järjest. Kuni läpuks võtsin väga rahulikult ja kõik on siiani hästi. Hetkel jooksmas 6kuu. Igatahes ma arvan et kui ma poleks peale siirdamist väga rahulikult võtnud poleks see õnnestunud. Jõudu sulle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vaba päeva küll võtta, endal parem olla, see võtab natukene aega ka. Kui tahad, ehk saad ka perearstilt haiguslehe haigestumise tõttu, pole tal muud vaja teada. ????

Nii käbki? Ütled, et tahad haigestumise tõttu vaba peäva ja kogu lugu? Ja me imestame, et haigekassal ei jätku raha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vaba päeva küll võtta, endal parem olla, see võtab natukene aega ka. Kui tahad, ehk saad ka perearstilt haiguslehe haigestumise tõttu, pole tal muud vaja teada. ????

Nii käbki? Ütled, et tahad haigestumise tõttu vaba peäva ja kogu lugu? Ja me imestame, et haigekassal ei jätku raha…

Kui ta ainult ühe vaba päeva võtab, mis raha sel haigekassal siis kulub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IFV , punktsioon ja vaba päeva võtmine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.