Esileht Ilu ja tervis Ilukliinikusse, kes käinud?! Kogemust.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ilukliinikusse, kes käinud?! Kogemust.

Postitas:

Neile kes käisid, kuidas see välja kujunes seal, soovide avaldamine ja reaalsus?
Kas oli nii, et läksite enda arvates oma murega süst siia sinna teha, aga arsti arvates oli vaja hoopis mujale näo piirkonda teha, et tulemus ilus oleks või kuidas see käis\käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:29; 07.03 22:16; 10.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arst küsib, mis sind täpsemalt häirib ja üritab siis seda iluviga likvideerida. ilutohtrid ei hakka sulle ütlema, et miks sa suunurkadesse süsti tahad kui endal kanavarbad silmanurgas ja kurjusekorts otsa ees.
ja pead arvestama, et süst tehakse vbl hoopis kuskile mujale, mitte sinna kus probleem on. mina tahtsin näiteks lõuajoont ühtlasemaks ning süstid tehti põsesarnadesse, mis kogu näo nö ülespoole tõstsid ja vajumise ära peitsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas siis süstide tegemine, milliste, on olukorda paremaks teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on märtsi lõpus aeg kinni, lähen süstima.
Aga ma taban ennast pidevalt mõtte pealt, et kas see nagu ei hakka pärast vaimselt segama? Kardan, et tunnen miskit koguaeg enda näos ja see on ebameeldiv või lihtsalt vaimselt rõhuv. Kas on nii kellegil olnud?
Või on nii, et nägu läheb ilusaks, kortsukesed kaovad ja suu nurgad hakkavad ülesse poole vaatama mitte ei ole kuri ilme.
Kas seda peeglist nähes kaovad kõik hirmud ära?
Või polegi kellegil neid hirme,ainult minul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:29; 07.03 22:16; 10.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud mitmel korral. Oskan seega oma kogemusest vastata.

Ei tunne sa hiljem näos midagi, selle pärast ei maksa muretseda 🙂 minul on jäänud kõik väga loomulikult.
Kindlasti sõltub ka süstijast, loodan, et oled valinud korraliku kliiniku. Nägu ei ole koht, mille pealt kokku hoida.

Kindlasti ei maksa loota, et saad hetkega 20 aastat nooremaks, kortsud küll silenevad ja muutuvad vähem nähtavateks, kuid mõnes piirkonnas päris ära siiski ei ole mul kadunud, küll on aga olukord parem ja endal hea peeglist vaadata. See on kõige olulisem, väga raske on elada, kui enda peegelpilt ahastusse ajab ja vanuselt ei ole ka nii vana veel et võiks käega lüüa.

Mis piirkonda täpsemalt süstida soovid? Suunurki? Need on mul küll süstides väga ilusad jäänud, samuti olen lasnud kohendada veidi lohkuvajunud põski. Taas tulemus väga hea.

Ainus asi, mis võib nö negatiivne olla on see, et kui oled selle probleemse piirkonna korda saanud, siis hakkab mõni muu viga näos häirima, teadupärast vananemine ju ei peatu ilusüstiga ja tahaks ka seda uut iluviga korrigeerida. Iseenesest polegi ju sellest hullu, aga rahakoti peale hakkab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 15:57; 11.03 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis ema kunagi täitesüste tegemas. Ta on hästi kõhn naine ja oma vanuses juba ikka üsna kortsus võrreldes kogukamate eakaaslastega. Siledam oli küll ja ei olnud tõesti nii, et tõmmatakse nahk nagu kõrvade taha ja oled taas 20, pigem ikka muutuvad kortsud vähemnähtavaks (väga väikesed kortsud kindlasti ka täiesti nähtamatuks). Püsis aga tulemus üsna vähe, kuskil poole aasta pärast oli mõju kadunud. Üsna kulukas protsess tõesti, kui regulaarselt teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast, nii hea ,kuulda teiste kogemusi.
Mind härib enda juures suunurgad ja alla vajunud alumine näo pool no ongi üks koht tegelikult, rasked silmalaud lisaks. Kõige suurem soov oleksi need suunurgad ja põskede tüstmine.
Nii rahakas ma ka pole, et kõik korraga korda saada.
Aga ennast häirib see kui paljud ütlevad, miks nii kuri? Ma tegelikult pole kuri, aga eks see näoilme on selline.
Ei ei koonerda ja valisin korraliku koha Faceline Tallinnas, sõit muidugi pikk sinna, aga midagi muud ma ei julgenud ka valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:29; 07.03 22:16; 10.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas süstidega saab kuidagi silmalaugusid ka tõsta? on kellelgi kogemusi sellega? Tahaks näoilme värskemaks saada, muidu on koguaeg unine nägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka Facelines, nii et oled teinud hea valiku, usun 🙂
Kindlasti saad ilumuredele abi, nii et mine julgesti ja ära liigselt muretse.

Aitäh vastamast, nii hea ,kuulda teiste kogemusi.
Mind härib enda juures suunurgad ja alla vajunud alumine näo pool no ongi üks koht tegelikult, rasked silmalaud lisaks. Kõige suurem soov oleksi need suunurgad ja põskede tüstmine.
Nii rahakas ma ka pole, et kõik korraga korda saada.
Aga ennast häirib see kui paljud ütlevad, miks nii kuri? Ma tegelikult pole kuri, aga eks see näoilme on selline.
Ei ei koonerda ja valisin korraliku koha Faceline Tallinnas, sõit muidugi pikk sinna, aga midagi muud ma ei julgenud ka valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 15:57; 11.03 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas süstidega saab kuidagi silmalaugusid ka tõsta? on kellelgi kogemusi sellega? Tahaks näoilme värskemaks saada, muidu on koguaeg unine nägu.

Selleks on lõikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Ilukliinikusse, kes käinud?! Kogemust.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.