Avaleht Ilunurk Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Postitas:
Kägu

pole küll nipp vaid juba konkreetne portseduur, aga noh… laserepilatsioon. Käisin bikiiniga seal vist oma 7-8 korda. Isegi mingit paariaastast tulemust ei saanud. Tulemuseks oli kõigest 50% hõredam ja natuke aeglasem karvakasv. No et siledana püsis peale raseerimist 2 päeva, mitte ainult sama õhtu 😀 Ja ma just see igal pool kirjutatud ideaalversioon – tume karv, hele nahk, millele peaks kõige paremini mõjuma.

Ülahuulel ei märganud üldse tulemust, käisin sama palju (korraga).
Meeletu raharaiskamine oli. Ülahuulel kasutan nüüd hoopis Veet jalgadele mõeldud karvaeemalduskreemi, mis mu jalakarvadele nagunii ei toimi 😀

Siis juustejäetavad palsamid ei sobi üldse. Ja mingid hooldusvahendid, mida juuksurid alati lõpus natuke juustele panevad – alati tahan uba järgmisel päeval juukseid pesta.

Muidu aga ei viitsi igast looduslike nippidega mässata, pole sellist aega.

Osad võtavad beebiõliga silmameiki maha, minuarust totaalselt ebameeldiv. Õlid nahal mulle lihtsalt ei meeldi.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(11) (1)

Postitas:
Kägu

Kookosõli minu puhul õlipuhastuseks ega niisutuseks ei sobi. Tekitas tohutult pisikesi punnikesi näole. Oliiviõli+riitsinusõli aga puhastab ja teeb näonaha väga mõnusaks ja klaariks.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

Ma enam elusees ei pane küüslauku vistriku peale.. See pidavat bakterid ära tapma ja põletiku eemaldama ja ma ei tea mis muud tegema.. Enne töövestlust tuli mul täpselt lõua otsa suur punn ja viimases hädas proovisin. Järgmine hommik ärkasin, nagu 2cm ohatis oleks asemele tulnud. Kohutav 🙂 Ja nüüd, 4 kuud hiljem on ikka arm näha. (Õnneks töö sain sellest hoolimata :D)

(16) (0)

Postitas:
Kägu

poh, ja kes siin peitepulgast silmaalla kirjutas – silmaalla ei pandagi ei peitepulka ega ka puudrit! silmaaluste jaoks on spetsiaalsed vedelamad tooted, ja neid tuleb tupsutada, mitte laialimäärida (sama kehtib tegelikult ka vistrike varjamisel – peitepulka ei hõõruta laiali, vaidtupsutatakse, kuni serv hajub).

pealegi peab õige toon olema, nõks heledam kui ülejäänud nahk. Lihtsalt jumestuskreemiga ülekäimine tekitab ka sellise maski efekti – loomulik näonahk ei ole ju kunagi igalt poolt 100% ühte tooni.

(2) (1)

Postitas:
Kägu

Mineraalpuudrid ei sobi.

mismõttes ei sobi?

(0) (0)

Postitas:
Kägu

minul ei ole kasu huulepliiatsist, ikka valgub pulk laiali

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

Proovi keratiinhooldust. Minu juuksed olid jubedalt kuivad ja kahused, kammides oli terve põrand karvu täis, samuti pesemisel tekkis ummistus. Pärast hooldust on juuksed ilusad, läikivad (nagu mõnes šampoonireklaamis) ja ei lange välja. Protseduur ise on tüütu, aga tulemus super.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Olen ikka-tegemist on ühe psoriaasi vormiga. Ühe soovitusena pakkus arst ka õlide kasutamist, lihtsalt naha niisutamiseks, kuid minu puhul paraku ei toiminud.

Mina olen eluaegne psoriaatik ja sama asi, et talvel läheb hullemaks, suvel paremaks. Arstid alati rõhutavad, et nahka tuleb kreemidega niisutada, mina pean oma 30-aastase kogemuse pealt ütlema, et niisuta või ära niisuta, sellest ei muutu küll mitte midagi. Kihelust võtab vähemaks kui kihelus parasjagu on. Mis mul väga hästi aitab, on UVB valgus. Masin näeb välja nagu solaarium, aga pruunikstegevaid kiiri ei ole, on ainult see lainepikkus, mis psoriaasile mõjub. Suvel on õues sama efekt ja psoriaas läheb ära.

Paljud perearstid ei oska psoriaasi puhul aidata, tasub nahaarsti vastuvõtul käia. Mina olen kaua aega Kersti Kivimägi juures käinud, tema on mitmest proovitud nahaarstist kõige terviklikuma lähenemisega ja muidu meeldiv inimene. Psoriaasile on olemas efektiivsed hormoonsalvid, mis raskest ajast üle aitavad. Keha saab ju riiete alla peita, aga mul tulevad ka näkku punased laigud ja see on väga ebameeldiv.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kookosõli kuivatab (või siis ei tee midagi) nahka juhul, kui seda panna kuivale nahale. Kookosõli pannakse ALATI niiskele või lausa märjale nahale ja juustesse, siis see lukustab niiskuse naha/juukse ja õlikihi vahele (kui ma õigesti aru sain). Mul on igati pekkis nahk muidu: aknele kalduv, ülikuiv, punetav (algav rosaatsea vist, ütles üks arst), aga virgin kookosõli hoiab mul suht kõike kontrolli all. Rafineeritud ei sobi, kuigi praegu ei mäleta enam, miks. Vist ka kuivatas ja/või tekitas punne.
Peale kookosõli sobivad vaid Lumi ülitundlikule nahale mõeldud tooted, mida muide samuti kantakse niiskele nahale. Nahaarst muide soovitas Avenet (ma ei tea, kas neil on mingi diil selle firmaga, sest see ei ole esimene kord, kui mulle seda soovitatakse), mis mul täiega vistrikke tekitas (ja eelmine kord aastaid tagasi ka). Nii et kasutan vaheldumisi kookosõli ja Lumi tooteid.

Niisiis: ilunipp, mis minu peal ei tööta, kuigi netis kõik justkui kiidavad, on Avene imevesi ja seda sisaldavad tooted.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Proovisin teises teemas, “ilunipid, mis töötavad”, kiidetud juuste pesemisjärgset soovitust rätiku ja hilisema kammimisega. Mu juuksed pole peale kuivamist kunagi nii inetult harali välja näinud!
Jätkan märgade juuste kammimist ja kerget föönitamist!☺

(2) (1)

Postitas:
Kägu

Ka õlid. Looduslikud õlid ei imendu ning nahka need ei niisuta – nahk jääb läikiv, aga mitte niisutatud. Isegi siis, kui panna niiskele nahale väike kogus.

Hea niisutaja on hoopis uurea, Eucerini uureakreem. Ning D-vitamiini peab talvel sööma – olen aru saanud, et D-vitamiini madal tase soodustab näonaha pindkuivust.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Proovisin ka kookosõli näole täna. Niiskele nahale määrisin. Nahk jäi läikiv aga täiesti kuiv ja kiskus nii et lausa valus.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kookosõli ei sobi mulle ka, ei nahale ega juustele. Kunagi mingil perioodil ainult õlisid kasutasingi: magusmandli-, kanepiseemne-, kibuvitsaõli jne. ja ei andnud nad eriti soovitud tulemust. Lisaks praegu kasutan Clarins’i näoõli kuivale nahale ja siis on mingi Joik’i oma ja Ilus Naine nimeline õli, ütleme nii, et käivad kah. Nendest kõige paremini on toimivad kibuvitsaõli ja Clarins’i oma. Et neid olemasolevaid õlisid ära kasutada, siis enamasti määrin neid kaelale ja dekolteele.

Samuti eelnevalt nimetatud Avene näovesi spreipudelis. See pani mul näo veel jubedamalt kiskuma, samas MAC-i Fix+ olen kasutanud aastaid ja niisutab hästi, kui vahel nahk on kuiv.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi ka õlimaskid juustele. Peale pesu panen juukseõli otstesse, see sobib hästi, aga maski enam ei tee. Olen proovinud sheavõiga, oliiviõli ja kookosõliga ja kõigi tulemus oli see, et kuivades olid juuksed ülirasvased. Pesin lausa 2x, aga ikka ei tulnud välja. Seda ütles mu juuksur ka, et õlimaski on väga raske välja saada. Mul olid juuksed pärast parajad heinad ka. Olen ka lugenud sellist asja, et kui juus väga kuiv, siis ta imab selle õli nii sisse ja seetõttu ei tule pärast välja, minu puhul on ka see võimalus, sest juuksed on tõesti üsna kuivad.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
(0) (0)

Postitas:
Kägu

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

Proovi keratiinhooldust. Minu juuksed olid jubedalt kuivad ja kahused, kammides oli terve põrand karvu täis, samuti pesemisel tekkis ummistus. Pärast hooldust on juuksed ilusad, läikivad (nagu mõnes šampoonireklaamis) ja ei lange välja. Protseduur ise on tüütu, aga tulemus super.

Teemast välja, aga kas sul on keratiinhooldus äsja tehtud või oled juba näinud ka seda “möödunud mõju”? Kui see moodi tuli, siis kõik kiitsid, aga kui need kuud peale hooldust hakkasid mööda saama, tuli järjest just pigem negatiivseid arvamusi. Ma ka kuiv ja kahune ja olen mitmelt juuksurilt selle kohta uurinud, aga kõik on siiani pigem laitnud ja öelnud, et nemad ei julge seda soovitada, sest peale selle hoolduse mõju möödumist on sageli juuksed veel kehvemas seisus ja üks lausa ütles, et tal on olnud klient, kellel peale keratiinhoolduse mõju möödumist pidi ta juuksed täiesti maha lõikama.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
(0) (0)

Postitas:
Kägu

Teemast välja, aga kas sul on keratiinhooldus äsja tehtud või oled juba näinud ka seda “möödunud mõju”? Kui see moodi tuli, siis kõik kiitsid, aga kui need kuud peale hooldust hakkasid mööda saama, tuli järjest just pigem negatiivseid arvamusi. Ma ka kuiv ja kahune ja olen mitmelt juuksurilt selle kohta uurinud, aga kõik on siiani pigem laitnud ja öelnud, et nemad ei julge seda soovitada, sest peale selle hoolduse mõju möödumist on sageli juuksed veel kehvemas seisus ja üks lausa ütles, et tal on olnud klient, kellel peale keratiinhoolduse mõju möödumist pidi ta juuksed täiesti maha lõikama.

Ei ole äsja tehtud, 7 kuud on möödas. Käisin just nädal tagasi juuksuris. Juuksur kiitis mu juukseid, pidid väga mõnusad ja pehmed olema. Aga ma ei pese juukseid ka poešampooniga. Kasutan kvaliteetseid sampoone ja maske.
Keratiinhoolduse vahendeid on erinevaid. Minul on tehtud cocochoco (ei ole kindel õiges kirjapildis) keratiinhooldus.

(0) (0)

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Avaleht Ilunurk Ilunipid, mis teie peal ei tööta