Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal ei tööta

Postitas:

Kookosõli minu puhul õlipuhastuseks ega niisutuseks ei sobi. Tekitas tohutult pisikesi punnikesi näole. Oliiviõli+riitsinusõli aga puhastab ja teeb näonaha väga mõnusaks ja klaariks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma enam elusees ei pane küüslauku vistriku peale.. See pidavat bakterid ära tapma ja põletiku eemaldama ja ma ei tea mis muud tegema.. Enne töövestlust tuli mul täpselt lõua otsa suur punn ja viimases hädas proovisin. Järgmine hommik ärkasin, nagu 2cm ohatis oleks asemele tulnud. Kohutav 🙂 Ja nüüd, 4 kuud hiljem on ikka arm näha. (Õnneks töö sain sellest hoolimata :D)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poh, ja kes siin peitepulgast silmaalla kirjutas – silmaalla ei pandagi ei peitepulka ega ka puudrit! silmaaluste jaoks on spetsiaalsed vedelamad tooted, ja neid tuleb tupsutada, mitte laialimäärida (sama kehtib tegelikult ka vistrike varjamisel – peitepulka ei hõõruta laiali, vaidtupsutatakse, kuni serv hajub).

pealegi peab õige toon olema, nõks heledam kui ülejäänud nahk. Lihtsalt jumestuskreemiga ülekäimine tekitab ka sellise maski efekti – loomulik näonahk ei ole ju kunagi igalt poolt 100% ühte tooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 21:41; 08.07 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalpuudrid ei sobi.

mismõttes ei sobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 16:37; 19.07 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei ole kasu huulepliiatsist, ikka valgub pulk laiali

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 16:37; 19.07 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

Proovi keratiinhooldust. Minu juuksed olid jubedalt kuivad ja kahused, kammides oli terve põrand karvu täis, samuti pesemisel tekkis ummistus. Pärast hooldust on juuksed ilusad, läikivad (nagu mõnes šampoonireklaamis) ja ei lange välja. Protseduur ise on tüütu, aga tulemus super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:02; 22.01 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka-tegemist on ühe psoriaasi vormiga. Ühe soovitusena pakkus arst ka õlide kasutamist, lihtsalt naha niisutamiseks, kuid minu puhul paraku ei toiminud.

Mina olen eluaegne psoriaatik ja sama asi, et talvel läheb hullemaks, suvel paremaks. Arstid alati rõhutavad, et nahka tuleb kreemidega niisutada, mina pean oma 30-aastase kogemuse pealt ütlema, et niisuta või ära niisuta, sellest ei muutu küll mitte midagi. Kihelust võtab vähemaks kui kihelus parasjagu on. Mis mul väga hästi aitab, on UVB valgus. Masin näeb välja nagu solaarium, aga pruunikstegevaid kiiri ei ole, on ainult see lainepikkus, mis psoriaasile mõjub. Suvel on õues sama efekt ja psoriaas läheb ära.

Paljud perearstid ei oska psoriaasi puhul aidata, tasub nahaarsti vastuvõtul käia. Mina olen kaua aega Kersti Kivimägi juures käinud, tema on mitmest proovitud nahaarstist kõige terviklikuma lähenemisega ja muidu meeldiv inimene. Psoriaasile on olemas efektiivsed hormoonsalvid, mis raskest ajast üle aitavad. Keha saab ju riiete alla peita, aga mul tulevad ka näkku punased laigud ja see on väga ebameeldiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 18:15; 13.10 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli kuivatab (või siis ei tee midagi) nahka juhul, kui seda panna kuivale nahale. Kookosõli pannakse ALATI niiskele või lausa märjale nahale ja juustesse, siis see lukustab niiskuse naha/juukse ja õlikihi vahele (kui ma õigesti aru sain). Mul on igati pekkis nahk muidu: aknele kalduv, ülikuiv, punetav (algav rosaatsea vist, ütles üks arst), aga virgin kookosõli hoiab mul suht kõike kontrolli all. Rafineeritud ei sobi, kuigi praegu ei mäleta enam, miks. Vist ka kuivatas ja/või tekitas punne.
Peale kookosõli sobivad vaid Lumi ülitundlikule nahale mõeldud tooted, mida muide samuti kantakse niiskele nahale. Nahaarst muide soovitas Avenet (ma ei tea, kas neil on mingi diil selle firmaga, sest see ei ole esimene kord, kui mulle seda soovitatakse), mis mul täiega vistrikke tekitas (ja eelmine kord aastaid tagasi ka). Nii et kasutan vaheldumisi kookosõli ja Lumi tooteid.

Niisiis: ilunipp, mis minu peal ei tööta, kuigi netis kõik justkui kiidavad, on Avene imevesi ja seda sisaldavad tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin teises teemas, “ilunipid, mis töötavad”, kiidetud juuste pesemisjärgset soovitust rätiku ja hilisema kammimisega. Mu juuksed pole peale kuivamist kunagi nii inetult harali välja näinud!
Jätkan märgade juuste kammimist ja kerget föönitamist!☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka õlid. Looduslikud õlid ei imendu ning nahka need ei niisuta – nahk jääb läikiv, aga mitte niisutatud. Isegi siis, kui panna niiskele nahale väike kogus.

Hea niisutaja on hoopis uurea, Eucerini uureakreem. Ning D-vitamiini peab talvel sööma – olen aru saanud, et D-vitamiini madal tase soodustab näonaha pindkuivust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka kookosõli näole täna. Niiskele nahale määrisin. Nahk jäi läikiv aga täiesti kuiv ja kiskus nii et lausa valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli ei sobi mulle ka, ei nahale ega juustele. Kunagi mingil perioodil ainult õlisid kasutasingi: magusmandli-, kanepiseemne-, kibuvitsaõli jne. ja ei andnud nad eriti soovitud tulemust. Lisaks praegu kasutan Clarins’i näoõli kuivale nahale ja siis on mingi Joik’i oma ja Ilus Naine nimeline õli, ütleme nii, et käivad kah. Nendest kõige paremini on toimivad kibuvitsaõli ja Clarins’i oma. Et neid olemasolevaid õlisid ära kasutada, siis enamasti määrin neid kaelale ja dekolteele.

Samuti eelnevalt nimetatud Avene näovesi spreipudelis. See pani mul näo veel jubedamalt kiskuma, samas MAC-i Fix+ olen kasutanud aastaid ja niisutab hästi, kui vahel nahk on kuiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei sobi ka õlimaskid juustele. Peale pesu panen juukseõli otstesse, see sobib hästi, aga maski enam ei tee. Olen proovinud sheavõiga, oliiviõli ja kookosõliga ja kõigi tulemus oli see, et kuivades olid juuksed ülirasvased. Pesin lausa 2x, aga ikka ei tulnud välja. Seda ütles mu juuksur ka, et õlimaski on väga raske välja saada. Mul olid juuksed pärast parajad heinad ka. Olen ka lugenud sellist asja, et kui juus väga kuiv, siis ta imab selle õli nii sisse ja seetõttu ei tule pärast välja, minu puhul on ka see võimalus, sest juuksed on tõesti üsna kuivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 16:42; 16.12 18:22; 16.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

Proovi keratiinhooldust. Minu juuksed olid jubedalt kuivad ja kahused, kammides oli terve põrand karvu täis, samuti pesemisel tekkis ummistus. Pärast hooldust on juuksed ilusad, läikivad (nagu mõnes šampoonireklaamis) ja ei lange välja. Protseduur ise on tüütu, aga tulemus super.

Teemast välja, aga kas sul on keratiinhooldus äsja tehtud või oled juba näinud ka seda “möödunud mõju”? Kui see moodi tuli, siis kõik kiitsid, aga kui need kuud peale hooldust hakkasid mööda saama, tuli järjest just pigem negatiivseid arvamusi. Ma ka kuiv ja kahune ja olen mitmelt juuksurilt selle kohta uurinud, aga kõik on siiani pigem laitnud ja öelnud, et nemad ei julge seda soovitada, sest peale selle hoolduse mõju möödumist on sageli juuksed veel kehvemas seisus ja üks lausa ütles, et tal on olnud klient, kellel peale keratiinhoolduse mõju möödumist pidi ta juuksed täiesti maha lõikama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 16:42; 16.12 18:22; 16.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laidan ka riitsinusõli ja absoluutselt kõik maskid, mida proovinud olen, ei tee mu juukseid ilusamaks (poe, salongi, looduslikud, kodus tehtud, õlid jne). Vb on mu juuksed tõesti siis nii p..s.

Proovi keratiinhooldust. Minu juuksed olid jubedalt kuivad ja kahused, kammides oli terve põrand karvu täis, samuti pesemisel tekkis ummistus. Pärast hooldust on juuksed ilusad, läikivad (nagu mõnes šampoonireklaamis) ja ei lange välja. Protseduur ise on tüütu, aga tulemus super.

Teemast välja, aga kas sul on keratiinhooldus äsja tehtud või oled juba näinud ka seda “möödunud mõju”? Kui see moodi tuli, siis kõik kiitsid, aga kui need kuud peale hooldust hakkasid mööda saama, tuli järjest just pigem negatiivseid arvamusi. Ma ka kuiv ja kahune ja olen mitmelt juuksurilt selle kohta uurinud, aga kõik on siiani pigem laitnud ja öelnud, et nemad ei julge seda soovitada, sest peale selle hoolduse mõju möödumist on sageli juuksed veel kehvemas seisus ja üks lausa ütles, et tal on olnud klient, kellel peale keratiinhoolduse mõju möödumist pidi ta juuksed täiesti maha lõikama.

Ei ole äsja tehtud, 7 kuud on möödas. Käisin just nädal tagasi juuksuris. Juuksur kiitis mu juukseid, pidid väga mõnusad ja pehmed olema. Aga ma ei pese juukseid ka poešampooniga. Kasutan kvaliteetseid sampoone ja maske.
Keratiinhoolduse vahendeid on erinevaid. Minul on tehtud cocochoco (ei ole kindel õiges kirjapildis) keratiinhooldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:02; 22.01 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei sobi ka õlimaskid juustele. Peale pesu panen juukseõli otstesse, see sobib hästi, aga maski enam ei tee. Olen proovinud sheavõiga, oliiviõli ja kookosõliga ja kõigi tulemus oli see, et kuivades olid juuksed ülirasvased. Pesin lausa 2x, aga ikka ei tulnud välja. Seda ütles mu juuksur ka, et õlimaski on väga raske välja saada. Mul olid juuksed pärast parajad heinad ka. Olen ka lugenud sellist asja, et kui juus väga kuiv, siis ta imab selle õli nii sisse ja seetõttu ei tule pärast välja, minu puhul on ka see võimalus, sest juuksed on tõesti üsna kuivad.

Oliiviõli ja kookosõli tulevad väga hästi pestes välja, nipp on siiski korralikus pesemises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi kookosõli ei juustele ega näole.
Ja eelmine on ikka eriline naljatilk- nipp on korralikus pesemises?!? AInus viis, kuidas mul kookosõli juustest välja tuleb, on šampooniga vähemalt kolm korda seda jama üle pesta. Sellise pesemise järel ei ole mul sellest, milleks ma seda õli pähe mökerdasin ehk oodatud niisutusest, enam midagi järel.

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin teises teemas, “ilunipid, mis töötavad”, kiidetud juuste pesemisjärgset soovitust rätiku ja hilisema kammimisega. Mu juuksed pole peale kuivamist kunagi nii inetult harali välja näinud!
Jätkan märgade juuste kammimist ja kerget föönitamist!☺

See õhu käes kuivatamine/föönitamise vältimine on üks suurimaid müüte. Ja ei vasta tõele. Juuksed on pärast peadligi, juukseotsad harali. Lisaks on peale pesu rasutootmine suurenenud ja oluline on pea kiiresti kuivatada. Föönitan alati, külma õhuga muidugi. Juuksed on siledad ja pealaelt kohevad. Külm õhk ei kahjusta kuidagi juukseid. Kammida tuleb enne pesu, kui jaotad palsamit pähe ja ka pärast pesu, kui kannad juustesse või peanahale mingit vahendit. Muidugi ei tohi kammida mingi suva harjaga, vaid sellisega, mis on mõeldud märgadele juustele. Ja kammima peab väga ettevaatlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei sobi samuti paljud näoõlid. Ainuke, mis tõesti on hästi toiminud, on Kiehl’s midnight recovery concentrate õli. Seda õhtul kasutades on hommikul nahk niisutatud ja nö. rahunenud. Kuid enamik õlisid jätavad muidu tõepoolest ainult rasvase/õlise kihi ning midagi ei imendu. Pole siis imestada, et vistrikud tekivad, kui õlikiht ei lase nahal hingata.
Kuna mul on kergekujuline rosacea, segatüüpi nahk, siis ei muuda nahatooni ühtlasemaks ja säravamaks ükski BB kreem või mineraalkosmeetika jumestuskreemid (viimati proovisin Mac’i mineralize jumestuskreem, millega nägu jäi ikkagi punaseks ja hakkas kiirelt ka läikima). Tekkis ka palju pisikesi vistrikke (pole varem olnud). Enne mineraal jumestuskreemi olen aastaid kasutanud tavalisi Mac jumestuskreeme ning üldiselt ka rahul olnud. Nüüd leidsin hästi katva jumestuskreemi hoopis Clarinsilt. Näonahk on ka paremaks läinud.
Paljud kätekreemid jätavad käed hoopis rasvaseks ning ei imendu lõplikult. Nüüd olen kasutanud üht kookosõli baasil olevat emulsiooni nii näole kui ka kätele ja olen väga rahul. Imendub kiiresti ja niisutab väga hästi. Tegemist pole siiski õliga, vaid emulsiooniga ning seetõttu on mugav kasutada.
Minul on huvitaval kombel hoopis tagumiku peal selline kerge aknevorm (pubeka ajal näos niiväga vistrikke polnudki, aga nad kolisid hoopis tagumikule). Jube ebamugav on minna randa või ujulasse. Olen käinud ka nahaarstil ja saanud retsepti hormoonsalvile mis igapäevasel kasutamisel aitab, kuid kogu aeg ei tahaks ju ka hormoonsalve kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 00:12; 09.08 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud kontuurimist.
Püha müristus. Nii, nagu see pahtel näkku läks, samamoodi võtsin selle 5 minuti pärast maha, sest see oli lihtsalt nii jube. See oli nagu Van Gogh´i p*rseläinud lõuend või indiaanlase nägu peale pasteerimist.
Siiani muidugi naeran ja imestan, et mida ma siis saada tahtsin?
Samasugust nukunägu, nagu Kim Kardashianil või? 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 23:00; 20.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud kontuurimist.
Püha müristus. Nii, nagu see pahtel näkku läks, samamoodi võtsin selle 5 minuti pärast maha, sest see oli lihtsalt nii jube. See oli nagu Van Gogh´i p*rseläinud lõuend või indiaanlase nägu peale pasteerimist.
Siiani muidugi naeran ja imestan, et mida ma siis saada tahtsin?
Samasugust nukunägu, nagu Kim Kardashianil või? ???? ????

Meie oma kodukootud Grete Klein või Laura Kõrgemäe kontuurivad end igapäevaselt (peab palju vaba aega olema).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 00:12; 09.08 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peal ei tööta silmalainerid. Üks silmalaug on kulmukaare all peidus ja ma näen imelik välja. Teiste juures, kui on ilusti joonistatud, imetlen ja salaja kadestan. Õnnelikud olete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peal ei tööta silmalainerid. Üks silmalaug on kulmukaare all peidus ja ma näen imelik välja. Teiste juures, kui on ilusti joonistatud, imetlen ja salaja kadestan. Õnnelikud olete.

Oojaa, silmalainerid on ka omaette kategooria. Mul jäävad need silmalaugudele nagu südamehaige kardiogramm (siki-sakilised). Iga käevärinast tingitud vibra kajastub lainerijoones veel eriti hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 23:00; 20.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi kookosõli ei juustele ega näole.
Ja eelmine on ikka eriline naljatilk- nipp on korralikus pesemises?!? AInus viis, kuidas mul kookosõli juustest välja tuleb, on šampooniga vähemalt kolm korda seda jama üle pesta. Sellise pesemise järel ei ole mul sellest, milleks ma seda õli pähe mökerdasin ehk oodatud niisutusest, enam midagi järel.

.

Minu kogemus on, et õliga saadud spagetijuustest lahti saada aitab ainult nõudepesuvahend. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei tööta must mask või ka need ninaplaastrid, mis mustad poorid peaks ära võtma/välja tõmbama. Kohe mitte mingit tulemust. Olen püüdnud enne nägu soojendada, poore avada auruga jms. Ei loe! Pigem aitab suvine päike neid komedoone taandada.
Samuti ei atia savimaskid näole. Võimalik, et hakkavad hoopis mürke nahast välja imema, aga alati peale savimaski läheb mõne päevaga nägu vistrikke täis, kuigi muidu sellega teemat pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema nende mustade maskidega. Kusjuures mul on väga suurte pooridega nägu, poorid on lahti ja neist on kerge rasu välja pigistada. Mustad maskid ei lähe iialgi pooridesse ega tõmba ammugi sealt midagi välja, selleks peaks vist näos konkreetselt suur auk olema, et sealt midagi välja tõmmata saaks.
Savimaskid mulle ka ei mõju- ei tee paremaks ega halvemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Must mask pannakse niiskele nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal ei tööta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.