Esileht Imetamine Imetamispadi – hea leid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imetamispadi – hea leid

Postitas:

Tahtsin jagada oma leidu teiste emadega. Esimese lapsega sai proovitud erinevaid imetamispatju ja niisama patju, aga ükski polnud mugav. Nüüd avastasin teise lapsega, et ideaalne imetamispadi on reisipadi, mis käib kaela ümber. Neid on muidugi erinevaid aga minul on Samsonite padi, millel on sees polüstüreenhelmed. Väga mõnus väike ja kompaktne padi ning toetab last just nii nagu vaja (laps hetkel alla kuu vanune). Kas padi mugav ka siis, kui laps suurem, seda ei oska hetkel öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige mugavam on minu arust külili imetamine, mulle padjaga väga ei meeldi. Külili imetamisel on veel see eelis, et kui laps magama jääb, saad ta liigutamata samasse asendisse jätta ja ise ära minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka külitades imetamise fänn – ülimugav eriti öösiti. Patjadega oli rist ja viletsus, neid läks vaja pigem selja toetamiseks, jube asi oli tatrakestadega imetamispadi, see krabises nii vastikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esimese lapsega sain haiglas proovida, aga ma ei osanud seda küll kuidagi nii sättida, et mugav oleks. Palju mugavam oli alguses laps suure tavalise padja peal sülle võtta. Teise lapsega aga meeldis mulle hoopis külili lamades imetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli laps selili voodis ja toppisin talle nibu ülevalt alla suhu, sest juba 2 nädalat haiglat oli näha, et nõustajad teda muudmoodi mulle tissi otsa ei saanudki, rvasin, et olen ise jobu, aga ei aidanud ka nemad, kuigi näitas ette kuidas PEAB OLEMA asend,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Imetamispadi – hea leid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.