Esileht Imetamine Imetamine, ema antibiootikum ja lapse reaktsioon

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Imetamine, ema antibiootikum ja lapse reaktsioon

Postitas:

Mul on 7-kuune beebi, kes saab veidi lisa 3 korda päevas. Natuke ka liha ja joogiks pakun veidi vett. Suurem osa menüüst siiski veel rinnapiim.

Minu terviseprobleemide tõttu alustasin eile antibiootikumikuuriga. Täna öösel beebi aga oksendas. Haige ei tundu olevat, kuna see oksendamise trall talle pigem nalja pakub. Siiski on see kindlalt oksendamine ja mitte toidu tagasiheide. Perearstiliinilt teatati, et selle AB-ga on reaalne, et selline rekatsioon tekib.

Soovitati anda vähem rinnapiima, rohkem lisatoitu hetkel. Mida aga perearst ei tee, ei nõusta imetamise osas.

Ma täitsa tahaks beebit sellest AB-st säästa, seega andagi võimalikult vähe talle hetkel rinda, ehk isegi asendada kunstpiimaga ajutiselt. Mitte mingil juhul aga pole ma valmis imetamisest loobuma.

Kuur kestab veel 6 päeva. Kas mul on lootust, et rinnapiima tootmine säilib ja saan pärast selle tagasi turgutada? On ehk veel nõuandeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just lõpetasin sellepärast imetamise – minu võetav AB oli lapsele ohtlik ja ei tohtinud üldse anda ja laps on juba aastane ka. Lõpetamisest on juba kaks nädalat, aga piim on ikka alles, niinet ära muretse, et see kaob. Mina seda ABga rinda annaks nii vähe kui võimalik – see ju tapab kasulikud bakterid ja lapse õrn seedimine läheb pikaks ajaks rikki. Saad peale kuuri lõppu rahulikult vanas taktis jätkata – ära muretse.
Mul jälle mure, et üks tiss sai aru ja lõpetas rahulikult, aga teine möllab – tükid ja valus. Hoian kapsalehte kogu aeg peal, aga juba on kopp ees – kaks nädalat. Kas keegi teab, kas saab korda või peaks midagi veel tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kapsaleht ei aitagi, et teaksid, aga kui tunned end kapsa sees paremini, siis usk on ka tugev tegija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Imetamine, ema antibiootikum ja lapse reaktsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.