Esileht Imetamine Imetamine, kaal, tselluliit

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Imetamine, kaal, tselluliit

Postitas:

Tere!

Siin küll juba kaalu ja iluprotseduuride teemad püstitatud, aga küsija suu pihta ei lööda. Võtsin rasedusega juurde 15kg, sellest on alles veel 4-5kg. Sünnitusest möödas 1.5 kuud, kaal seisab, ei liigu kuhugi, kuigi menüü lapse allergia tõttu väga piiratud. Ega ei arvagi, et juba endises kaalus tagasi peaks olema, aga no suveks ju ikka võiks:) Aga kaalust palju rohkem muret teeb mulle see, et raseduse ajal tekkis jalgadele jube tselluliit.. ma saan aru,et sellega võidelda imetamise ajal ei saa, aga kas on üldse lootust sellest veel lahti saada? Kas kellegil on kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 1a2k, imetan, rasedusega võtsin juurde 27kg, 4-5kg siiani üle. Usun, et kaovad kui imetamise lõpetan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalust – kui su menüü on piiratud, siis selles võib vabalt olal põhjus, iks kaal ei lange. Nimelt menüü on tasakalaust väljas. Teine asi on, mida “piiratud menüü” tähendab – et üks asi on, mida sa sööd, teine asi, kui palju.

No nt minu lapsel oldi alguses tugevad gaasivalud ja kõik puuviljad-juurikad läksid menüüst välja. Menüü piiratud -aga suhteliselt raske ju kaalust alla võtta, kui sööd ainult kartulit-makaroni 😀

Minul laps 3-kuune ja ka umb 5 lisakilo jäänud. Vaatan asja positiivselt – ma söön tegelikult väga palju, maiustan, aga kaal ei tõuse. Järelikult ma ei söö rohkem kui vaja vaid täpselt nii palju, kui vaja 😀 Esimese lapsega oli sama teema, lisakilod püsisid kuni laps umb 6-kuune, siis piirdusin õhtusöögi ajal ainult ühe portsuga ja kaal kukkus ludinal 😀

Ehk peaasi, et kaal ei tõuse ! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Imetamine, kaal, tselluliit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.