Esileht Imetamine Imetamise lopetamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Imetamise lopetamine

Postitas:

Tere! Otsustasin täna et ma lopetan rinnaga toitmise. Laps on 1,2 aastane ja magab ainult rinnaga. Ööseti ärkab iga 40-50 minuti tagant ja uuesti uinumiseks tahab rinda. Päeval ta enam rinda ei saa juba 2 kuud. Kuid nuud on hakanud ka päeval kusima aga ma ei anna. See öine trall on mu nii ära väsitanud. Kuna mul selja vigastus ka siis sundasendis magamine on minu jaoks täielik piin. Nuud siis kusimuseni kuidas oleks koige parem teie kogemuste pohjal. Kas määrida sinepit nibule, teipida rinnad kinni voi lihtsalt kanda pluusi magades. Millist moodust olete kasutanud ja kuidas mojunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan laps oma voodisse magama harjutada, öösel kanna mida tahad 😀 Sest kui probleemiks sundasend, siis imetamise lõpetamine ei pruugi seda lahendada – laps võib ikka eelistada korralikult kaisus olemist, mitte et sa oled kuidagi seljaga tema poole jne. 😀

Mina proovisin oma 10kuusega lõpuks ära ka selle lutipudelist vee pakkumise ja tõesti meil toimis, juba 3. ööl ei soovitud midagi saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimalik minna, siis Ökobeebil tuleb loeng imetamise lõpetamisest. Tallinnas 16. dets.
https://www.facebook.com/events/733768423441745/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil magab laps isaga ühes magamistoas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Imetamise lopetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.