Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal töötavad

Postitas:

Ajendatuna ilunipid, mis teie peal ei tööta teemast, siis millised on need ilunipid, mis teie jaoks just töötavad ? (Vabandan kui teema juba olemas, aga tõesti pole leidnud)
Näiteks minu jaoks igasugused kulmugeelid ei tööta ja nii kasutangi täiesti tavalist juukselakki nende fikseerimiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soojendan ripsmekoolutajat fööniga mõned sekundid. Enne muidugi katsun sõrmega, et ei põletaks. Siis jäävad ripsmed koolutades paremini kaardu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuste kammimine peale kuivamist alles. Kui seda saab nipiks nimetada.

Allapoole suunatud silma välisnurkde korral ei üritagi enam mingit “kiisusilma” joonistad, vaid umb 0,5-1 mm enne silma välisnurka lõpetan kontuuri – tõstab välisnurkasid veidi

Otsmiku “kurjusekortsule” (pigem vagu, kui korts, kortsu puhul ei aita miski) panen valgustpeegeldavat peitekreemi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:25; 27.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli selline teema, aga ei võtnud vedu, panen siis lingi siia, seal veel paar töötavat nippi: http://foorum.perekool.ee/teema/ilunipid-mis-teie-peal-tootavad/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuste kammimine peale kuivamist alles. Kui seda saab nipiks nimetada.

Minu “nipp” selles osas on pesemise ajal juuksed sõrmedega läbi kammida – siis kui juuksepalsam juba juustesse masseeritud. Kui ma laseksin täiesti sassis juustel ära kuivada, siis nende kammimine oleks tõeline piin, peaksin sealt pusadest jõuga läbi räsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuste kammimine peale kuivamist alles. Kui seda saab nipiks nimetada.

Minu “nipp” selles osas on pesemise ajal juuksed sõrmedega läbi kammida – siis kui juuksepalsam juba juustesse masseeritud. Kui ma laseksin täiesti sassis juustel ära kuivada, siis nende kammimine oleks tõeline piin, peaksin sealt pusadest jõuga läbi räsima.

Kasuta pusaharju, toimivad väga hästi. Kõige paremad on need http://www.cutrico.ee/et/a/id-hair-elements-magic-brush-pusahari-kuld Mul on samatüüpi juuksed kui sul ja vahel lasen ärakuivada enne kammimist ja pusahari kammib need väga ilusti ja lõhkumata läbi. Lihtsalt rahulikult ja rebimata, alt juusteotstest ülespoole tuleb kammida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

märgi juukseid saab hästi kammida macadamia laiade piidega kammiga.
teisena on hea asi selline hari, mis näeb välja nagu riidehari. algul avastasin ka need plastmassharjad ja tundus imeline. aga need riideharja moodi juukseharjad on mulle veel paremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päike, õhk ja vesi – need me sõbrad kolmekesi ????
Lisaks piisav ööuni ja siis alles kosmeetilised imetegijad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem näokreem kuivale ja ketendavale nahale on mitsellaarvesi 🙂
Avastasin alles paar päeva tagasi. Nägu kuivas ja kiskus. Puhastasin nägu Lirene mitsellaarveega, jätsin selle ka ööseks peale ja hommikuks nägu korras. Nüüd tupsutan isegi hommikul näo mitsellaarveega kastetud vatiga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ööuni ja värske õhk on kahtlemata toredad asjad, aga kui vaja ikkagi midagi, mis tõsiselt kaunistaks ja noorendaks, siis ilma ilusüstideta ei saa. minu jaoks on restyline põsesarnadesse tõeline imevahend-täidab põsed, tõmbab ülespoole suunurgad ja kaotab ebatasasused lõualt. teen iga poole aasta tagant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 12:28; 03.07 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ööuni ja värske õhk on kahtlemata toredad asjad, aga kui vaja ikkagi midagi, mis tõsiselt kaunistaks ja noorendaks, siis ilma ilusüstideta ei saa. minu jaoks on restyline põsesarnadesse tõeline imevahend-täidab põsed, tõmbab ülespoole suunurgad ja kaotab ebatasasused lõualt. teen iga poole aasta tagant.

kus teed ja mis see maksab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 16:56; 15.03 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ööuni ja värske õhk on kahtlemata toredad asjad, aga kui vaja ikkagi midagi, mis tõsiselt kaunistaks ja noorendaks, siis ilma ilusüstideta ei saa. minu jaoks on restyline põsesarnadesse tõeline imevahend-täidab põsed, tõmbab ülespoole suunurgad ja kaotab ebatasasused lõualt. teen iga poole aasta tagant.

Sama siin, ei saa ka enam ilma süstimata. Alles tehtud, tulemus ilus, aga kas tõesti ainult pool aastat peab vastu? Mulle öeldi, et aasta vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüstid annavad tõesti väga pikaks ajaks tulemuse. Mida sa lasid süstida, et ütled, et nii vähe kestab? Mul süstitud nina- suu vaheline korts. Tegin 2 aastat tagasi. Nüüd peaksin tõesti uuesti minema. Väga hästi on püsinud ja ilus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teen lokke lokitangidega, siis keeran need ümber sõrme ja panen juuksenõelaga kinni, nii kõik lokid seniks kuni meiki teen. Nii püsivad minu pikkades juustes lokid kauem ja on sellised puhtama struktuuriga.

Enne meikimist, kui lähen peole, koorin nägu alati eelnevalt, siis püsib meik kauem. Keha koorin kas suhkur+oliiviõli või kohv+oliiviõli – keha jääb pehme ning kreemitada pole vaja.

Kui silmad on väsinud panen silmatilku ning heledat lauvärvi ninapoolsesse silmanurka – teeb pilgu erksamaks.

Jumestuskreemi kannan kõigepealt sortsu käele – mitte otse tilkadena näole või pintslile – ning võtan pintsliga sealt (kreemi läheb vähem).

Kuivšampooni kannan puhastele juustele juurtele – juuksed püsivad kauem puhtad (mitte vastupidi, juba mustadele juustele – minule see nii üldse ei mõju).

Kui juuksed on mustad ja pole aega pesta, siis tupeerin natuke ja lükkan seitli teisele poole – petab ära natukeseks.

Ükski nendest just mingi tuumafüüsika pole, kuid kusagilt need nipid olen ise ka üles korjanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage jumestuskreemi heledamapoolsele ja tundlikule nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüstid annavad tõesti väga pikaks ajaks tulemuse. Mida sa lasid süstida, et ütled, et nii vähe kestab? Mul süstitud nina- suu vaheline korts. Tegin 2 aastat tagasi. Nüüd peaksin tõesti uuesti minema. Väga hästi on püsinud ja ilus on.

Kus Sa tegemas käisid ja mis hind oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin just läbi selle nädalaga juuste kasvatamise ja mul kasvasid juuksed 1,2…1,3 cm. Meetod siis selline et soojendasin kookosõli, masseerisin selle juustesse ja siis 4 min olin pea alaspidi ja masseerisin pead. 7 päeva nii.

Käisin hiljuti juuksuris, lõigati palju maha, lisaks hakkasin vitamiine võtma ja platsenta ampulle määrin peanahale, et võibolla kõik see ka aitas kaasa. Aga 1 cm (mõned mm rohkemgi) nädalaga juustekasvu on ju päris hea. 4 nädala pärast proovin jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teismeeast saati suur probleem aknega. Ma olen läbi proovinud absoluutselt kõik retseptiravimid, aga lõpuks aitas ming tavaline a-septik (või kuidas iganes seda puhatavat vedelikku nimetatakse, millega haavu puhastatakse). Puhastan sellega igal õhtul nägu. Kõigepealt võtan meigi maha, siis pesen näovagu, siis teen selle vedelikuga puhtaks ja siis panen kreemi. Sama vedelikuga puhastan ära ka iga päev oma telefoni. Vahetan padjapüüri ja näorätikut iga 3-4 päeva tagant. Nahk on täiesti puhas. Ja kusjuures täiesti kindlalt on asi selles vedelikus, sest ta nüüd nädalake tagasi sai mul otsa ja ma pole apteeki sattunud, nind kohe on nahk ÕUDNE nagu ta oli mul varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 16:58; 12.12 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage jumestuskreemi heledamapoolsele ja tundlikule nahale.

Tundliku naha puhul soovitan pigem mineraalkosmeetika tooteid. Mineraalkosmeetikast ei ole ma leidnud endale sobivat jumestuskreemi. Küll aga toimib mul väga hästi lily lolo bb kreemi ja mineraalpuudri kombo. Jääb loomulik, aga küllalt hea katvusega. Enne meikimist puhasta korralikult nahk ja ära mingit muud kreemi alla pane, siis püsib ka hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 16:58; 12.12 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teismeeast saati suur probleem aknega. Ma olen läbi proovinud absoluutselt kõik retseptiravimid, aga lõpuks aitas ming tavaline a-septik (või kuidas iganes seda puhatavat vedelikku nimetatakse, millega haavu puhastatakse). Puhastan sellega igal õhtul nägu. Kõigepealt võtan meigi maha, siis pesen näovagu, siis teen selle vedelikuga puhtaks ja siis panen kreemi. Sama vedelikuga puhastan ära ka iga päev oma telefoni. Vahetan padjapüüri ja näorätikut iga 3-4 päeva tagant. Nahk on täiesti puhas. Ja kusjuures täiesti kindlalt on asi selles vedelikus, sest ta nüüd nädalake tagasi sai mul otsa ja ma pole apteeki sattunud, nind kohe on nahk ÕUDNE nagu ta oli mul varem.

Olen samuti probleemse naha puhul seda desinfitseerijat kasutanud ja toimib. Väga hästi hoiab punnid eemale ka Byphasse roosade meigieemaldussalvrätikute kasutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit saab lugeda mida teha, et meik pikal üritusel ilusti peo lõpuni püsiks http://coollook.ee/meikar-eliise-timusk-milline-meik-sobib-joulupeole-koige-paremini/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on väga õhukesed juuksed. kuivatan neid fööniga pea alaspidi, näevad kuivades kaks korda paksemad välja.
avastasin usas käies uue kortsukreemi firmalt Lionesse. kaotab silmaalused peened kortsud imeväel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 12:28; 03.07 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ilunipp on puuviljad ja marjad – kui neid rohkem sööma hakkan, siis läheb nahk ka ilusamaks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ilunipp on puuviljad ja marjad – kui neid rohkem sööma hakkan, siis läheb nahk ka ilusamaks:)

miskipärast arvan,e t asi on vedelikus, kuna puuviljad ja marjad sisaldavad palju vedelikku 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:25; 27.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobib sooda ja õunaäädika näokoorija. Hoian segu nii 10 min peal,höörun väga kergelt maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

biotiin ja tsink

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin enda jaoks uue mineraalkosmeetika tootja Sampure. Kui siiani oled proovinud umbes viite erinevat mineraalpuudrit, siis näen esimest korda, et see sobib minu nahale. Siiani kippus tulemus jääma sõltuvalt mineraalpuudrist, kas kuiv, ketendav, mitte piisava katvusega, kogunema kortsude vahele jne. Sampure mineraalpuuder on tunduvalt õhulisema ja peenema tekstuuriga kui kõik teised sarnased tooted ja sobib minu nahaga valatult. Olemas on ka Sampure pealispuuder, aga seda igapäevaselt ei kasuta. Annab veelgi katvama ja siidisema tulemuse, sellega teen siis kui tahan “eriliselt kaunis” välja näha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lionesse on ju sigakallis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin enda jaoks uue mineraalkosmeetika tootja Sampure. Kui siiani oled proovinud umbes viite erinevat mineraalpuudrit, siis näen esimest korda, et see sobib minu nahale. Siiani kippus tulemus jääma sõltuvalt mineraalpuudrist, kas kuiv, ketendav, mitte piisava katvusega, kogunema kortsude vahele jne. Sampure mineraalpuuder on tunduvalt õhulisema ja peenema tekstuuriga kui kõik teised sarnased tooted ja sobib minu nahaga valatult. Olemas on ka Sampure pealispuuder, aga seda igapäevaselt ei kasuta. Annab veelgi katvama ja siidisema tulemuse, sellega teen siis kui tahan “eriliselt kaunis” välja näha:)

Kõik saavad ju aru, et tegu on reklaamjutukesega, aga ok, katsetasin, proovisin. Minu 10 a kogemust mitme mineraalpuudrite firmaga, võtsin võrdluseks oma kõige odavama, everyday minerals puudri. Tegin pool nägu sampure (porcelain mini toos, hind 14.90), pool nägu everyday minerals (multi task toon). Mingit ülimuslikkust, ega paremat katvust, ega pealpüsimise paremust ega mitte üheski aspektis polnud Sampure parem kui see kõige odavam, mis mul juba aastaid tagasi ostetud on. Parematega polnudki nagu mõtet võrrelda.
Hind: everyday minerals on 4,8g 15 dollarit, lisaks paki saatmiskulu eu flatrate 4.99
Sampure 14.90 oli mini toos, 2,5gr + postikulu. Suur puudritoos on 23.90, aga mitu gr seal puudrit sees on, see jäigi kodulehelt arusaamatuks. Selle raha eest saab everyday minerals 2 suurt toosi, millest jätkub aastateks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:39; 15.02 08:28; 17.03 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurepärane ilunipp on selili magamine, see aitab vältida paistetust ja kortse. Naha olukord paraneb, kui selili magamist praktiseerida.
Siin ka video sellest: https://www.youtube.com/watch?v=my6l5vj9LG8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.