Esileht Hobinurk ilm oktoobris vahemeremaades

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ilm oktoobris vahemeremaades

Postitas:

Plaan oktoobris kuhugi nädalaks puhkusele sõita. Ma ei ole suus palavusearmastaja, sobiks selline keskmine Eesti suve ilm, kus temperatuurid oleksid 20-25 kraadi ringis. Olen käinud kunagi Türgis, siis oli seal oktoobrikuus ilmad väga mõnusad. Nüüd vaatan reise Bulgaariasse, mis on küll Musta mere ääres ja Horvaatiasse. Valikus on ka Kreeka, miks mitte ka Itaalia. Teadjamad inimesed, kuidas on ilmadega sellel perioodil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata näiteks siit, mis tulla võiks ja milline on keskmine. Sisesta linn, mida plaanid külastada.

https://www.accuweather.com/et/bg/varna/51536/october-weather/51536

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ka, kas lähed oktoobri alguses või lõpus. Tavaliselt nendes riikides ongi oktoober-november see aeg, kui ilm kiirelt jaheneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just sarnase postituse teha, et küsida, kuidas on ilm Kreekas oktoobris. Plaan on sinna koolivaheajal minna. Ei otsigi rannailma, aga parajalt mõnus ilm võiks muidugi olla.
Tänud selle lingi eest, tundub, et ilm Kreekas oktoobris täitsa ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreetal ja Küprosel on vägagi ok, mandri kohta ei tea. Kindlasti on soe Kanaari saartel novembri alguses samuti. Hispaanias umbes nagu meil praegu, et mitte enam kuum rannaliiv, kuid mahe ja mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ole ka aastaid tagasi Kreekas käinud oktoobri lõpupoole (Ateenas) ja väga mõnus oli. Osa kohalikke käis sulejopega????, meie olime suviste riietega, ööd olid ka soojad. Võibolla lihtsalt vedas ilmaga, seda ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk ilm oktoobris vahemeremaades

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.