Esileht Ilu ja tervis Ilukliinikud – aknearmid..

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ilukliinikud – aknearmid..

Postitas:

Tere,
Olen nii palju kosmeetikute juures käinud oma probleemiga, aga arvan, et tuleks minna mõnda ilukliinikusse mingit tõsisemat protseduuri tegema.

Nimelt mul on ikka veel punnikesed, olen 34. Nahaalused punnid tekivad ja siis osad on mäda täis ja neid ma pigistan. On ka kõvemad täpikesed, osasid pigistades tuleb jura välja.

Tahaks PÄRIS spetsialisti arvamust, et kuidas hooldada sellist nahka, mis protseduurid asja parandaks.

Ma ei saa ilma jumestuskreemite kodust lahkuda. Näonahk on ikka väga ebaühtlane.

Oskate soovitada arsti või kliinikut?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 11:04; 16.04 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem pigistad, seda hullemaks läheb. Kui mingit jumestuskreemi ja muud möksi peale paned, siis ummistabki kenasti poore. Nahk peab saama hingata. Nahaarstid ei saaka suurt muud teha kui ühte, teist ja kolmandat ravimit määrata. Minu soovitus: absoluutselt korrapärased igakuised külastused kosmeetiku juurde, kes avab poorid ja puhastab ning teeb massaži. Ise saad savimaski teha, niisutada sobiva baaskreemiga ja käia korra nädalas saunas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa palun ütleskid selle arsti nime? 🙂 Ja kus ta vastu võtab? Suur aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 11:04; 16.04 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa palun ütleskid selle arsti nime? ???? Ja kus ta vastu võtab? Suur aitäh!

Minu poeg sa oma tugevast aknes ja armidest lahti dr.Tiina Toomsoni abiga. Pärnu arst, aga tõesti väga nõutud ja raske löögile pääseda.

Hoiatuseks pean muidugi ütlema, et ravi oli pikk, kestis üle aasta ja päris kallis. Nüüd ravi lõpust mõned aastad möödas ja poja nägu jätkuvalt klaar ja puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Ilukliinikud – aknearmid..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.