Esileht Väikelaps Inhalaator Omron

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Inhalaator Omron

Postitas:

Läheb ostuks.
Aidake valida, kas c28P või c801?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks koht, kust ei soovita osta, on ülikooli apteek. Nende remondimehed on mingid susserdajad ja apteekrid lihtsalt jobud ja mina osutusin lüpstavaks. Sealt ostsin omroni lasteinhalaatori. Ei töötanud korralikult. Võtsid remonti. Toovad tagasi ja näitavad mulle, et põriseb, seega töötab. No töötas jah see mootor aga liiga nõrgalt. Pihust ei tulnud. Nii istun oma katkise inhalaatori otsas, mis põriseb aga millega auru ei saa teha. Ära ka ei ole raatsinud visata, kallis asi. Uue ostsin, sama firma oma tavalise ja siiani on töötanud. Ei olnud sellist võimalust, et ei ole eesmärgipäraselt töötavat inhalaatorit kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mõlemad on head aparaadid. Meil on see NE-C28P ja töötab väga korralikult. On tihti kasutusel ja saab manustada ka ravimeid sisse. Kiidan seda mudelit küll.

Teisele Käole, et kui on garantii, siis püüa abi saada otse Omroni maaletoojalt. Igal ühel polegi ju õigust garantiitöid teostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on microlife NEB10A ja oleme väga rahul. Esimesena ostime Pic Colution ja hiljem selgus, et astma puhul ta ei sobi kuna on nõrk ja ei saa kiiresti ravimeid manustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

c801-ga olen rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Omron inhalaator NE-C801KD laste oma. Juba 4 aasta sellega, alles nüüd tekkis korra tõrge, et põrises, kuid auru ei tulnud. Mees lasi korra voolikust suruõhu läbi ja töötab nagu enne. Lapsele meeldib neid mänguasju (karu/jänku) vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka see http://www.medishop.ee/omron-inhalaator-ne-c801kd-laste.html?gclid=Cj0KEQiA0L_FBRDMmaCTw5nxm-ABEiQABn-VqeiVaRv7i08s-_4AHBgl36gIVpWSyrq86ORdeUCsPl4aAhVt8P8HAQ

Pean ütlema, et rahul, väga. Viimati oli mingis apteegis (kas äkki võis olla Benu) soodukas ka, hinda küll täpselt ei näinud, aga nägin et on soodukas. Apteek kus saab igaljuhul Aitäh kaarti kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Inhalaator Omron

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.