Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Postitas:

Teeks vahelduseks teema neist ilunippidest, mida sõbranna on soovitanud või mille kohta olete lugenud, aga teie kehale ei sobi.

Mina nt tegin näole meemaski ja pärast seda tekkisid näkku vistrikud ja näonahk läks korrast ära. Mee vastu enda teada allergiline ei ole. Ka juustesse tehtavad õlimaskid ei sobi mulle väga: raske maha pesta ja hiljem on juuksed ikkagi takkus ja kuivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlimaskid ei sobi ka minu juustele. Vistrike mitte pigistamine ka ei sobi – noh, et tupsuta mingit vistrikugeeli ja oota, et ise ära läheksid. Vot ei lähe, olen proovi pärast mitu kuud oodanud ja teatud tüüpi punnid lihtsalt ei lähe ise ära, enne peab tühjaks pigistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinusõli ripsmetele. Kasu oli täpselt suur null. Ripsmeseerumida aga töötavad minu puhul väga hästi, lisaks pole vastikult õlised ja saab kasutada nii päeval kui õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haaletan ka riitsinusoli maha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 23:25; 21.02 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli teeb näonaha kuivemaks (extra virgin, ökotoode).

Sain ka lõpuks selgituse – õli katab kõigest kaitsva kihina, kogu niiskus jääb kas sisse- või väljapoole. Kui juba on kuivusega probleeme, siis ilmselgelt see ei parane. Juustele käib kah enamvähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 16:42; 16.12 18:22; 16.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalpuudrid ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule nt riitsuniõli väga meeldib. Kookusmaskid samuti väga head. Aga mulle absoluutselt ei istu kookosõli – lihtsalt ei suuda seda peast välja pesta. Samuti mingid munaga maskid. No ei sobi ja ka oliiviõli ei sobi absoluutselt. Oeh, iga inimene tegelikult erinev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel üks õlivastane. ja nimelt vanniõli. ei saa aru sellise toote mõttest. ennast pesta õlises vees ei saa, seep ei hakka vahutamagi. juuksed jäävad rõvedad. täiesti arusaamatu toode.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 00:31; 27.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan vanniõli peale enda pesu veel olemiseks, sest mulle ei meeldi kreemitada kogu keha. samas nahk on kuiv ja ajab peale pesu sügelema. kui olen ennast puhtaks pesnud, ligunengi uues puhtas vannivees vanniõliga koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õli on OUT jah! Mulle ei sobi seerumid. Sain mingit õliseeriumi näole panemiseks, ökomöko värk aga kohe on punnid platsis ja läheb tükk aega et nägu normaalseks tagasi saada..
See riitsinusõliga ripsmete pläkerdamine mulle ka ei meeldi.Mõtetu. Vähemalt minu peal see asi ei tööta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav… ma olen täiesti kooskosõli usku. Juba mitu kuud kasutan enne juustepesu ja ka pähejäetava hooldustoote asemel, juuksed palju paremaks läinud. Kui viitsin mässata keefir-kookosõli on efekt eriti super.
Aga üks asi, mida ma teha ei saa, on peitepulga vms asjaga silmaaluseid katta – jube kortsus silmaalused jäävad, kuigi mul nähtavaid kortse veel polegi kui just ei naera. OK, ma saan aru, et pildi jaoks. Aga kas need silmaaluste meikimise nipid on ainult 20-aastastele? Või reaalselt töötavad need vanematel inimestel ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peal just töötab see silmaaluste petmise värk. Aga no hea kreem peab olema, mitte kuiv vaid pigem õline. Mis mulle üldse ei sobi, on samuti igasugused näoõlid ja imekapslid- poorid on pärast nagu vulkaanikraatrid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silma all peitepulga kasutamine on üks kahtlane asi. Vahel nagu õnnestub, kuid tähtis on mitte palju naerda, muidu kortsus kortsudeta nagu eelnev Kägu.
Depilatsioon. Koori nahka, vaheta hea tegija meisterliku tegija vastu, kuid karvad kasvavad naha alla. Ei saa ja kõik. Kulme ka ei saa vahatada, sest ei tule karvad juurega välja. Pintsetiga tuleb nokkida ja siis ka vaadata, et korralikult saaks.
72 tunni deodorant annab mõjus sama päeva õhtuks järele. Ikka peale pesemist ja kuivatamist kasutan, aga tutkit, isegi 24 tundi ei vea välja.
Alus ja pealislakk on ülehinnatud. Hea ning mitte pigmenteeriv küünelakk seisab täitsa ise küünel ning kuivab rutem. Punaste ja tumedatega peab igaksjuhuks aluslakki kasutama, kuid milleks pealislakk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan aastaid näo niisutamiseks vaid õlisid.

Hooldusrituaal näeb välja nii:
Õhtul 1.) Pesen nägu, kaela ja dekolteepiirkonda aafrika musta seebiga (kui näen, et vaja koorida, siis näošvammiga aga muidu ilma)
2.) Piserdan näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale natukene kas roosi, apelsiniõie või angervaksa lillevett
3.) Määrin näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale kibuvitsaseemne-, argaania- või vaarikaseemneõli

Hommikul piserdan näole mündi või raudrohu lillevett.

Kord nädalas teen ka savimaski. Segan ise savipulbrist kokku.

Tulemused on imehead! Varem oli mul nahk punetav ja talvel otsaesiselt alati ketendas. Nüüd pole aastaid seda probleemi olnud. Nahk on pehme, puhas, niisutatud ja noorusliku jumega. 🙂

Ei toimi aga õlid juustes. Ma ei oska neid võib-olla õigesti välja pesta. Juuksehooldustooted, kus õli sees, toimivad küll. Naturaalsed ja ökod. Nt päikesekaitsevahend, mida kasutan kiharatele, koosnebki põhiliselt õlidest ja selle pesen kenasti välja. Kui kookosmaski olen teinud, ei saa hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti igasugu näoõlid, mis on kuivatava toimega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 23:25; 21.02 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peal just töötab see silmaaluste petmise värk. Aga no hea kreem peab olema, mitte kuiv vaid pigem õline. Mis mulle üldse ei sobi, on samuti igasugused näoõlid ja imekapslid- poorid on pärast nagu vulkaanikraatrid…

Mis toodet kasutad silmaalustele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti ei saa kasutada ühtki õli. Mul on käte nahaga suur probleem, nahk koorub sügistalvisel perioodil lihtsalt suurte latakatena maha, jättes järele veritsevad haavandid. Soovitati küll argaania, küll kookose, küll emuõli, aga mis ei tööta, see ei tööta. Pigem teeb naha veel valulikumaks ja kuivemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:10; 20.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kosmeetik, lugesin neid vastuseid ja aiman, et enamus kasutab tooteid veidi valesti. kookosõli nt tuleb niisketesse juustesse panna. mul on pikad loomuliku lokiga juuksed ja kookosõli toob lokid eriti hästi esile. alati tuleb jälgida kogust, ei saa kallata pool purki õli pähe.
samamoodi on ka teiste õlidega. tuleb paar tilka õli käte vahel soojaks hõõruda ja siis niiskele puhtale nahale kanda. riitsinusõli (pooleks mõne kergema õliga) on super rasuse näonaha puhastamiseks ja tugeva meigi eemaldamiseks, sooja niiske rätikuga maha pesta ja kreemi panna pole vajagi.
õlivannis ei pesta ennast! õlivanni võetakse peale pesemist naha niisutamiseks. kas tõesti mõni inimene ennast vannis peseb?
peitepulka ei panda silmaalustele! silmade alla on siiski teise eesmärgiga tooted mõeldud, pehme ja kerge konsistentsiga silmaaluse peitekreem ehk under eye concealer. seda tuleb silma alla panna minimaalselt, et toode kortsudesse ei voolaks, õrnalt näpuotsaga tupsutades sisenurgast väljapoole.
karvade sissekasvamise vastu kasutatakse vastavaid vahendeid -koorimine, kuivharjamine, salitsüülhape.
mineraalpuudrid on väga tänuväärne kraam – kuivale nahale ei soovita tavalist puudrit, küll aga nt everyday minerals jojoba õliga mineraalpuuder.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:35; 27.02 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti mõni inimene ennast vannis peseb?

kujuta ette – jah!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 00:31; 27.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka TÕESTI pesen ennast vannis! Kosmeetik, minesta! Mul ei olegi dušši, on vaid mullivann + käsidušš ja seal pesengi! Karauul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õlivannis ennast seebitada – tubli tulemus.
mullivannis on ka õli lisatud vette, et seep liigselt vahutama ei hakkaks?
peske ennast, kus tahate, aga vinguda sellepärast, et õlises vees pesta ei saa puhtaks, tulge mõistusele!
kui koolis ei viistsinud käia, kas elu pole midagi õpetanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:35; 27.02 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ühes Soome ilu-teemalises FB grupis: seal on hetkel must-have ilurituaalid maisitärklise baking, beebitalk puudri asemel, kontuuritakse kakaoga jne. väga in on ka matid nude-huulepulgad. Neid esimesi ma isegi mitte ei proovi: maisitärklis näos tähendab mulle 100% umbes poore ja kontuurimiseks kasutan vastavaid tooteid. Matid huulepulgad kuivatavad minul huuli ja teevad oluliselt vanemaks. Kookosõli kehakreemina/õlina ka mulle ei sobi, kuivatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelihooldus ei teinud mitte midagi, nahk on samasugune nagu ennem hooldust.
Juuksuri juures ainult juuri värvides hakkasid ikkagi juuksed hõredamaks muutuma ja murdusid, kuigi ei värvinud üleni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel leidnud ripsmeseerumit, mis minu puhul toimiks. Samuti ei saanud abi fotoepilatsioonist – käisin pikalt ja mõned üksikud heledad karvad võttis ära, aga muidu tulemus suhtelisest nullilähedane. Pluss rahast hakkas kahju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on käte nahaga suur probleem, nahk koorub sügistalvisel perioodil lihtsalt suurte latakatena maha, jättes järele veritsevad haavandid. Soovitati küll argaania, küll kookose, küll emuõli, aga mis ei tööta, see ei tööta. Pigem teeb naha veel valulikumaks ja kuivemaks.

Oled sa seda nahaarstiga arutanud? Võib-olla ei ole tegemist lihtsalt kuiva naha, vaid psoriaasi või ekseemi või muu sellisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 18:15; 13.10 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka-tegemist on ühe psoriaasi vormiga. Ühe soovitusena pakkus arst ka õlide kasutamist, lihtsalt naha niisutamiseks, kuid minu puhul paraku ei toiminud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:10; 20.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobi kookosõli näole. Nahk hakkab punetama ja muutub laua valulikuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobi kookosõli näole. Nahk hakkab punetama ja muutub laua valulikuks

Ilmselt allergia siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll nipp vaid juba konkreetne portseduur, aga noh… laserepilatsioon. Käisin bikiiniga seal vist oma 7-8 korda. Isegi mingit paariaastast tulemust ei saanud. Tulemuseks oli kõigest 50% hõredam ja natuke aeglasem karvakasv. No et siledana püsis peale raseerimist 2 päeva, mitte ainult sama õhtu 😀 Ja ma just see igal pool kirjutatud ideaalversioon – tume karv, hele nahk, millele peaks kõige paremini mõjuma.

Ülahuulel ei märganud üldse tulemust, käisin sama palju (korraga).
Meeletu raharaiskamine oli. Ülahuulel kasutan nüüd hoopis Veet jalgadele mõeldud karvaeemalduskreemi, mis mu jalakarvadele nagunii ei toimi 😀

Siis juustejäetavad palsamid ei sobi üldse. Ja mingid hooldusvahendid, mida juuksurid alati lõpus natuke juustele panevad – alati tahan uba järgmisel päeval juukseid pesta.

Muidu aga ei viitsi igast looduslike nippidega mässata, pole sellist aega.

Osad võtavad beebiõliga silmameiki maha, minuarust totaalselt ebameeldiv. Õlid nahal mulle lihtsalt ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 21:41; 08.07 14:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal ei tööta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.