Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal töötavad

Postitas:

Tere.
Siin on teema nippidest, mis ei tööta, teeme sellise teema ka, kuhu postitame töötavad ilunipid.

Mina tegin ämma soovitusel juustele kartulikooremaski, et oma loomulikku juuksevärvi intensiivsemaks muuta. Mõjus küll.

Mul on näos psoriaas ja kuna psoriaasiravimid on väga toksilised, siis otsisin alternatiivi ja leidsin netist soovituse, et psoriaasilaike määrida orgaanilise kookosõliga. Üllatus oli suur – psoriaas mitte ainult ei leevenud, vaid sain näo psoriaasist puhtaks.

Tselluliit on läinud palju pehmemaks, kui hakkasin probleemseid kohti määrima kohvipaksuga. Tuleb odavam, kui tsellukakreemi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Siin on teema nippidest, mis ei tööta, teeme sellise teema ka, kuhu postitame töötavad ilunipid.

Mina tegin ämma soovitusel juustele kartulikooremaski, et oma loomulikku juuksevärvi intensiivsemaks muuta. Mõjus küll.

Mul on näos psoriaas ja kuna psoriaasiravimid on väga toksilised, siis otsisin alternatiivi ja leidsin netist soovituse, et psoriaasilaike määrida orgaanilise kookosõliga. Üllatus oli suur – psoriaas mitte ainult ei leevenud, vaid sain näo psoriaasist puhtaks.

Tselluliit on läinud palju pehmemaks, kui hakkasin probleemseid kohti määrima kohvipaksuga. Tuleb odavam, kui tsellukakreemi osta.

Mis tooni su juuksed on (kas kartulikoore tooni) ja kuidas sa seda maski teed? Hakkas huvitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kombineeritud, kergeti ummistuvate pooridega näonahale sobib hästi OCM ehk õlipuhtastusmeetod. Masseerid kahe õli segu (nt oliivi- ja kastoorõli) nahale, lased mõjuda, pesed kuuma vee ja näokäsna/-rätikuga maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.