Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelikud isud :)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Imelikud isud :)

Postitas:

See on küll selline pigem meelelahutuslik teema, aga millal või mille järele teil imelikud isud on tekkinud? Mul endal täis alles seitse nädalat, aga eile painas mind laual seisev ketšupipudel (meil muidu ketšupit kodus polegi, sest me mehega kumbki ketšupit eriti ei fänna, aga nädalavahetusel tulevad külalised ja plaanis on grillida). Ratsionaalsus sai isust siiski üle 🙂 Või on erinevateks isudeks praegu veel vara, ja see oli mingi pseudoisu? Ehk lihtsalt peast rase?

Muidu tõmbab pigem tugevamaitseliste ja soolasepoolsete toitude poole, risti vastupidi kõiksugu kodulehtedel olevale infole, justkui tugevad lõhnad jms peaks vastumeelsust tekitama. Samas, ega mul korralikku iiveldust pole veel peale tulnud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannkoogid. No täielik hitt oli raseduse ajal. Ma pole elus mingi pannkoogisöödik olnud ja raseduse ajal painasin lihtsalt üle päeva abikaasat, et ta pannkooke teeks. Ta teeb just selliseid, mille järgi siis isu oli. Ütleme nii, et ma pole terve elu jooksul nii palju pannkooki söönud, kui raseduse ajal.

Paar korda juhtus seda ka, et umbes õhtul kell üheksa-kümme oli järsku ilgelt vaja makarone hakklihaga. Ikka ketšupiga 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 23:33; 04.06 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaaa, teemaalgataja, kas tead, mis on kõige parem viis kiusatusest lahti saada? Ikka sellele järele anda 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 23:33; 04.06 23:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelikud isud :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.